"Poneka ljubav mozda vredi bola,tvoja i moja vise NE"

rastamann, ko je tebe tako opasno naljutio? zvucis isfrustrirano, ogorceno, napusteno i jadno. mozda bi trebalo da se otvori tema da ti se pomogne, posto vidim da kipis od gorcine i pakosti. hajmo narode, ko je da se pomogne rastamannu???hajde, budimo solidarni, ocigledno da ga je neko zaj.ebao opasno pa se prazni na detetu od 16 godina. rastamann, jel to da pokazes kako si pametan ili kako te neko zaj.ebao? hajde budi dobar pa nam otkri tajnu svoje gorcine, bice ti lakse, a mi smo tu da pomognemo
 
Ne zasniva se ljubav na kalkulisanju da li vredi il' ne vredi.Kad osecas nesto,osecas i kraj.Mozda ti i znas da je uzaludno to sto radis zbog neke osobe,da ta osoba ne zasluzuje da uopste i mislis o njoj,a kamoli da zbog nje nocu ne spavas.........ali emocije su tu i protiv njih se ne moze.Naravno ne traje ni tuga ceo zivot(dobro u nekim slucajevima da ali se intezitet smanjuje,ostaje samo neka tupa bol)patis neko vreme,onda se pmiris sa sudbinom i ides dalje.
 
Znash, sa 16 godina zelimo samo da budemo voljeni. Tek kasnije ucimo da je ljubav davanje, i to je u redu. Decake sada drmaju hormoni do te mere da -veruj mi- nisu u stanju ni za radijator da se vezu....a devojcice mastaju o nekim scenarijima koje su videle na filmu ili negde vec. Nista od toga nije podsmeshljivo receno, to da znash, i jesam malo karikirala, ali u sushtini to ti je to. Tako mora da bude,da bi izrasli u zrele osobe...prvo puzimo-posle trcimo...
 

Back
Top