Ujedinjenje!

I?

  • Iz RS sam: Da, centralizacija

  • Iz RS sam: Da, autonomizacija (ili kako god se kaže)

  • Iz RS sam: Da, federalizacija

  • Iz RS sam: Da, svejedno

  • Iz RS sam: Ne

  • Iz Srbije sam: Da, centralizacija

  • Iz Srbije sam: Da, autonomizacija (ili kako god se kaže)

  • Iz Srbije sam: Da, federalizacija

  • Iz Srbije sam: Da, svejedno

  • Iz Srbije sam: Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
goxy:
Ne,kao sto sam protiv pripajanja Kosova albaniji ali nemam nista protiv jake republike srpske kao nezavisne drzave.......
:lol::lol:
Moze znachi nezavisna,moze i da nestane ali nikako sa Srbijom:lol:
Pa shto bi se zvala Republika Srpskad a zeli samo smaostalnost?:lol:....to je znachi ona vasha fora o 2 Srbije,ali bukvalno shvacena.:lol:
 
Ali ipak nezavisno Kosovo prihvatash kao"realnost"i posledicu "Milosheviceve politike",a dole je i onako NATO i oni nikad ne bi dozvolili pripajanje Kosova Albaniji...a i ako dozvole....Miloshevic je kriv!:lol::lol:
 
SiIent Bob:
Milošević jeste kriv. Fakat.
I to sve opravdava...pa krivi su najmanje isto toliko i OVK teroristi koji su danas na Kosovu vlast a ako ti ili bilo ko drugi stvarno veruje da nas oni ne bi bombardovali da smo uradili bilo shta osim prepushtanja chitave teritorije Kosova NATO trupama kao protektorat,veoma ste naivni.
 
goxy:
Situacija je vrlo nepovoljna za nas.....I to nije krvivica samo milosevica vec srpske politike prethodnih vekova.....
Pa ako govorish o etnichkoj strukturi isto tako je nepovoljna situacija po "Boshnjake" u Republici Srpskoj....ipak zapad tu "realnost"ne zeli da prizna,za razliku od ove druge.
 
Enfroz2891.:
I to sve opravdava...pa krivi su najmanje isto toliko i OVK teroristi koji su danas na Kosovu vlast a ako ti ili bilo ko drugi stvarno veruje da nas oni ne bi bombardovali da smo uradili bilo shta osim prepushtanja chitave teritorije Kosova NATO trupama kao protektorat,veoma ste naivni.
Nisam rekao da oni nisu krivi, a NATO nas ne bi bombardovao da smo prepustili celu teritoriju Srbije NATO trupama, imali bi Kosovo, NATO trupe bi do sad već većinom otišao na Avganistan i/ili Irak. I bili bi mirni, sa većim standardom etc...
 
pa da za neki duzi vremenski period za sada ne jer bi to bila velika komplikacija za obe drzave mada bi moglo kao neka kompenzacija za Kosovo jedino sto bi granice te drzave i njene konture izgledale jako smesno al dobro to nije toliko bitno al mogla bi da se napravi neka zajednica srpskih saveznih drzava ili pokrajna kao recimo sto je Nemacka sa Vojvodinom ,centralnom Srbijom ,Bosanskom Krajnom ,istocnom Bosnom i Hercegovinom i sa sedistem u Beogradu koji bi imao poseban status i recimo da se i Srbija podeli na dve jedinice Zapadna Srbija i Sumadija sa jedne i istocna i juzna Srbija sa druge strane i tako bi imali pet autommnih jedinici u kojima bi Srbi bili velika vecina i koje bi imale priblizno oko milion i po do dva stanovnika i mogla bi da se gradi moderna i funkcionalna drzava i da se ne primete neki veci potresi pripajanjem RS i da se ni oni ne osete inferiornim u odnosu na Beograd kao ni ostali delovi drzave kao sto rekoh po uzoru na Nemacku .
 
Hrvatski deo Bih, kolko cujem je drzava za sebe i mudze ne smeju ni da promole nos......Nije mi blisko to parcelisanje i samozatvaranje, ali ti ljudi, posebno u hercegovini imaju tezak mentalitet
 
BlackMusician73:
Ideje on ujedinjenju naroda u jednu državu u 21. veku su opasne i besmislene.
Srbi u BiH treba da ostanu u BiH i da sa Bošnjacima i Hrvatima izgrade zajedničku budućnost.
Interesantno je kako neko moze da tvrdi da ima zdrav razum kada ovde kaze ovo,a sa druge strane zastupa stav da trebamo da priznamo"nezavisno Kosovo":lol:
 
BlackMusician73:
Ideje on ujedinjenju naroda u jednu državu u 21. veku su opasne i besmislene.
Srbi u BiH treba da ostanu u BiH i da sa Bošnjacima i Hrvatima izgrade zajedničku budućnost.


pa idi ti zivi sa siptarima u albaniji ako su ti ove ideje besmislene. mi srbi zelimo da ujedinimo teritorije koje naseljavamo u jednu jedinstvenu srpsku drzavu. a ti mozes samo na to sve da nam pljunes pod prozor.
 
Jerry Ropero:
pa idi ti zivi sa siptarima u albaniji ako su ti ove ideje besmislene. mi srbi zelimo da ujedinimo teritorije koje naseljavamo u jednu jedinstvenu srpsku drzavu. a ti mozes samo na to sve da nam pljunes pod prozor.
pa ne mora da ti on pljune pod prozor vec smo pokusali to da uradimo pre deset godina i nisu nam pljunuli pod prozor nego direkt u glavu a posledice se i danas osecaju.
 
Enfroz2891.:
Interesantno je kako neko moze da tvrdi da ima zdrav razum kada ovde kaze ovo,a sa druge strane zastupa stav da trebamo da priznamo"nezavisno Kosovo":lol:

Pa najbolje rešenje bi bilo da Kosovo ostane deo Srbije, ali su borci za ujedinjenje svih Srba to rešenje bacili u klozet tako da nam ne preostaje ništa drugo nego da priznamo nezavisnost Kosova. BiH sa druge strane je još uvek jedna država i Srbija treba da uloži napore da Srbi u BiH postanu što integrisaniji deo Bosne i zjedno sa svojim sugrađanima žive i rade.
 

Back
Top