Udajem se

thalia

Obećava
Poruka
96
Udajem se, pa bih molila za savet, tj. ako neko nešto zna o restoranu Colonial Sun, da li je dovoljan to prostor za 55 zvanica, kakva je hrana, osoblje...

Kao i vasa iskustva, greške pri organizaciji...

Vencanica, jooooooj kuku, fotograf, kola... ja bih volela da nađemo buggy-a, ako se tako piše, pojma nemam...

Treba to sve organizovati za dva meseca

Unapred hvala!!! :-D :-D
 
kojote:
Venčanica za 55 zvanica? De će ti duša?
A kladim se da i nisu neke zvanice? :) Prepolovi cifru, pa da pričamo.

Kako da prepolovim kad samo moja uza porodica broji 12 ljudi, ja sam najmladja, svi ostali su udati i ozenjeni i imaju decu, inace drustvo je odabrano, moglo bi i da se smanji ali mi onda nebi izdali restoran. :D
 
Ima tu još mesta za izbacivanje, ali o njima nešto kasnije. Pričaj malo o mladoženji, Ko je on, odakle je, je l' bar on završio neku višlju školicu, čime se bavi... jesi li zakevila? :)
 
kojote:
Ima tu još mesta za izbacivanje, ali o njima nešto kasnije. Pričaj malo o mladoženji, Ko je on, odakle je, je l' bar on završio neku višlju školicu, čime se bavi... jesi li zakevila? :)


Ovako, Prvo nisam trudna, drugo sa buducim sam vec petipo godina u vezi, poslednje dve zivimo zajedno, mogli smo i ranije to da obavimo ali je on onda osnovao privatnu firmu u kojoj i ja radim, jooj to je druga prica, izmedju ostalog cekali smo da se poklope datumi zvanica koji zive u inostranstvu...

Gledala sam kad mi se sestra udavala, kako je upala u frku, da podsetim, nas je tri sestre i snajke, jer je svako imao neki bolji predlog, iz tog razloga Vas pitam za savet, a Vi slabo...
 
thalia:
Udajem se, pa bih molila za savet, tj. ako neko nešto zna o restoranu Colonial Sun, da li je dovoljan to prostor za 55 zvanica, kakva je hrana, osoblje...

Kao i vasa iskustva, greške pri organizaciji...

Vencanica, jooooooj kuku, fotograf, kola... ja bih volela da nađemo buggy-a, ako se tako piše, pojma nemam...

Treba to sve organizovati za dva meseca

Unapred hvala!!! :-D :-D
bio sam tamo na jednoj svadbi
lepo je mesto, može da stane toliko ljudi (čak i malkice više)

nije mi se svidelo što je za klopu bilo samoposluživanje, malo je bzvz kad se sve
zvanice naguraju u red za 'ranu
 
BanovanKorisnik:
bio sam tamo na jednoj svadbi
lepo je mesto, može da stane toliko ljudi (čak i malkice više)

nije mi se svidelo što je za klopu bilo samoposluživanje, malo je bzvz kad se sve
zvanice naguraju u red za 'ranu

Hvala, dogovorili smo da nas sluze, tj da nema redova za 'ranu, a da li je ok rana? ja sam npr. bila u kolingu na jednoj svadbi i rana onako, isto je bio švetski sto, ali blam nestalo rane, tj rucak je bio oko jedan, a oko devet nista. :D ;)
 
klopa je bila sasvim ok, mada je bila u pitanju ''modernija'' varijanta

uglavnom(kol'ko se sećam) ...roštilj... pečurke... neke salate...

...beš ti svadbu brez pečenja :twisted:

da... sad se setih: nije bilo ni piva :-(

za količine se valjda dogovaraš sa njima...
 
Mirka šizika:
Cekaj samo dok ti dodje Hanibalka ...ode tvoja udaja pod kljuc ...

jooj, jeste
znas ti hanibalku, thalia?
ona je jedna ..onako gospodja u godinama i nikad se nije udavala...i sad kad cuje da se neko udaje, ona potpuno odlepi! strasno se potrese, i...ne bila ti ja u koži!
 
e, trac cekaj dok tebi dodje "gospodja u godinama" :lol: :lol: :lol: jer ce ovo sigurno da je potrese, cak i ako predje preko thalijine srecne udaje...
ja sam se sada vratila sa svadbe gde su gosti bili organizovani po stolovima - lavanda sto, cvrcak sto, pastis sto...i prozivali su stolove - da se sami sluze hladnim predjelom, a posle su konobari sluzili topla predjela i glavno jelo i sve ostalo...na svakom stolu je u ledu bila flasa sampanjca i lokalnih vina, sami smo se sluzili, konobari bi samo dopunili led i promenili flase s vremena na vreme. to stvarno nije los sistem
 
ma jook, nece da me ubije, nije njoj frka za godine, samo ta udaja joj ...uhhh...

i mojra , sve si sad izmislila, kako bre stolovi mogu sami da se sluze! to bre ima samo u "macku u cizmama" :D ;)
 

Back
Top