Kako prebaciti postu?

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
OK...ovako...
Promenila sam komp pre par meseci ...i jednostavno izvadili hard iz starog compa...koji ponekad koristim kada mi zatreba...Elem, sva posta iz outlook-a je ostala na tom hard disku...i ja sad ne mogu da je otvorim...
Da li postoji nacin?
Da li mogu nesto da instaliram sto ce mi pomoci da nadjem mail koji mi treba??
Hvala
Pozzz
 
Here's the basic process in Outlook Express: Under Tools --> Options, click the "maintenance" tab. This will tell you where your email is stored. Now copy all of those files onto your new computer (if you make a CDROM you'll have a nice permanent backup too) and then put them in the exact same folder on the new system (while you aren't running Outlook Express). Restart the app and you should have all your mailboxes intact.
Evo najkraćeg mogućeg uputstva. Jedino što nećeš moći da uradiš je da lociraš folder gde ti se nalaze datoteke, ali pretpostavljam da ti to neće biti problem, jer znaš gde su iskopirani.
 
jednostavan problem
Tebi outlook u novom racunaru ne moze da nadje bazu starog koji se nalazi na tom HD-u.
Jednostavno daj putanju ili prekopiraj fajlove sa postom u folder novog outlooka.

Necu da zapocinjem pricu ali da si koristila the bat taj problem ne bi imala jer on ne ubacuje fajlove u sistem i mogla si samo dvoklikom sa bilo kog mesta da aktiviras tu staru bazu podataka.
 

Back
Top