HALO 2 PC ONLY VISTA

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Napokon se pojavila i ta dugo ocekivana verzija za pc ali samo za vistu.Procitao sam komentare i kazu da je igra super samo sto jedino moze da se igra samo 1 misija ali se upravo radi na crack-u.Imate li nameru da instalirate Vistu samo zbog ove igre?

P.S Ja sigurno nemam
 
kontradiktorna igra(halo kec)... Neke stvari odradjene odlicno-prica jako zanimljiva, realna fizika, pretpostavljam nevjerovatno zarazan multiplay, a neke nevjerovatno traljavo.. Level design najgori ikada, neprijatelji smijurija, izgledaju glupavo do bola(ne mislim na flood nego na one druge kojima sam zaboravio ime), teksture su gore nego na sega mega driveu 2...
 
labo:
kontradiktorna igra(halo kec)... Neke stvari odradjene odlicno-prica jako zanimljiva, realna fizika, pretpostavljam nevjerovatno zarazan multiplay, a neke nevjerovatno traljavo.. Level design najgori ikada, neprijatelji smijurija, izgledaju glupavo do bola(ne mislim na flood nego na one druge kojima sam zaboravio ime), teksture su gore nego na sega mega driveu 2...
igra je odlichna s obzirom kad izashla,takodje imash da podesish koliko ce tesko da bude,
ne znam shta fali teksturama protivnika,bash je super uradjeno,ne znam kakva je grafika na PC verziji ali na ovoj verziji na X-boxu je grafika super,chak meni je vetji favorit Halo 1 nego Halo 2.
Sad chekam Halo 3 da izadje,izgleda da tje biti bolji od ova prva dva,nadam se da hotje,ma i da netje ja ga sigurno kupujem.Veliki sam obozavalac Halo-a tako da to necu propustiti.
 

Back
Top