DOBRI LJUDI...pomazite....

Pa što odma nisi rekla da je u pitanju AnaBg.... hahahhahahahahahahaha... nisam videla o čemu se radi jer nju izbegavam... tu količinu gluposti ne mogu da podnesem.... ne znam šta je rasta rekao ali se slažem.... samo ako je nije psovao nešto i pričao da će da je **** :lol: :lol: :lol: :lol:
 
MarijA`:
Pa što odma nisi rekla da je u pitanju AnaBg.... hahahhahahahahahahaha... nisam videla o čemu se radi jer nju izbegavam... tu količinu gluposti ne mogu da podnesem.... ne znam šta je rasta rekao ali se slažem.... samo ako je nije psovao nešto i pričao da će da je **** :lol: :lol: :lol: :lol:


Ali njegovu kolicinu gluposti mozes da podneses.Bas lepo :D
 
NovaIsta:
rastamannu! neko ga je opasno naljuto pa vredja okolo. da cujem, koliko vas misli da je njegov razgovor sa anom ok? ko misli da je ok, neka mu pomazi:P ja ne mislim da je ok, najblaze receno.
ne znam zashto ti je rasta toliko zanimljiv ali mi zaista ne prichinjava zadovoljstvo da o njemu pishem na svakoj temi koju otvorim... vec sam negde napisala shta mislim o njemu i to je to... shto se ane tiche cinjenica da ima samo 16 godina nije razlog da joj ljudi ne kazu shta misle... ovo je ipak forum, mesto gde se razmenjuju misljenja ma koliko se ona nekima od nas ne dopadala...
 
NovaIsta:
rastamannu! neko ga je opasno naljuto pa vredja okolo. da cujem, koliko vas misli da je njegov razgovor sa anom ok? ko misli da je ok, neka mu pomazi:P ja ne mislim da je ok, najblaze receno.
rastamannu je sve dozvoljeno.Kad neko drugi kaze i slicno njemu,bude banovan ( vaseron).Mozda nije imao nikad 16,vlast u rukama....moze mu se i da vredja,ali drugima ne
 

Back
Top