Dulicka na StudioB-za malo suze

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa radi se o extra emisiji na StudiuB gde gostuju tortiljica Vesna Pesic i organska soja Ivana Dulic.
Bila malo i tema o lepljenju plakata sa Mladicem i ova sa takvom mrznjom pocela da prica da u momentu samo sto nije zaplakala.
Evo sad rece da je i u nekom daljem rodu sa Sir Oliver Dulicem preko nekog Ivana koji im je pra deda ili slicno.Ne gledam vise mnogo su ruzne :)
 
Torrente BG:
Pa radi se o extra emisiji na StudiuB gde gostuju tortiljica Vesna Pesic i organska soja Ivana Dulic.
Bila malo i tema o lepljenju plakata sa Mladicem i ova sa takvom mrznjom pocela da prica da u momentu samo sto nije zaplakala.
Evo sad rece da je i u nekom daljem rodu sa Sir Oliver Dulicem preko nekog Ivana koji im je pra deda ili slicno.Ne gledam vise mnogo su ruzne :)

То мора да је било јако дирљиво гледати... :lol:
Е баш то у вези те Династије Дулић ме је интересовало дал* су у неком сродству...
Па да... глупо би било, а и гре*ота, да SIRота Дулићка буде усамљена у свом послу даљег слабљења Србије.
 
Torrente BG:
Pa radi se o extra emisiji na StudiuB gde gostuju

tortiljica Vesna Pesic i

organska soja Ivana Dulic.


Bila malo i tema o lepljenju plakata sa Mladicem i ova sa takvom mrznjom pocela da prica da u momentu samo sto nije zaplakala.
Evo sad rece da je i u nekom daljem rodu sa Sir Oliver Dulicem preko nekog Ivana koji im je pra deda ili slicno.Ne gledam vise mnogo su ruzne :)


Ахаха......ово је одлично "тортиља" и "органска соја"...... :lol:
Само ме интересује ГДЕ СУ САДА ОНИ ГОВ*АРИ који су ме онако безочно нападали када сам написао да је ДУлић са зрикавом Дулићком у сродству и да
су 'рвати.......... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Само ме интересује ГДЕ СУ САДА ОНИ ГОВ*АРИ који су ме онако безочно нападали када сам написао да је ДУлић са зрикавом Дулићком у сродству и да
су 'рвати.......... :roll: :roll: :roll:
То што су у сродству је, опет, њихова приватна ствар. (као и да ли су Хрвати, или Клингонци)

И, мени, само по себи, како се зна, небитна.

АЛИ...

, оно што јесте битно, и где се СТВАРНО меша јавно и приватно, а не би смело, је кад ИДМ, рецимо, изјави да јој је "жао што је укинута смртна казна".

Таква изјава у реду је за кућу, или кафану, али јавно, , и у својству политичара је, у најмању руку - дилетантска.


(Е, то треба да научите да разликујете, кад стварно и аргументовано заслужују критике.)


Иначе, Мито, обиђе ли ти споменик краљу Александру Обреновићу на нашем Булевару?
 
Norma Kampl:
То што су у сродству је, опет, њихова приватна ствар. (као и да ли су Хрвати, или Клингонци)

И, мени, само по себи, како се зна, небитна.

АЛИ...

, оно што јесте битно, и где се СТВАРНО меша јавно и приватно, а не би смело, је кад ИДМ, рецимо, изјави да јој је "жао што је укинута смртна казна".

Таква изјава у реду је за кућу, или кафану, али јавно, , и у својству политичара је, у најмању руку - дилетантска.


(Е, то треба да научите да разликујете, кад стварно и аргументовано заслужују критике.)


Иначе, Мито, обиђе ли ти споменик краљу Александру Обреновићу на нашем Булевару?

Причали смо о УЛИЦИ а не о СПОМЕНИКУ... не претеруј :evil:
 
eremita:
Причали смо о УЛИЦИ а не о СПОМЕНИКУ... не претеруј :evil:
Прво, зашто би у улици једног краља био споменик другом?

А друго, много важније:

Нисам ли лепо рекла да се за тачну информацију обратиш - мени.

Јер, ја тачно ЗНАМ, да наш Булевар носи име по Обреновићу.

Без лажне сромности, што се тиче Београда, његове историје, и улица, доиста јесам - одлично обавештена.

(Да не кажем да сам истински - ауторитет. 8-) )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top