Radikalska pamet

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
Na temi o ubistvu Đinđića

Licno poznajem momke koji su ga sredili.
Znaci razvaljen je od zivota.
Taj vise nikad ni pomisliti nece da se drzne na tako nesto.
A to ce da fasuje i svaki drugi olos koji bude pokusao da nas proda kapitalistima
da budemo kolonija.
Vi koji ste se svrstali u tabor normalnih narkomana i devijantnih olosa slobodno
u Ameriku medju svoje.ostavite nas da se sami snalazimo i ako treba branimo
od aviona i kamiona.Ma bre ne moze nam niko nista.
Dzaba ste se udruzili mi uskoro pobedjujemo, a onda ima da bude veselja.

Da li je normalno da neko ovo piše i da to bude tolerisano?
Moderator ovde izgleda mora da bude psihijatar po profesiji.
 
A ja sam na njegov odgovor napisao sledece:
Oh decko, mi se ovde psujemo i pretimo i psujemo i strane zemlje i nasu zemlju i sve moguce. Ali mi nista ne radimo povodom toga, to se zove sloboda govora a ti se razmisli kada ti policija stigne na vrata. Ovom porukom si napravio najvecu gresku u zivotu. Prikrivas zlocince koji su naneli teske telesne povrede i pokusaj ubistva i to sve politicki motivisano. Ovo ce moderatori uskoro da vide i to ide SUP-u koji po IP pronalazi tvoju adresu. Pa ti si zavrsio za sva vremena.
 
dr.koki:
A ja sam na njegov odgovor napisao sledece:
Oh decko, mi se ovde psujemo i pretimo i psujemo i strane zemlje i nasu zemlju i sve moguce. Ali mi nista ne radimo povodom toga, to se zove sloboda govora a ti se razmisli kada ti policija stigne na vrata. Ovom porukom si napravio najvecu gresku u zivotu. Prikrivas zlocince koji su naneli teske telesne povrede i pokusaj ubistva i to sve politicki motivisano. Ovo ce moderatori uskoro da vide i to ide SUP-u koji po IP pronalazi tvoju adresu. Pa ti si zavrsio za sva vremena.
A ti si govorio kako radikalima treba glavu na panj. Ti si još gori. :roll: :roll: :roll:
 
Kako je moguće da neko ko na avataru drži "KKK" i kao lokaciju "Jevrejska noćna mora" može da bude član foruma? takve u normalnim zemljama obični građani prebijaju kada se okupe na mitingu jer su svesni kakvo su takvi ljudi zlo.

Šta biljo misliš o ovom primerku?
 
Eraserhead:
Kako je moguće da neko ko na avataru drži "KKK" i kao lokaciju "Jevrejska noćna mora" može da bude član foruma? takve u normalnim zemljama obični građani prebijaju kada se okupe na mitingu jer su svesni kakvo su takvi ljudi zlo.

Šta biljo misliš o ovom primerku?
A ti si super sa Estonijom u avataru! FUJ!
 
По мени је срамота твој аватар. Исто тако, ако си већ извукао из цитата нешто, онда би било лепо и да напишеш коп је то писао, односно да поставиш цео цитат.
Питање и за Ерасера је исто као што је Биља питала Кокија. И он се ширио по форуму говорећи како треба убити сваког радикала
 
*BILJA*:
Je li i ovo za SUP?
Ma to(radikali) treba na vesala ili na panj pa tupom sekirom.

Procitaj malo zakonike. Ja nisam prekrsio nijedan zakon a on pomaze zlocince.

Pomaganje
lan 35.
(1) Ko drugom sa umišljajem pomogne u izvršenju krivinog dela,
kaznie se kaznom propisanom za to krivino delo, ili ublaženom kaznom.
(2) Kao pomaganje u izvršenju krivinog dela smatra se naroito:
davanje saveta ili uputstava kako da se izvrši krivino delo, stavljanje uiniocu na
raspolaganje sredstava za izvršenje krivinog dela, stvaranje uslova ili otklanjanje
prepreka za izvršenje krivinog dela, kao i unapred obeano prikrivanje krivinog
dela, uinioca, sredstava kojima je krivino delo izvršeno, tragova krivinog dela ili
predmeta pribavljenih krivinim delom.

4. Kažnjavanje podstrekaa i pomagaa za pokušaj
Pokušaj i lakše krivino delo
lan 37.
(1) Ako je krivino delo ostalo u pokušaju podstreka i pomaga e se
kazniti za pokušaj.
- 11 -
(2) Ako je izvršilac izvršio lakše krivino delo od onog na koje se
podstrekavanje ili pomaganje odnosi, a koje bi bilo njime obuhvaeno, podstreka i
pomaga e se kazniti za krivino delo koje je uinjeno.
(3) Odredba stava 2. ovog lana nee se primeniti ako bi se
podstreka strože kaznio primenom lana 34. stav 2. ovog zakonika.
5. Posebne odredbe o krivinim delima uinjenim putem

Teška telesna povreda
lan 121.
(1) Ko drugog teško telesno povredi ili mu zdravlje teško naruši,
kaznie se zatvorom od šest meseci do pet godina.
(2) Ko drugog teško telesno povredi ili mu zdravlje naruši tako teško
da je usled toga doveden u opasnost život povreenog ili je uništen ili trajno i u
znatnoj meri ošteen ili oslabljen neki važan deo njegovog tela ili važan organ ili je
prouzrokovana trajna nesposobnost za rad povreenog ili trajno i teško narušenje
njegovog zdravlja ili unakaženost,
kaznie se zatvorom od jedne do osam godina.
(3) Ako je usled dela iz st. 1. i 2. ovog lana nastupila smrt
povreenog lica,
uinilac e se kazniti zatvorom od dve do dvanaest godina.
(4) Ko delo iz st. 1. i 2. ovog lana uini iz nehata,
kaznie se zatvorom do tri godine.
(5) Ko delo iz st. 1. do 3. ovog lana uini na mah, doveden bez svoje
krivice u jaku razdraženost napadom, zlostavljanjem ili teškim vreanjem od strane
povreenog,
kaznie se za delo iz stava 1. zatvorom do tri godine, za delo iz stava
2. zatvorom od tri meseca do etiri godine, a za delo iz stava 3. zatvorom od šest
meseci do pet godina.

A to je bila teska telesna povreda.
 
*BILJA*:
Ne mogu da komentarisem nista, trenutno krcim panjeve u okolini, otkud znam jeste li vec krenuli sa secom :roll: .
Sto je sigurno- sigurno!

Nemoj da bežiš od odgovora.

Da li se slažeš sa onim što je napisano u uvodnom tekstu na topicu i da li misliš da je neko ko to napiše normalan?
takođe kako komentarišeš to što rasista slobodno šeta forumom?
To ti nije zasmetalo.

Isto pitanje važi i za no problem.
 
Ja gajim mrznju prema radikalima ali ja nista nisam preduzeo protiv njih niti protiv bilo koje druge politicke, verske i rasne grupacije u Srbiji. Ja nikoga nisam podstrekivao na to niti sam nekome pomagao. Ja nisam u mogucnosti da izvrsim bilo kakvo krivicno delo nad radikalima. A on se hvalio kako prikriva izvrsioce krivicnog dela.
 
Pitanje je takođe šta onaj Markelja Topmpson može da kaže na sve ovo? Jevreji su najsuptilnija i najpoštenija ljudska bića na planeti i pričati za njih ogavne laži da su okupatori i zločinci je bljuvotina koja treba da se sankcioniše. Samo radikalska pamet može da smisli konglomerat pljuvačnog soka prema odabranom narodu sa najmekšom dušom. Takvi kao Prinz i slični neće disati u budućoj Srbiji. To će od NAS zavisiti!
 
Eraserhead:
Nemoj da bežiš od odgovora.

Da li se slažeš sa onim što je napisano u uvodnom tekstu na topicu i da li misliš da je neko ko to napiše normalan?
takođe kako komentarišeš to što rasista slobodno šeta forumom?
To ti nije zasmetalo.

Isto pitanje važi i za no problem.
Koliko vidim, i potencijalne ubice slobodno setaju forumom, a ja tek iskrcila jedan panj...
Nemoj me ometati :twisted:
 
*BILJA*:
Koliko vidim, i potencijalne ubice slobodno setaju forumom, a ja tek iskrcila jedan panj...
Nemoj me ometati :twisted:


Isto što važi i za no problem. Znam šta misliš o kokiju, ali me interesuje šta misliš o ovoj dvojici.
Je li vama radikalima fašizam toliko blizak da ne možete da kažete da to osuđujete?
 
О двојици? Ти мене ниси питао ни за једног. Али ево да ти кажем шта мислим о ономе ко је написао споран пост. Мислим да је балавац и да не зна шта прича. Ништа лепше мишљење немам о њему као што мислим о теби. Схваташ? Ти си бре зло за ову Србију.
Причаш о Јеврејима? Па колико знам, Фирер Чеда је рекао да њима није место у Србији.
 
*BILJA*:
Koliko vidim, i potencijalne ubice slobodno setaju forumom, a ja tek iskrcila jedan panj...
Nemoj me ometati :twisted:
Koje potencijalne ubice? Jel ti imas negde da je neko planirao ubistva? Ja nigde nisam planirao ubistva, samo sam hipoteticki pisao dok je ovaj vas otvoreno priznao na prikrivanje zlocinaca. I Seselj u njegovim knjigama i govorima hoce da pobije pola sveta ali mu niko nista ne moze zbog toga, zato sto je to sloboda govora. E sad sto je on neke pretnje obistinio on je morao da se preseli u Hag.
 

Back
Top