Demokratski teror se nastavlja

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Vlast demokrata i njihova policija osudili su 2 momka koji su lepili plakate sa imenom Ratka Mladica na po 30 dana zatvora pod optuzbom da su uznemiravali gradjane, iako se gradjani nisu bunili...

Sta je sledece?

Hapsenje zbog misljenja izrazenog na ovom forumu?


STOP DEMOKRATSKOM TERORU!
 
Jerry Ropero:
Vlast demokrata i njihova policija osudili su 2 momka koji su lepili plakate sa imenom Ratka Mladica na po 30 dana zatvora pod optuzbom da su uznemiravali gradjane, iako se gradjani nisu bunili...

Sta je sledece?

Hapsenje zbog misljenja izrazenog na ovom forumu?


Кретени, тотални кретени ДС-овски - па то је сигурно по директиви оног буљавог Петровића, новог Министра правде.... :roll:
Није искључено како су кренули да ће бити хапшења и због мишљења на пдф.... нема проблема само да нам обезбеде конекцију и лап-топ... :lol:
 
Jerry Ropero:
Vlast demokrata i njihova policija osudili su 2 momka koji su lepili plakate sa imenom Ratka Mladica na po 30 dana zatvora pod optuzbom da su uznemiravali gradjane, iako se gradjani nisu bunili...

Sta je sledece?

Hapsenje zbog misljenja izrazenog na ovom forumu?


STOP DEMOKRATSKOM TERORU!

Na pitanje "sta je sledece"

Od danas pa na dalje, po informacijama koje imam, nastupa iz dana u dan, masovno ali masovno lepljenje istog plakata sirom Srbije.
Neko ce da lepi-masovno, ali neko ce i masovno da odlepi.
 
Сада би опозиција (ако је уопште има) требало да организује озбиљне демонстрације и то пред зградом Владе Србије, са само једним захтевом - МОМЕНТАЛНО ПУШТАЊЕ НА СЛОБОДУ МЛАДИЋА КОЈИ СУ ЛЕПИЛИ ПЛАКАТЕ!!!
 
Beograd -- Poslanici SRS sutra popodne će lepiti plakate sa natpisom "Bulevar Ratka Mladića" u Bulevaru AVNOJ-a.

U znak protesta zbog hapšenja osoba koje su ih lepile prošle nedelje, radikali će plakate sa imenom haškog optuženika za kojim vlasti tragaju lepiti po Novom Beogradu, na uglu ulica Španskih boraca i Bulevar AVNOJ-a, čije je preimenovanje u Bulevar Zorana Đidnđića u toku. Radikal Aleksandar Vučić pozvao je juče omladince DS-a da, "ako smeju", dođu da cepaju plakate.

Plakat sa imenim Ratka Mladića se danas pojavio i u skupštinskoj sali, kada ga je poslanik SRS Dragan Todorović pokazao sa govornice i poručio da pokazivanje i lepljenje plakata nije razlog za hapšenje jer time nije prekršen zakon.

Šef poslaničke grupe SRS Tomislav Nikolić rekao je u parlamentu da su oni koji su lepili plakate poslati u zatvor pod optužbom da su uznemiravali građane, iako se građani, kako je naveo, nisu bunili.

Zašto nisu uhapšeni oni koji su se okupljali da potpišu peticiju za promenu naziva Bulevara AVNOJ-a u Bulevar Zorana Đinđića, upitao je Nikolić u parlamentu.
 
eremita:
Кретени, тотални кретени ДС-овски - па то је сигурно по директиви оног буљавог Петровића, новог Министра правде.... :roll:
Није искључено како су кренули да ће бити хапшења и због мишљења на пдф.... нема проблема само да нам обезбеде конекцију и лап-топ... :lol:
Taj buljavi Dusan Petrovic je po Sapcu pokrao toliko da kad dosmanlije budu
skinute sa vlasti ide pravac u zatvor.
Direktno je ucestvovao u otimanju zemljista i centralnog magacina sabacke firme "'NAMA".
Sa lokalnim kriminalcem jokom je registrovao u zakupljenom magacinu nepostojeci karting klub.Tu su godinu dana navodno imali sve same sampione? nikad tu niko nije ni usao a kamoli trenirao.Posle te godine zakupa prodali su bespravno magacin firmi
"INTER-EX" koja je sve porusila i napravila mega market.
Rusenje magacina i uredjenje zemljista je uradio "INTER_KOP" takodje pod sapom
Dusana Petrovica.Petrovic i taj kriminalac Joka su strpali u dzep po 2 miliona evra
plus je i INTER -KOP debelo naplatio svoje usluge.
Ova afera jos nije dobila svoj epilog na sudu.Radnici sabacke name su debelo pokradeni.
Dusane neces ti jos dugo po Srbiji praviti eldorado.
 
malaaleja:
Na pitanje "sta je sledece"

Od danas pa na dalje, po informacijama koje imam, nastupa iz dana u dan, masovno ali masovno lepljenje istog plakata sirom Srbije.
Neko ce da lepi-masovno, ali neko ce i masovno da odlepi.

Pa neka meni neko da te plakate i ja bih sad iz ovih stopa BAS IZ INATA lepio te plakate po ulicama, bas me briga spreman sam da rizikujem 30 dana zatvora, bas bih voleo da vidim da te kazne izazvovu bas kontraefekat
 
Jerry Ropero:
eremita ovoga puta nisu krivi DS-ovci vec DSS-ovci jer je , koliko ja znam , ministarstvo policije pod upravom Dragana Jocica iz DSS-a....

Несрећни Џони, боље ћути. Па полиција хапси по налогу тужиоца или на лицу места ако се очигледно крши неки од закона. Како ови момци нису ухапшени на лицу места у тренутку извршења ''наводног'' дела већ касније, очито је да је то урађено по налогу тужиоца.

Џони, стварно почињеш да личиш на Гордану Поп Лазић, па немој ја сам те много више ценио.
 
Jerry Ropero:
Vlast demokrata i njihova policija osudili su 2 momka koji su lepili plakate sa imenom Ratka Mladica na po 30 dana zatvora pod optuzbom da su uznemiravali gradjane, iako se gradjani nisu bunili...

Sta je sledece?

Hapsenje zbog misljenja izrazenog na ovom forumu?


STOP DEMOKRATSKOM TERORU!

To je stvarno strašno da se nešto takvo dešava. Svaka čast tim momcima to su pravi Srbi! I sad moraju u zatvor samo za to što su pravi patrioti i što vole Ratka srpskog junaka.
 
no_problem:
Ратко Младић српски херој
Радован Караџић српски херој
Војислав Шешељ српски херој
Легија српски херој

Ova dvojca su daleko od heroja, a Sekiju i Legiji mogu samo da kazem da imaju Big cojones.
Srpski Heroji su bili Vojvoda Sindjelic, Milan Tepic itd itd a ne ovi koji se skrivaju i dozvoljavaju da ceo narod bude njihov taoc - Nije bitno da li su krivi ili ne, ako su Heroji onda ne bi trebali da mare za svoj zivot i za to sta ce sa njima biti. Ali oni su daleko od heroja - oni su obicne jajare.
 

Back
Top