Dragi ženski svete...

More_bre

Primećen član
Poruka
819
Primetio sam da se na forumu mnogi odnose
jedni prema drugima kao da se znaju od ranije
a forum im dođe kao telefonski razgovor.

Takođe mi je jasno da ste mnogi od vas razvili
i stvarna poznanstva preko foruma.

I to je u redu, ma koliko ja pljuvao po tome
u svom nihilističko-ciničnom režimu rada.

Ljudi treba da se druže.


Voleo bih da mi kažete vaše utiske o meni do sada.

primetio sam da ste oformile neki ženski kružok na ovom forumu,
i voleo bih da me malko iskomentarišete meni u lice, jer evo bliži se godina kako smo zajedno.

Ja inače sve vas mnogo volim.
 
Volimo i mi tebe :D


Salim se. Za mene si jos uvek nedefinisan.

Ustvari, primetila sam da ti je mnogo stalo do tudjeg misljenja. Zasto je to tako? Opusti se malo, medju nesavrsenim bicima si.
Ali sad ce da dodje cika Sedou, pa ce to on malo detaljnije, onako iz licnog ugla. :p
 
Ja sam odavno rekla svoje...

Ako treba ajd da ponovim...mislim da si narcisiodan i ne mnogo inteligentan , ali fin i na neki svoj uvrnuti nacin zabavan. Da ne bude zabune , zabavno mi je to sta i kako mislis o sebi i kakve sve stupidne teme si u stanju da otvoris. Dobro se provodim citajuci te ...Posebno mi se dopao tvoj pokusaj da me lociras ...

Na forumu ima raznih al iz tebe bije nesto ipak pozitivno zato moja konacna ocena 3 - .
 
More_bre:
ah, guza u roze lonicama,
prosto zove da bude skinuta i obljubljena.

cmok, cmok, cmok


:roll:
a024.gif
a104.gif
 
mada ja sam po niku tako bezveze ,, zvucim kao neki chikica ,, a zensko sam ,, mislilllliiimmm ,, al ne bi ga menjala nesto ,, mada kontam da pocnem zivot iznova ,, kao recimo ,, neka ,,, CICAMICA ,, mada to zvuci kao neka tetka ,, jeeee ,, ili ,, ili ,, ,, MA BOLI ME UVO ZA NICK
 
od kad tebi avesic treba veza? pa ti si ovde...prvoborac. imas staz, iskustvo...nego ti se svidja uloga disidenta
more_bre, ti ne pricas sa nama van tvojih tema, ne znamo kakav si kad se zezas, kada si usamljen, tuzan, veseo...nadrndan. suzdrzan si, ne zelis da produbis kontakt sa ljudima ili ne umes...telo smo videle, osobu jos nismo. nema zlobe, zavisti, ogorcenja, besa u tvojim postovima, ali ne pokazujes kakav si u stvari - lakse je slikati se bez odece nego spustiti gard?
 
More bre, mislim da si super. Mislim i da treba ozbiljno da uzmes u razmatranje koleginicu koja te merka za oplodnju. Mozda bi to donelo nesto lepo i tebi i njoj. I da ne idete na vestacku oplodnju, ne verujem da je mnogo zabavno :)
Mislim da si pitoma zverka, moze se s tobom lepo popricati i svaka bi te zena pozelela za sagovornika. Mada, nesto mi govori da nisi tako druzeljubiv u pravom zivotu.
Sto te uopste interesuje da te zene komentarisu? Bolje da nadjes jednu kojoj cas se svideti takav kakav jesi, nego da te nas pedeset proucava i nalazi ti mane. More bre, hajde lociraj i mene, sto samo Mirku lociras, nisi drug :)
Kako to da za godinu dana nisi napravio vise od 500 postova? Izgleda da si napravio vise tema nego postova.
Sve u svemu- jako fin utisak imam o tebi, ali ja sam jos uvek nova ovde, mozda me njuh vara.
Veliki pozdrav za More bre-tranziciju!
 

Back
Top