Sta mislite o mrsavim devojkama ?

  • Začetnik teme Hmmmmmmmmm
  • Datum pokretanja

to je stvar ukusa, normalno i izbora.ali,zensko mora da bude zensko.da bar bude u onoj meri,da se moze reci taman kako treba.ali opet ste zaboravili glavu.sta ako je setajuci civiluk,a faca savrsena.ili pak obrnuto.super zgodna ,a ruzna.nema pravila.ko ih voli, bice njihov komzument,mada.....i oni koji na njih pljuju ce da ih obrade.sve se kusa.
 
a zašto ja mislim da su ovi što im piše GOST --jedan te isti čovek ,,, ---ima gi razni

a kakve veze ima i zašto razvijati mržnju prema bilo kome osim ako se ne radi o romima ,,, mršava --zaobidji je i gotova stvar ,, koji si ti dzentlmen kada toliko mrziš neku vrstu žena --- to što mršave misle da su RIBE ,,, ma svaka žena za sebe misli da dobro izgleda ,,, zar ste samo 1 x čuli kako neka žena kaže ,, vidi kako izgledam za svoje godine ,, --- ---- mada u poslednje vreme čujem i muškarce kako se preyebavayu za stomake --- npr ; moj ćale je u stanju da provede sate ispred ogledala i da priča kako je on najlepši muškarac u našoj kući :roll:
 
veseli:
Pa ljudi ako bi manekenke bile obdarene kako treba (naravno govorim o vecini) onda bi se ljudi fokusirali na sise,dupe,noge; a ovako ako su ko kostur morace sebi da skrenu paznju i da gledaju garderobu koja je na njima! :)


slazem se,mada po ovoj logici najbolje bi bilo da tu zensku odecu nose muskarci.i to ruzni.

ali za sad i ove manekenke dobro igraju ulogu POKRETNIH CIVILUKA!!!!
 

Back
Top