Vucic hoce da ga uhapse..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не знам само како могу да га отерају у Хаг и због чега. Александар Вучић иде добровољно у Хаг како би радио на припреми одбране Војислава Шешеља. А што се тиче тога да ли сме неко да га ухапси, е баш бих волео да видим који ће то делија да учини.
 
no_problem:
Том Вучићу можете само да завидите
to si u pravu retko koji gradjanin Srbije moze da ide da ladi jaja 6 meseci u Holandiji o tudjem trosku ,a to nije mali trosak imam jednog prijatelja tamo i znam kolike su cene stanovanja i zivota uvalio se Vucic dobro a glasacima SRSostaje da i dalje zive od leba, parizera i piva iz plastike .
 
svetolik trpkovic:
to si u pravui retko koji gradjanin Srbije moze da ide da ladi jaja 6 meseci u holandiji o tudjem trosku a to nije mali trosak imam jednog prijatelja tamo i znam kolike su cene stanovanja i zivota uvalio se Vucic dobro a glasacima SRSostaje da i dalje zive od leba, parizera i piva iz plastike .
Pa to neplačate vi nego SRS.
 
no_problem:
Не знам само како могу да га отерају у Хаг и због чега. Александар Вучић иде добровољно у Хаг како би радио на припреми одбране Војислава Шешеља. А што се тиче тога да ли сме неко да га ухапси, е баш бих волео да видим који ће то делија да учини.
a sta je uradio pa hoce da ga uhapse?
 
narog11:
Protiv tog Vucica ima nekoliko desetina tuzbi, samo sto se isti uvijek poziva na poslanicki imunitet kad ga neko tuzi, vise i ne moze nista drugo biti doli poslanik, ako ne bude poslanik ide u zatvor, tako da je njegova rika obicna glupost, ne moze ga niko uhapsiti dok je poslanik, a on ce tako dok je ziv, kako je krenuo...

Inace, ne laje pasce zbog sela vec zbog sebe, sto bi rekao narod, pa tako i ovaj put zbog hapsenja ovog samovoljnog preimenovaoca bulevara, jer bi isti mogao i ispricati odakle mu pare za stampanje plakata i gdje su stampani, a to mi nesto mirisi na infrastrukturu Vuciceve stranke, zato ovaj i riche.
 
svetolik trpkovic:
to si u pravu retko koji gradjanin Srbije moze da ide da ladi jaja 6 meseci u Holandiji o tudjem trosku ,a to nije mali trosak imam jednog prijatelja tamo i znam kolike su cene stanovanja i zivota uvalio se Vucic dobro a glasacima SRSostaje da i dalje zive od leba, parizera i piva iz plastike .
O trosku drzave svakako ne ide. Koliko ja znam, glasaci SRS- a su gradjani Srbije, a onda pitanje: zasto gradjani Srbije zive od 'leba, parizera i piva iz plastike?
Mada je i takvo pivo za neke mislena imenica.
JOs nesto, sta jedu glasaci DS-a, DSS-a i G17 plus?
IMas li nekih saznanja, a ako jedu nesto bolje, otkud to, jesu li oni povlaceni u odnosu na druge, i na koji nacin?
 
*BILJA*:
O trosku drzave svakako ne ide. Koliko ja znam, glasaci SRS- a su gradjani Srbije, a onda pitanje: zasto gradjani Srbije zive od 'leba, parizera i piva iz plastike?
Mada je i takvo pivo za neke mislena imenica.
JOs nesto, sta jedu glasaci DS-a, DSS-a i G17 plus?
IMas li nekih saznanja, a ako jedu nesto bolje, otkud to, jesu li oni povlaceni u odnosu na druge, i na koji nacin?

Тако је!

Ја од нове године не једем ни саламе ни шницле а пиво несмем ни да окусим! Банда!

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Jadna li si drzavo u kojoj je Dusan Petrovic ministar pravde!

Jadna li si "DEMOKRATSKA" drzavo u kojoj se ne smeju lepiti plakati zato sto to "steti" ugledu drzave u svetu. Zar to nije gore nego za vreme Milosevica??

Pod kapom nekakve demokratije nalaze opravdanje za sve one akcije koje je radio Milosevic. Kako se i on nije setio da kaze da zbog bezbednosti u drzavi sprecava demokratske radnje clanova DOS-a.

Da ne bi i zbog ovoga berza opala?
 
ratnistrateg:
Jadna li si drzavo u kojoj je Dusan Petrovic ministar pravde!

Jadna li si "DEMOKRATSKA" drzavo u kojoj se ne smeju lepiti plakati zato sto to "steti" ugledu drzave u svetu. Zar to nije gore nego za vreme Milosevica??

Pod kapom nekakve demokratije nalaze opravdanje za sve one akcije koje je radio Milosevic. Kako se i on nije setio da kaze da zbog bezbednosti u drzavi sprecava demokratske radnje clanova DOS-a.

Da ne bi i zbog ovoga berza opala?

Ово што се сада догађа било је једино за време диктатора зликовца Броза када се за добар политички виц или за певање националних песама добијало од 6 месеци до 3 године затвора...... :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top