UPOMOC
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: UPOMOC

gosca
    Guest

Podrazumevano UPOMOC

......imam 20 godina i jos uvek sam nevina,uzas!!!pitam se da li mi je potrebna psihijatrijska pomoc???

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

потребно ти је мало охрабрења...
    али ОК, ако мислиш да још увек није тренутак да пробаш - нико те не пожурује, зар не?
    мада, нема ничег лошег у томе да пробаш :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: UPOMOC

Citat Original postavio gosca
    ......imam 20 godina i jos uvek sam nevina,uzas!!!pitam se da li mi je potrebna psihijatrijska pomoc???
    Ne. Potrebno ti je nesto sto je retko. Dobar tip. Koji ce da te razume, postuje, voli i nece da brza cev ce da prati tvoj tempo.

Jednostavno.

Cuj jednostavno, ali ima i takvih.

Guest

Možda ti je i potrebna, ali ne zato što si nevina, već zato što to tako doživljavaš. Ja kapiram da je tvoja generacija malo savremenija, ja sam starija od tebe samo 7 godina i u tvoje vreme nisam o tome razmišljala, ne zato što sam to smatrala nenormalnim već zato što je normalno da o tome počneš da razmišljaš uz pravu osobu! Zato ne bedači se... prvo seksualno iskustvo je nešto posebno, i isplati se sačekati onoga s kim ćeš zaista uživati u tome!
    Ni ne pomišljaj na seks radi seksa odnosno radi oslobadjanja od nevinosti, veruj mi žalićeš!
    I još nešto, koliko god se zgražavali dok pričaju o tome, veruj mi, tvoji vršnjaci, iako to nikada u svojoj vršnjačkoj grupi ne bi priznali, ipak izuzetno poštuju devojke koje u takve odnose ulaze samo onda kada su 100% sigurne da to žele!
    ps. ne govorim napamet, slučajno mi je profesija takva da baš takve i slične stvari o mladima znam!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hey, pa sta sad, sve devojke koje ne zele s prvim koji naidje su loode?
    No comment!
    Ja tako nisam razmisljala 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Anonymous
    Možda ti je i potrebna, ali ne zato što si nevina, već zato što to tako doživljavaš. Ja kapiram da je tvoja generacija malo savremenija, ja sam starija od tebe samo 7 godina i u tvoje vreme nisam o tome razmišljala, ne zato što sam to smatrala nenormalnim već zato što je normalno da o tome počneš da razmišljaš uz pravu osobu! Zato ne bedači se... prvo seksualno iskustvo je nešto posebno, i isplati se sačekati onoga s kim ćeš zaista uživati u tome!
    Ni ne pomišljaj na seks radi seksa odnosno radi oslobadjanja od nevinosti, veruj mi žalićeš!
    I još nešto, koliko god se zgražavali dok pričaju o tome, veruj mi, tvoji vršnjaci, iako to nikada u svojoj vršnjačkoj grupi ne bi priznali, ipak izuzetno poštuju devojke koje u takve odnose ulaze samo onda kada su 100% sigurne da to žele!
    ps. ne govorim napamet, slučajno mi je profesija takva da baš takve i slične stvari o mladima znam!
    100% istina

Slične teme

1. Upomoc hl2
    Autor all9jards u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.03.2005., 17:49
  2. upomoc
    Autor bascelik u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.03.2005., 14:58
  3. upomoc
    Autor na lepom plavom dunavu u forumu Video igre