Zurke,pesme i nocni zivot

Mixer88

Zainteresovan član
Poruka
467
Ne mozemo uvek ici u skolu,moramo nekad i odmarati :D :D :D
xexe...Pa tako mi pade na pamet da otvorim ovakav post

Teme su uglavnom gde izlazite,sta slusate,pisite textove vasih omiljenih pesama,ili vase pesme.Pisite i o mestima koje posecujete,sa kakvim se ljudima upoznajete,naravno tu su i zurke,pisite i o njima,koliko ste popili,sta ste smuvali,ko vam je drzao glavu dok ste peglirali po sobi... :D
Ako saznate za neko novo i dobro mesto recite,naravno ako moze da se dodje na neku zurku recite i to :D

:lol: :lol:
:lol: By Mixer motherfucker :lol:
:lol: :lol:
 
e pa ja voilim da izlazim i da se dobro provedem.ne volim mesta na kojima su mrstavci i glupace koje izigravuju ribe.to me nervira.volim opustena,dobra mesta,uglavnom su to mesta sa zivom svirkom
kafici: Ljubav(opusten,bleja,super za parove,jeftin),La Vida(centar,skup,super),kafe klub Slon(NAJBOLJI U GRADU!!!!zive svirke,karaoke,promocije alkohola..),BRE(mnooogo dobar kafic za tracarenje,vidjanje sa prijateljima),kafic pored Vrt(extra mesto),tu su i Leon,Raspucin,Underwood,Taxi,Dzidzi Midzi itd itd...
klubovi i sl:joooooooooooooooj pa sad...Recimo na Adi ima mnogo dobrih kafica-klubova,Petica,Time Out,tu je i Kristal,splavovi Monca,Freestyler,Black Panters itd..

i naravno mesta za opustanje i zabavu:Radnicki(bilijar i extra kafic),Staklenac,Kalis,Zvezdarska suma,25.maj....
Ma ima toliko tih mesta,i svi su dobri,ako mozete idite na neki od ovih pa pricajte kako je bilo.Ko zna.mozda se i vidimo :D
 
Meni je najbolji provod na Kalisu,a kafice ne pdonosim jer moram da sedim sa prekrstenim nogama,isprevljena,da se smeskam,pijem koka-kolu(jer je jadno da devojka pije pivo),i tako da je ispijam pola sata...

Osim oko ne idem sa Krletom u Pancevu Kakadu-zanci extra-on zakupi separe,pa se izvalim...i tu je ono opsuteno posto dolaze narkomani...

ali Kalis je VRH..
 
AnaBg:):
Meni je najbolji provod na Kalisu,a kafice ne pdonosim jer moram da sedim sa prekrstenim nogama,isprevljena,da se smeskam,pijem koka-kolu(jer je jadno da devojka pije pivo),i tako da je ispijam pola sata...

Osim oko ne idem sa Krletom u Pancevu Kakadu-zanci extra-on zakupi separe,pa se izvalim...i tu je ono opsuteno posto dolaze narkomani...

ali Kalis je VRH..
Slazem se za Kalis,al ne volim da vlejim na jednom te istom mestu...volim da promenim
 
...djusina 5 :) ..kod rudarsko-geoloskog fakulteta...ok mesto..svidja mi se sto kad kupis kartu imas i pivo 8) ...

...@ ana-a sto je jadno kad devojka pije pivo :confused: ..

...kalis je sigurna opcija...dob u toku dana,a uvece kad je neka svirka...skc za svirke...akademija takodje(nikako za velike koncerte)...bridge pub mi je nekako drag :-D ...marsal 1 i 3 uvece,a 2 u toku dana...magnet je ok...radnicki savet...to je trenutno aktuelno...
 

Back
Top