samo moja osoba...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
da li mislite da postoji neka osoba koja ce biti vasa druga savrsena seksualna polovina, ili je u datom momentu, svaka osoba vasa druga savrsena seksualna polovina?
zene, odgovorite... ne citajte dalje...

pitanje za muskarce:
nisam hteo pred njima, al' sta mislte vi, jel preteruju ove forumasice malo u dokazivanju kako su one moderne, otvorene, sirokih shvatanja?
odgovorite... ne citajte dalje...

pitanje za najhrabrije:
da li savrsena zena treba da kuva pasulj prebranac?
bravo, najhrabriji... tu je dosta... ne idite dalje...

pitanja za neverovatno najhrabrije od svih najhrabrijih:
sta mislite vi o rastamanu, ali iskreno?
 
...jok. prvo, trenutno je moja savrshena seksulana polovina na ledu.

...shvatanja su mi vrlo uska - politika kuce.

....iskreno, ne znam sarmu da napravim, al` prebranac znam.
rekla sam babi da ne sme da umre dok me ne nauchi da pravim sarmu - i baba je na ledu... :)

...rasta je ok.
...i rile je ok.
(pazi kad ste u istoj kategoriji!)
 
pa ne... ne razmisljam o savrsenim....
pa ni polovinama...
zaista nemam odgovor na to pitanje

ne volim pasulj...
ali mogu da naucim da ga kuvam..
i guess..

rastamann..
neki klinac koji se lozi na fudbal :lol:
al' je saramantan
 
aj, nauci da kuvas, pa se javi... nisam ja, u stvari, hteo sve ovo da pitam... nego me jedan moj prijatelj zamolio da postavim temu... al' da ne pitam bas direktno... necu vam reci ko je on... ma, necu.. dzaba me molite... sta? he... pa dobro... evo, mogu da vam kazem prvo slovo, ako 'ocete... znaci, bicete iznenadjeni...
 
rile_laki_oblak:
aj, nauci da kuvas, pa se javi... nisam ja, u stvari, hteo sve ovo da pitam... nego me jedan moj prijatelj zamolio da postavim temu... al' da ne pitam bas direktno... necu vam reci ko je on... ma, necu.. dzaba me molite... sta? he... pa dobro... evo, mogu da vam kazem prvo slovo, ako 'ocete... znaci, bicete iznenadjeni...
ajde iynenadi me molim te
 
Sviđaju mi se Gossćini komentari, umerena frakcija, kao u politici. 8) Nemoj da se uvrediš, nisam mislio na skupštinu :-( To je sajam ludaka, mislim da bi parlament sastavljen od forumaša sa LJiS, bolje vodio Srbijicu nego cela domaća (nazovi) elita! ;)
... u svakom slučaju, prateći od ranije... 8)
 
piiih, a ja bas htela da se exponiram...salim se, htela sam da prikupim kompromitujuce fotke

nego, @tema - da, ja sam ubedjena u postojanje druge polovine koja nam FERPEKTNO odgovara...
dalje nisam citala ...
 
to je isto sto i perfektno, nemas pojma
a078.gif
 
...ako bi ljudi sa Lj i S vodili Srbiju, gossca bi vodila skupstinu i od nje napravila kulturno mesto...a desnicarima kao sto si ti bih javno savetovala vise seksa...umesto desnicarenja...osmeh...
...znam da ti se svidjaju moji komentari...cuvam tvoje poruke i izlive odusevljenja na pp...razvucen osmeh...
 
gossca:
...ako bi ljudi sa Lj i S vodili Srbiju, gossca bi vodila skupstinu i od nje napravila kulturno mesto...a desnicarima kao sto si ti bih javno savetovala vise seksa...umesto desnicarenja...osmeh...
...znam da ti se svidjaju moji komentari...cuvam tvoje poruke i izlive odusevljenja na pp...razvucen osmeh...
Na PP :confused: ...ah, primih se, poz! :-D
 
postojali su momenti kada smo delovali kao savrsheni spoj...
naravno da ima preterivanja u oba pravca...
prebranac ne kuvam jer ga ne volim...
rasta je u principu ok mada i on ume bash da pretera...
 

Back
Top