ADIO MIHAJLOVIĆU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
:idea: Ovo je tema za sportski pozdrav čoveku koji svoju veliku karijeru završava u Novom Sadu .

Hvala ti Siniša !
Za sve.
I golove .
I crvene kartone.
I ono pljuvanje tokom cele utakmice glupog Nemca.
Hvala što si bio veliki i 1999.godine za vreme bombardovanja.
I za pomoć dečijem selu u Kamenici.
Hvala.
 
Nije to jedini put ...
Isto to je rekao i Klinsmanu 5 minut pre nego što će ga, šutem iz slobodnog udarca, poslati na 15 minuta nesvesti :-) *******... Klinsmanova glava se našla lopti na putu ka golu... :-)
 
Ziveli za sportsku legendu!!!

c118_p659m.jpg

:lol:
 
DOKONI UM:
:idea: Ovo je tema za sportski pozdrav čoveku koji svoju veliku karijeru završava u Novom Sadu .

Hvala ti Siniša !
Za sve.
I golove .
I crvene kartone.
I ono pljuvanje tokom cele utakmice glupog Nemca.
Hvala što si bio veliki i 1999.godine za vreme bombardovanja.
I za pomoć dečijem selu u Kamenici.
Hvala.

Ovo je tema gde moram nesto da napisem, u stvari ti si vec sve napisao, zaboravio si samo, Sinisa-LA BOMBA-jer njegovi slobodni udarci su bili bas bombe.
secam se kad smo trebali da igramo s Hrvatima da se zezao i porucio im da ce da puca iz Rima da nema potrebe ni da dolazi u Zagreb :D
Bas sam odlepila kad su onog Karlosa proglasili za najboljeg izvodjaca slobodnih udaraca, sto se i njegova glava nije nasla na putu sinisinoj lopti ko Klinsmanova :evil:
Moze da pise i kaze ko sta hoce, ali SINISA MIHAJLOVIC je veliki covek, fudbaler, hvala mu za radosne trenutke koje nam je priustio i hvala sto je oprostajna utakmica u N Sadu, a nudila mu je i Zvezda Marakanu i Inter svoj stadion, odbio je, jer je Ns njegov grad i zeli tu da odigra oprostajnu utakmicu
Hvala Sinisa
mihajlovic1-.jpg
 
Tu sam, samo se redje javljam na Forum, nervira me ova Krstarica, toliko je spora i koci, pogotovu uvece da izgubim volju da se javljam i cekam po 10 i vise min. da se otvori stranica, evo i sad sam jedva uspela da se javim, nista mi nije jasno sta se desava s Krstom :confused:
Pozdrav sugradjanima :smile:
 
Jeste da je primitivna seljacina al je zato bio vrhunski igrac koji je doprineo osvajanju druge titule a u reprezentaciji se nije bas iskazao jer kad je bio na vrhuncu nismo mogli da igramo zbog sankcija al je u Italiji pokazao sta sve ume.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top