Da li je Nata Mesarovic normalna?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Da li je Nata Mesarovic normalna?

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li je Nata Mesarovic normalna?

Da li je osoba sa kojom nesto ocigledno nije u redu, koja bi da prisiljava druge da slusaju sta ona ima da kaze, i koja je najverovatnije obolela od teskog oblika kompleksa vise vrednosti, osoba koja pada u histeriju u situaciji u kojoj drugi odbijaju da joj poklone paznju, sposobna da sudi i da li joj se smeli dozvoliti da vodi tako ozbiljan proces?

Njihove porodice u mukloj tišini saslušale su visinu kazni, jedino su se uzdasi neverice čuli kad je predsedavajuća saopštila visunu kazne za Bezarovića, Tojagu i Krsmanovića. Ulemekova supruga držala se za stomak, supruga Aleksandra Simovića, u poodmakloj trudnoći, zaplakala je. Dok su optuženi izvođeni iz sudnice, njihova familija "zapucala" je ka izlazu na drugoj strani.
    Bilo je deset minuta iza podneva.
    - Publika mora da ostane, ne može na taj način da izražava protest protiv odluke ovog veća - naredila je Mesarovićeva.
    Oni su, međutim, izlazili. To je, moglo bi se reći, revoltiralo predsedavajuću, začuo se njen glas:
    - Da li straža ima drugog šefa u ovoj sudnici osim predsednika sudskog veća?! Predsednik se brine o poštovanju reda u sudnici. Ne znam sa kim ste se sa strane dogovorili da puštate publiku da izlazi dok veće zaseda!
    Bilo je uzalud.

Domaćin RACE MASTER (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Da li je Nata Mesarovic normalna?

Sposobna je da sudi i treba joj dozvoliti da to radi.
    Ja ne znam koji je protokol u sudnici i da li "publika" mora da saceka do kraja(ali mi je bili uvek bez veze kad i na stadionu idu kuci pre karaja utakmice),ali je ocigledno sa kojim ciljem su ovi dosli.Kao da nisu znali kakva je kazna za ubistvo.Ocigledno je i da su sve izveli po dogovoru sa svojim "herojima".
    Teatralni su do bola.
    Meni to vise smeta nego ovi pozivi sudije da se publika udostoji jos par minuta.

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ako su njihove porodice i prijatelji dosli sa ubedjenjem da du okrivljeni nevini, da li ti mislis da je normalno da nastave da slusaju sta ima da prica neka sizofrena zena koje je njihove najblize upravo osudila na prakticno dozivotne kazne.
    I ubistva se ne kaznjavaju bas uvek, to smo imali prilike da vidimo na primeru brace Mazreku i jos 1500 drugih siptarskih terorista koje je DOS pustio na slobodu. Za DOS i njihove pristalice zivoti obicnih Srba nisu jednako vredni kao i zivot Z.Dj.
    Poslednji put ažurirao/la Chávez : 24.05.2007. u 16:36

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.04.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Chávez
    Ako su njihove porodice i prijatelji dosli sa ubedjenjem da du okrivljeni nevini, da li ti mislis da je normalno da nastave da slusaju sta ima da prica neka sizofrena zena koje je njihove najblize upravo osudila na prakticno dozivotne kazne.
    I ubistva se ne kaznjavaju bas uvek, to smo imali prilike da vidimo na primeru brace Mazreku i jos 1500 drugih siptarskih terorista koje je DOS pustio na slobodu. Za DOS i njihove pristalice zivoti obicnih Srba nisu jednako vredni kao i zivot Z.Dj.
    Kakve to veze ima sa Natom? Mislim to DOS , lupas ? ili...

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Не. Ја мислим да не лупа него да говори онако како јесте. Очигледно је да је за ДОС З.Ђ божанство. Ко зна можда га прогласе као свеца неког, па ћемо га славити. Истина је да они не цене животе других Срба. Да је тако, онда не би пуштали из затвора шиптарске терористе 2000. и 2001. године, а зна се да су ти исти терористи убили на десетине Срба и осталог неалбанског становништва. Да ли је њима вредан живот детета? Не није.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa razumljivo je da se bune i zale neki kad su im voljeni idoli zagavili 40 godina prdekane ali je pitanje patoloskog tipa da li im je divljenje i obozavanje ubica deo kucnog vaspitanja i u tom slucaju iz kakvih poremecenih porodica dolaze ili je pak njihova mentalna devijacija deo odrastanja u teskim okolnostima i losem drustvu al u svakom slucaju nije njima lako.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

''supruga Aleksandra Simovića, u poodmakloj trudnoći''

A ko joj je dete napravio?!?

Ljudi, šesnaesta tema....

Slične teme

1. Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 14.11.2007., 14:37
  2. da li sam ja normalna?
    Autor kickboxerkazemun u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 09.03.2007., 20:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu