metroseksualac ili tehnoseksualac, koji je vas tip

river fenix

Početnik
Poruka
29
Pocetkom 90-etih prvi put smo culi za metroseksualca , njegovanog ,depiliranog i konacno modno osvjestenog homo balkanicusa. S dolaskom tehnoloske revolucije ,pojavom mobilnih telefona, I podova , najnovije generacije racunara, sasvim sigurno mozemo govoriti o tehnoseksualcu ,muskarcu koji ima osim lika i djela posjeduje sijaset tehnoloskih dodataka u vidu smartphona ,laptop racunara .Ono sto je indikativno kod gore pomenute vrste ,prvo sto ce te primjetiti na njemu nisu oci, smisao za humor ili nesto tako banalno,primjetit cete marku njegovih tehnoloskih dostignuca. Jos ne tako davno nase su majke govorile o fenomenu nacitan,produhovljen muskarac,ako takvi danas i postoje stav drustva spram takvih je u najmanju ruku subverzivan...A kakav je Qompaq imao...
 
Struja:
elem,julijane kako je prosla utakmica? je l bilo svadje pre ili posle liverpula?
Ne znam na kakvu svadju mislis... Ako aludiras na seks, opstepoznato je da tu rabotu ne upraznjavam.
A ako aludiras na Liverpul, napomenucu da za razliku od te ekipe ja tvog favorita nisam ni primetio ove godine ni u LS ni u Premijer ligi.
Eto za danas toliko... Odosmo Mica i ja na zenba. Evo, pozdravlja te, dosadna je samo tako.
 
Julian_Duranona:
Ne znam na kakvu svadju mislis... Ako aludiras na seks, opstepoznato je da tu rabotu ne upraznjavam.
A ako aludiras na Liverpul, napomenucu da za razliku od te ekipe ja tvog favorita nisam ni primetio ove godine ni u LS ni u Premijer ligi.
Eto za danas toliko... Odosmo Mica i ja na zenba. Evo, pozdravlja te, dosadna je samo tako.
Mnogo ljubi Micu.Ali,najvise.
Jeste htedoh se nasaliti jer si me nasmejao postom oko svadje posle.Ali tebi se juce nije bas salilo.Nema veze.
fudbal ne gledam otkad mi je jedan poznanik rekao da nemam pojma ili nesto slicno.Arsenal zato nisi mogao ni da primetis,jer JA nisam pratila utakmice.Mojne me naljutis pa sledece godine osvoje sve lige. :razz:
 

Back
Top