Oblivion

skyhook

Zainteresovan član
Poruka
319
Danas sam dobio ovu igricu,uzeo sam je sto se kaze napamet,e sada da li je neko igrao,moze neka pomoc oko rase koju da uzmem na pocetku,ide mi kao puz posto je zahtevna a ja jedva ispunjavam uslove ali dobro....uglavnom za koliko se moze preci,da li je zanimljiva.....da li je teska...?
 
Zavisi kakav si igrac i koliko poznajes RPG-ove. Sto se tice rase, mislim da nema nijedne koja je bolja od neke druge, sve su iste... Ako budes igrao sporedne questove, ocekuj dugu avanturu...
 
Au...
Bolje se upoznaj sa nekom starijom RPG igrom kako bi shvatio taj sistem (Diablo II ti je odlican izbor). Ako ti Oblivion ide toliko lose, probaj Morrowind, prethodni deo. Ima lepu i kvalitetnu grafiku i smatra se jednim od boljih RPG-ova. Takodje, odigraj neki RPG na D&D fazon...ako te interesuje...
Ja bih poceo sa Diablom...ti kako hoces...
 
igrao sam diablo 1 i presao ga,diablo 2 vec nedelju dana ne mogu da pokrenem crack mi ne valja probao sam sa neta neke i opet nece....aj videcu hvala ti,ako jos neko ima nesto da doda neka napise
 
Igraj OBAVEZNO !!! Igrica je prilicno zahtevna ali ako ti bude radila igraj je , neces se pokajati . A ako ti bude kocila igraj Fable kao Markoca :-D . I Fable je super , ali Oblivion je najjaci !
"Za koliko se moze preci" ? Ako budes igrao sporedne kvestove ( zajedno sa glavnim ) za 100 godina ! Jedna od najboljih stvari u igrici je ta sto je igricu ( ako igras i sporedne kvestove ) neopisivo tesko preci ( nije ona teska ali ce ti trebati MNOGO vremena da je predjes ) . Igrao sam je veoma dugo ali je nikada nisam presao , sto je mnogo bolje nego da je kratka , brzo je predjes i nikad je vise ne igras . Ovako s' vremena na vreme je instaliram , ubacim SAVE koji cuvam , igram neko vreme pa je obrisem ( SAVE sacuvam ) . Kad mi se kasnije ponovo bude igrala , opet cu je instalirati , ubaciti SAVE i nastaviti da cepam .
"Da li je zanimljiva" ? Blago receno zanimljiva . Evo ti opis jednog kvesta - Zena mi kaze da je njen muz u zatvoru jer je ukrao neko blago . Ako ga nagovorim da mi kaze gde je blago sakrio , ona ce pristati da ga podeli samnom . Ja odem do zatvora da ga piam za blago . On mi kaze da ako ubijem njegovu zenu ( koja ga je cinkarila , pa je on zavrsio u zatvoru ) on ce podeliti blago samnom . Kvest ( ovaj a i sve ostale ) mozes resiti na vise nacina . Najbolji je naravno da ubijes zenu , a kad saznas gde je blago ubijes i njenog muza i blago zadrzis za sebe :twisted: . Kvestovi ( kao i cela igrica ) su fantasticno smisljeni tako da Oblivion ne smes propustiti . Pozdrav i sve najbolje !
 
izgleda da cu prvo sto mi predlaze markoca da probam morrowind sto je kapiram neki prethodnik ovog obliviona pa da se uigram malo pa posle da se prebacim na oblivion......
 
Milisaw Sound:
Igraj OBAVEZNO !!! Igrica je prilicno zahtevna ali ako ti bude radila igraj je , neces se pokajati . A ako ti bude kocila igraj Fable kao Markoca :-D . I Fable je super , ali Oblivion je najjaci !
"Za koliko se moze preci" ? Ako budes igrao sporedne kvestove ( zajedno sa glavnim ) za 100 godina ! Jedna od najboljih stvari u igrici je ta sto je igricu ( ako igras i sporedne kvestove ) neopisivo tesko preci ( nije ona teska ali ce ti trebati MNOGO vremena da je predjes ) . Igrao sam je veoma dugo ali je nikada nisam presao , sto je mnogo bolje nego da je kratka , brzo je predjes i nikad je vise ne igras . Ovako s' vremena na vreme je instaliram , ubacim SAVE koji cuvam , igram neko vreme pa je obrisem ( SAVE sacuvam ) . Kad mi se kasnije ponovo bude igrala , opet cu je instalirati , ubaciti SAVE i nastaviti da cepam .
"Da li je zanimljiva" ? Blago receno zanimljiva . Evo ti opis jednog kvesta - Zena mi kaze da je njen muz u zatvoru jer je ukrao neko blago . Ako ga nagovorim da mi kaze gde je blago sakrio , ona ce pristati da ga podeli samnom . Ja odem do zatvora da ga piam za blago . On mi kaze da ako ubijem njegovu zenu ( koja ga je cinkarila , pa je on zavrsio u zatvoru ) on ce podeliti blago samnom . Kvest ( ovaj a i sve ostale ) mozes resiti na vise nacina . Najbolji je naravno da ubijes zenu , a kad saznas gde je blago ubijes i njenog muza i blago zadrzis za sebe :twisted: . Kvestovi ( kao i cela igrica ) su fantasticno smisljeni tako da Oblivion ne smes propustiti . Pozdrav i sve najbolje !

Ali u potpunosti se slazem sa ovim,igrica je najaca,znas kako,nemam ni je neku jaku konfiguraciju,samo sve stavi na minimum i sto se moze staviti na Off ti stavi,tako sam ja uradio,igrica mi je neopisivo kocila samo u pocetku(kad biras rasu i odredjujes joj izgled posle je radila savrseno bez ikakvog seckanja i bagovanja...
 
Od rasa je meni najaci ili orc ili night elf ili dark elf zaboravio sam:),u pocetku je malo mracno jer pocinjes iz tamnice pa sacekaj da izadjes iz nje,sve stavljeno na minimum(a ima mnoogooo toga da se smanjuje i iskljucuje) grafika je uprkos tome bila DO JAJA,znaci toliko je bila dobra da je ne mogu da zamislim kako bi izgledalo da je sve na high...
U igrici je skoro sve realno,znaci ako ukrades nesto u gradu juri te straza,uvece ljudi idu na spavanje,vracaju se sa posla,sa njive,mozes im ulaziti u gajbe dok oni spavaju i tada ih pokrasti ili cak ako si nasao nacin da postanes vampir da se hranis:)...mozes da se udjes neke sekte kako ih ja zovem,u stvari su bratstva...ako volis krvoprolice obavezno idi u glavni grad i prijavi se za gladijatora...dobijaces pare a i skill-ove zajedno sa exp

Evo jedne stvari koja me je odusevila...legao sam da odspavam u neku napustenu gajbu u sred sume cisto iz zajebancije i kad sam se probudio pored kreveta mi je stajao lik u crnoj odeci i sa crnom kapuljacom...kaze da mnogo cvrsto spavam za ubicu:) i pocne da mi prica o nekoj sekti(Dark Brotherhood) i kaze mi da ako hocu da udjem u tu sektu moram da idem do neke kafane i ubijem nekog lika...ja naravno to uradim i udjem kod njih u bratstvo gde se ispostavi da su svi ubice,na kraju sam obavio sve njihove zadatke i kako se prica odvijala ja postanem glavni u toj sekti,postanem njihov vodja i svi rade za mene..muhahahhahah...necu dalje da ti pricam,ako te nesto zanima pitaj slobodno igricu sam doktorirao:)

PS.Igrao sam je preko 2 meseca svaki dan skoro i nisam je presao,nisam cak obavio preko 5 glavnih zadataka:)...pa ti vidi
PSS.Igricu nemoj ni slucajno da zaobidjes ako volis RPG-ove
 

Back
Top