@ markoca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.108
Ne kapiram zasto si zakljucao temu
Prihvatljiva zamena za WoW:)) ????????

Ok verovatno si u pravu za tvoj poslednji komentar (nisam igrao ni jednu ni drugu pa ne mogu da pricam) ali ovo je podforum kompjuterske igre i upravo o igrama i treba da se prica.
Tvoje misljenje ne mora da se slaze sa misljenjem onog ko je postavio temu ali ne vidim razloga da zbog toga zakljucavas jednu sasvim normalnu temu koja je u rangu i one tvoje koju si sam otvorio bite fight (koja je inace najspamerskija igra koja postoji koliko je samo spamovano o njoj). Zasto nju ne zakljucas???
 
nece mene markoca na zub ;) voli on mene ali nece da prizna :lol: Ja sam i naslutio njegov polozaj slanjem cuvenog kljuca i imam kredita kod njega :P Inace tema i nije moja ali uvek me nenako iziritira apsolutisticko ponasanje (sorry markoca nista licno protiv tebe, pisem uopsteno kako se nekad modovi ponasaju) A nisam pisao na PP jer ja spadam u ljude koji ono sta ti kaze iza ledja kazace ti i u lice pa nema potrebe da pricam ispod zita kad moze i javno. ;) Narocito sto je sve ovo ukupno bezveze, greske se desavaju i desi se da tema koja ne treba bude zakljucana, bitno je ispraviti gresku i biti dovoljno veliki covek i priznati gresku.
a ti dvr ne daj se ;)
 
Heheheheeh.... e jesam se slatko nasmijao... heheheheh i sad se smijem....

Mi modovi ko ispadosmo ko nesto opasni... Ma joooooooooooooooook samo vam se cini...

Mirni smo kao pilici, samo eto nekad moramo da koristimo neke alatke.. tab503, ti to dobro znas..

No ne zelim nista da zakuvam, bar sa mnom niste imali problema, bar mislim, a sto se markoce tice, pa ljudi moji mlad momak, jos pun snage, zelje, motivacije, juri curice, ganja igrice, uci, zeza se i naravno radi, pa i grijesi.. Nemojte mu zamjeriti, do vraga, ispravice se on..

A na kraju, mozda se decko i zaljubio, a kad se to desi, onda znate sta bude, prema tome...
dalji komentar je suvisan zar ne...

Pozzz...zzzzz

GZ
 
Akimoto:
...markocu na kolac...
...neomashtjeni...

ama kevu ti na kolac...... :evil:

@tab
ala volim da copy paste ove tvoje recenice
nece mene markoca na zub voli on mene ali nece da prizna Ja sam i naslutio njegov polozaj slanjem cuvenog kljuca i imam kredita kod njega Inace tema i nije moja ali uvek me nenako iziritira apsolutisticko ponasanje (sorry markoca nista licno protiv tebe, pisem uopsteno kako se nekad modovi ponasaju) A nisam pisao na PP jer ja spadam u ljude koji ono sta ti kaze iza ledja kazace ti i u lice pa nema potrebe da pricam ispod zita kad moze i javno. Narocito sto je sve ovo ukupno bezveze, greske se desavaju i desi se da tema koja ne treba bude zakljucana, bitno je ispraviti gresku i biti dovoljno veliki covek i priznati gresku.
a ti dvr ne daj se
kako ceok uvjek sroci nesto pametno :lol: :lol: :lol:
jos nam samo fali bufla da kaze nesto :roll: :lol:
 
Ovaj bllade vrhunski billde... Sta mislis kome da zahvalis sto je tvoj voljeni markoca mod na ovom forumu? Mozda grijesim, moguce da bi bilo koji mod bio tvoja omiljena osoba na forumu... Dodjem poslije 10 dana na forum i nista se nije promjenilo.... Cujemo se opet kroz 10-15 dana, ako uopste, ovdje opako smara....
 
labo:
Ovaj bllade vrhunski billde... Sta mislis kome da zahvalis sto je tvoj voljeni markoca mod na ovom forumu? Mozda grijesim, moguce da bi bilo koji mod bio tvoja omiljena osoba na forumu... Dodjem poslije 10 dana na forum i nista se nije promjenilo.... Cujemo se opet kroz 10-15 dana, ako uopste, ovdje opako smara....

OOoooOOooOO mighty labo pa ti si dao markoci krila :lol: :lol: :lol:
btw...ne ispadaj krele.....moja omiljena osoba na forumi je bufla :roll: ili radabaser :roll: ili je to ipak marko :roll: e jbg...sada si me zbunio :cry:
 
Bllade:
ama kevu ti na kolac...... :evil:

@tab
ala volim da copy paste ove tvoje recenice
nece mene markoca na zub voli on mene ali nece da prizna Ja sam i naslutio njegov polozaj slanjem cuvenog kljuca i imam kredita kod njega Inace tema i nije moja ali uvek me nenako iziritira apsolutisticko ponasanje (sorry markoca nista licno protiv tebe, pisem uopsteno kako se nekad modovi ponasaju) A nisam pisao na PP jer ja spadam u ljude koji ono sta ti kaze iza ledja kazace ti i u lice pa nema potrebe da pricam ispod zita kad moze i javno. Narocito sto je sve ovo ukupno bezveze, greske se desavaju i desi se da tema koja ne treba bude zakljucana, bitno je ispraviti gresku i biti dovoljno veliki covek i priznati gresku.
a ti dvr ne daj se
kako ceok uvjek sroci nesto pametno :lol: :lol: :lol:
jos nam samo fali bufla da kaze nesto :roll: :lol:
jesi li ti normalan?Znas li ti ko je to?:mad:
 
marijan44:
E ovo je profesionalac ja dajem predlog da mu se da povisica!
Sta je ne znas sta si napravio?


Uh, prvo Akimoto... nema zezanja sa njim.... ovaj sto je osuo po Akimotu ne zna o kome se radi, pa necemo ni otkriti...

A za ono sto sam hmmm... napravio. pa sta da ti kazem, ne znam jos dok ne izvali. mislim... hmmm.. napolje... Ebiga nije se jos porodila...


heheheheh...

Decko, nisi u toku, nemoj da budes zbunjen...

Hahahahahhaahah
 
Eeee ne trebas meni da objasnjavas da ne znam o cemu se radi
Ja sam malo stariji pa vec citam misli
Znas kako kazu ako je sa ledja onda je zensko-PROVERENO!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top