Nije gotovo!

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579
Zbog ovoga sam glasao za LDP i zahvaljujem se ljudima sa ovog foruma koji su me u to ubedili:

Nije gotovo!


Kraj sudskog procesa ubicama Zorana Đinđića nije kraj borbe za istinu o 12. martu. Otkrivanje političke pozadine ubistva prvog našeg demokratskog premijera je uslov normalnog života u Srbiji.

Kazna za nalogodavce i inspiratore 12. marta jedini ispravan korak ka Srbiji kakvu Zoran Đinđić Želeo.

Presude Legiji, Zmiji, Budali ....tek su pocetak utvrđivanja pune istini o ubistvu Premijera Đinđića.

Javnosti mora dobiti odgovore na sledeća pitanja:

* Zašto je Koštunica podržao pobunu „crvenih beretki"?
* Gde se krio Legija? Zašto je imao poverenje u vlast kojoj se predao?
* Šta mu je obećano u noći predaje?
* Zašto su predstavnici vlasti koji su se sreli sa Legijom u noći predaje, lagali o tom susretu?
* Šta su Jočić, Bulatović, Stojković, Tijanić i Nikitović pričali sa Legijom te noći?
* Zašto su falsifikovali službenu belešku?
* Zašto je smenjan svaki policajac, tužioc i sudija koji je učestvovao u hvatanju Đinđićevih ubica u akciji 'Sablja'?
* Gde je prava službena beleška sa tog sastanka?
* Zašto je Koštuničina vlada želela da ukine specijalni sud?
* Zašto je smenjen specijalni tužilac, a njegovi pomoćnici smenjeni, uhapšeni, oterani?
* Ko je ubijao zaštićene svedoke?
* Ko je vršio pritiske na predsednika i članove sudskog veća?
* Šta se nalazi u transkriptu razgovora Bagzija i Biljane Kajganić?
* Zašto su se ljudi iz Koštuničinog okruženja sretali sa Đinđićevim ubicama?
* Zašto pred specijalnim sudom nisu svedočili Koštunica, Rade Bulatović, Tijanić i Stojković?

LDP neće odustati od razotkrivanja političkog zavere koja je dovela do atentata na Zorana Đinđića.

Zbog Srbije u kojoj se naša deca neće mimoilaziti na ulici za ubicama i zločincima,

zbog Srbije koja ima pravo na sreću i mir, zbog svakog poštenog i pristojnog čoveka, nastavljamo borbu za istinu.

Za ubistvo 12. marta su odgovorni oni.
Za istinu o 12. martu smo odgovorni mi.

NIJE GOTOVO!

VOLIM SRBIJU - GOVORIM ISTINU

image_001.jpg
 
Salvantise, pitanja su na mestu.
LDP pokojnag Đinđića koristi kao reklamu i to jeste odvratno, ali neki od ljudi na ovom forumu (uglavnom orijentacije slične tvojoj) otvoreno pljuju po Đinđiću i to ne samo kao političaru (što bi naravno bilo u redu) već i kao običnom čoveku. Nije li to odvratnije?
 
Što se mene tiče ko radi pravu stvar i treba od toga da ima neku korist.
LDP se po meni ne bi ni mešao u proces da nije bilo svih opstrukcija.
A ova pitanja su zaista na mestu i ne bi terbalo LDP da bude sramota što ih postavlja nego one koji to ne čine.
 
Jerry Ropero:
gade mi se vise ovi nekrofili iz LDP-a i DS-a koji i dalje mrcvare djindjicevo mrtvo telo. pustite coveka vec jednom da u miru pociva.
Jerry, to su političke igre. Prljave, ali su takve. Ne bih sad da pokrećem veću svađu, ali da se, ne daj Bože, Šešelju šta desilo kao posledica onog štrajka iskreno misliš li da radikali to nebi svaki dan povlačili i nabacivali popularnost? Iskreno Jerry...
 
Jerry Ropero:
gade mi se vise ovi nekrofili iz LDP-a i DS-a koji i dalje mrcvare djindjicevo mrtvo telo. pustite coveka vec jednom da u miru pociva.


On ne moze na miru da pociva dokle god onakvi skotovi koji su bili danas u sudu u svoji majcama i ruzama setaju slobodno.
A pre svega dokle god u svojim foteljama sede politicari koji su i naredili njegovo ubistvo.
 
BlackMusician73:
Što se mene tiče ko radi pravu stvar i treba od toga da ima neku korist.
LDP se po meni ne bi ni mešao u proces da nije bilo svih opstrukcija.
A ova pitanja su zaista na mestu i ne bi terbalo LDP da bude sramota što ih postavlja nego one koji to ne čine.

Prava pitanja su ona u vezi Čedomira.
Zašto je pio viski i mokraću zemunskog klana (garant su šorali u bazen) u bazenu u Šilerovoj?
Zašto je mesecima bančio u Surčinu?
Zašto je posećivao Šiptara i Legiju u CZ-u?
Zašto su nestali, ili falsifikovani dokazi na mestu atentata?
Zašto je Čeda rekao svom telohranitelju da čuva Šiptara?
Zašto je Čeda naredio rušenje Šiptareve kuće u Šilerovoj?
Zašto je Čeda imao tako skupu kampanju i ko je to platio?
Zašto je Čeda...zemunski klan?
Zašto je Čeda...zemunski klan?
Zašto je Čeda...zemunski klan?

Jel primećuješ ti šablon?
Ovakvih pitanja ima milion.
 
od mene zavisi:
On ne moze na miru da pociva dokle god onakvi skotovi koji su bili danas u sudu u svoji majcama i ruzama setaju slobodno.
A pre svega dokle god u svojim foteljama sede politicari koji su i naredili njegovo ubistvo.

А ти, глупердо, знаш КО ЈЕ НАРЕДИО ЊЕГОВО УБИСТВО... треба ти послати полицију на врата па да даш изјаву па да видимо да ли ће да буде: нисам тако мисло, ја сам чуо, рек'о ми Чеда, Пера.....хајде запуши ??? :evil:
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..." (претња смрћу)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
кошта је учествовао јер су га убедили да су ђикија убили зарад лојалности према њему а он паметан па се примио ....остало је све познато ниси мали да верујеш у деда мраза ...какав змија,будала и шиптар,јеси видео како су идентификовали овог за плакате има милион камера са којих су могли да скину ликове који су одрадили ђикија али рекао моти кеши беби да ће га примити у ложу па се овај подложио!
за убиство ђинђића нису извршиоци ови коју су осуђени они су само помагачи...
а наручиоци ? е то не може рекао им је Монти да се то не копа да их не закопа,
ево и Полт потврдио...
ма да само СРС 6 месеци узме власт да похапси битанге па после нека буде шта буде ...ма и они би се покварили,нема нам спаса треба нам веће стараца и нека црна рука па по моделу ИРА удри багру!
Сви ви поштоваоци лика и дела покојног ђикија нисти свесни да је он пред смрт променио курс јер је стигао до врха пирамиде и видео да се за Србију никада ништа неће променити и да ...џаба смо кречили,једино ако у Септембру радикали,ко зна?
 
Enfroz2891.:
Djindjiceva politichka orjentacija nikada nije bila ono za shta ga Cheda danas svojata.
Jevtina LDP propagnada....
Тачно.

Као што је такође тачно, да Ђинђић није "променио курс пред смрт".

То је, веровали или не, био његов курс - од почетка. Само га многи (услед низа разних околности) нису тада схватали. Многи не схватају ни данас, па га зову издајником, криминалцем, итд, итд...

Јесте он у неким стварима грешио, али, имао је и мало истинске подршке.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
Jerry Ropero:
gade mi se vise ovi nekrofili iz LDP-a i DS-a koji i dalje mrcvare djindjicevo mrtvo telo. pustite coveka vec jednom da u miru pociva.

Mnoge stvari su još mutne i dok god budu nerazjašnjene ostavljaće mesto špekulacijama, trvenjima i jeftinom politikanstvu!

Djinđić već počiva u miru i nek mu je večna slava! Ali nije on umro od starosti već od mafije koja je držala SRBIJU na dlanu (mnogi su još nesvesni u kom obimu i na kom nivou)!

A mnogim "patriotama" je vidim i sad žao što su osvedočeni kriminalci iza rešetaka!
 
Salvantis:
Jos jedna?!

Evo bas rekoh na drugoj temi, da je vama djindjiceva smrt samo prilika za jeftinu marketinsku kampanju.


Ni stida, ni srama....

А најгоре од свега што је он исти под другим ником поставио сличну тему, па је попљуван. Сад се овде фолира како су га на форуму убедили за кога да гласа :lol: :lol: :lol: :lol:
Већу глупост тешко да сам видео у свом форумском деловању, а видео сам их доста - кад год они са "визијом" узму реч :roll:
 
Duh Sekire:
А најгоре од свега што је он исти под другим ником поставио сличну тему, па је попљуван. Сад се овде фолира како су га на форуму убедили за кога да гласа :lol: :lol: :lol: :lol:
Већу глупост тешко да сам видео у свом форумском деловању, а видео сам их доста - кад год они са "визијом" узму реч :roll:

Па с обзиром на порекло њихових визија, ништа чудно... :lol:
 
DeteSunca:
Salvantise, pitanja su na mestu.
LDP pokojnag Đinđića koristi kao reklamu i to jeste odvratno, ali neki od ljudi na ovom forumu (uglavnom orijentacije slične tvojoj) otvoreno pljuju po Đinđiću i to ne samo kao političaru (što bi naravno bilo u redu) već i kao običnom čoveku. Nije li to odvratnije?

Не нису питања на месту, већ су изузетно идиотска. Прво би требало одговорити на питања

1. Што је Ђинђић довео Легију и Шиптара у председништво СРЈ 7. октобра 2000 кад их је Коштуница избацио
2. Зашто се Чеда виђао са њима 7-8 пута и посећивао их у затвору
3. Зашто је обезбеђење заказало и ко је наредио да се камере искључе
4. Ко је био шеф обезбеђења и ко је био одговоран за Ђинђићево обезбеђење
5. Зашто је Багзи пуштен из затвора
6. Зашто су првооптужени Шиптар и Кум убијени уместо ухапшени и ко је дозволио тзв. Shoot to kill и зашто. Како је могуће да је положај тела и оружија такав као да су убујени са леђа.
7. Ко је имао корист од тога што је Ђинђић убијен
8. Зашто су службе безбедности заказале толико као да прва два прстена нису постојала и као да није већ покушано убиство премијера.
9. И још много питања ......

Али ко се са ватром игра може да се опече - Коштуницу нико није убио - Мислите о томе.
 
kakovo sudjenje,takva i presuda-montirana i bez pravih dokaza!
p.s.jako mi je zanimljiova najava nekoga od advokata odbrane koji je juce"onima na galeriji"(tadicu i ostaloj mafiji)porucio da ce se "tepih podici i da oni sa galerije vise nece moci da sjede na tom tepihu".
dakle,rekao je direktno da sa tim ubistvom "balkonisti " imaju veze,da im je ubistvo direktno koristilo i da ce se u drugostepenom postupku,iznijeti definitivno novi dokazi odbrane!
pa,bice zanimljivo to gledati,..nisu valjda neki pomislili da je ova prvostepena presuda konacna??
evo i jedne izjave u prilog tome insajdera Bebe Popovica:
Beba: Ubice sede u Vladi Srbije!

Bivši šef Biroa Vlade Srbije za komunikaciju Vladimir Popović smatra da je presuda okrivljenima za ubistvo premijera Zorana Đinđića "nepotpuna i politička".

- Organizatori i inspiratori tog ubistva nisu bili u Ustaničkoj (zgrada Specijalnog suda), nego su se šepurili u Nemanjinoj (Vlada Srbije) sedeći u Zoranovoj stolici u koju su jedino mogli da uđu kada su njega ubili.

Činjenica je da im to dozvoljava stranka Zorana Đinđića, na čelu sa osobom koja se predstavlja kao njegov naslednik, nije dovoljan alibi pred milionima građana koji to odlično vide - naveo je Popović u pisanoj izjavi. On je kritikovao dolazak pojedinih političara u sud na čitanje presude, jer ih, kako je rekao, proces do sada nije interesovao.
 
kako sam juce sa apetitom pocepao LDP flajer koji su juce delili u merkatoru...

koji su ti LDP aktivisti gubitnici... stalno nezadovoljni, kivni na ceo svet, svi su im krivi: i drzava i narod i Crkva i vojska i univerzum

mada i generalno nesto imam odboja prema stranackim podmlacima... zato sto se mlad covek indoktrinira, ne razvijajuci sopstveno kriticko misljenje... sumnjam da se to kasnije moze ispraviti..
 
Torius:
1. Што је Ђинђић довео Легију и Шиптара у председништво СРЈ 7. октобра 2000 кад их је Коштуница избацио

Glupost. Koštunica je podržavao Legiju kada je JSO protestvovao protiv Đinđića i njegove vlade. Koštunicini savetnici su dobijali poklone od Legijine mafije i viđali se sa Šiptarom u Institutu za bezbednost.

2. Зашто се Чеда виђао са њима 7-8 пута и посећивао их у затвору

Ja u ove priče novine koja objavljuje lažne transkripte ne verujem.
Pre verujem u ono što se stvarno dešsvalo a to je da je Čeda išao da pregovara sa JSOom kada su ovi bili u pobuni što mi nikako ne izgleda kao druženje.

3. Зашто је обезбеђење заказало и ко је наредио да се камере искључе

Ovo za obezbeđenje je legitimno pitanje i mene to interesuje.
Kamere su isključene po naređenju šefa protokola, ali to nema nikakve veze sa ubistvom.
4. Ко је био шеф обезбеђења и ко је био одговоран за Ђинђићево обезбеђење

Milan Veruović, ali u ovakvim situacijama tebe ne štiti lično obezbeđenje, nego obaveštajci. BIA je u to vreme bila prošarana kadrovima Zemunaca a opet zahvaljujući protestu kada ih je podržavao Koštunica.

5. Зашто је Багзи пуштен из затвора

To treba pitati vanraspravno veće koje ga van radnog vremena pušta.

6. Зашто су првооптужени Шиптар и Кум убијени уместо ухапшени и ко је дозволио тзв. Shoot to kill и зашто. Како је могуће да је положај тела и оружија такав као да су убујени са леђа.

Ovo je zaista besmislena priča.

7. Ко је имао корист од тога што је Ђинђић убијен

Po meni onaj ko danas sedi u njegovoj fotelji.

8. Зашто су службе безбедности заказале толико као да прва два прстена нису постојала и као да није већ покушано убиство премијера.

BIA u rukama mafije.

Али ко се са ватром игра може да се опече - Коштуницу нико није убио - Мислите о томе.

O tome i razmišljam. Mafija u ubija neprijatelje a ne prijatelje. I baš zato su ona pitanja iz naslova topica važna.

* Zašto je Koštunica podržao pobunu „crvenih beretki"?
* Gde se krio Legija? Zašto je imao poverenje u vlast kojoj se predao?
* Šta mu je obećano u noći predaje?
* Zašto su predstavnici vlasti koji su se sreli sa Legijom u noći predaje, lagali o tom susretu?
* Šta su Jočić, Bulatović, Stojković, Tijanić i Nikitović pričali sa Legijom te noći?
* Zašto su falsifikovali službenu belešku?
* Zašto je smenjan svaki policajac, tužioc i sudija koji je učestvovao u hvatanju Đinđićevih ubica u akciji 'Sablja'?
* Gde je prava službena beleška sa tog sastanka?
* Zašto je Koštuničina vlada želela da ukine specijalni sud?
* Zašto je smenjen specijalni tužilac, a njegovi pomoćnici smenjeni, uhapšeni, oterani?
* Ko je ubijao zaštićene svedoke?
* Ko je vršio pritiske na predsednika i članove sudskog veća?
* Šta se nalazi u transkriptu razgovora Bagzija i Biljane Kajganić?
* Zašto su se ljudi iz Koštuničinog okruženja sretali sa Đinđićevim ubicama?
* Zašto pred specijalnim sudom nisu svedočili Koštunica, Rade Bulatović, Tijanić i Stojković?
 

Back
Top