"Секуларна" ЕУ преплављена окултизмом
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: "Секуларна" ЕУ преплављена окултизмом

Aktivan član Astral-Blade (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Thumbs down "Секуларна" ЕУ преплављена окултизмом

Скоро сам наишао на неке интересантне фотографије које приказују колико окултна (читај: сатанистичка) симболика игра важну улогу у пројекту званом ЕУ. Нисам досада обраћао пажњу, али рецимо зграда Европског парламента у Стразбуру је саграђена по узору на Вавилонску кулу (познати симбол побуне против Бога), а рецимо испред зграде Савета Европе у Бриселу се налази скулптура жене која јаше бика (звер) што је описано у Откровењу. Такви симболи се могу наћи и на кованом новцу, поштанским маркама и итд. (ко је рекао промоција)
    Међутим, за мене најупечатљивији је био промотивни плакат који је издала администрација ЕУ на коме је представљена Вавилонска кула са краном у позадини, а изнад се налази 12 звездица у облику изокренутог пентаграма :shock: На слици се налази још и мото ЕУ који гласи: "Europe: many tongues, one voice".

А видим, убило се како тамошње цркве протестују због оваквих ствари. Е сад, ко се ту лажно представља, закључите сами.

Наравно, свака подударност између промовисања општег неморала у ЕУ и разарања основних људских вредности и оваквих симбола је случајна

Фотографије можете погледати овде http://biblelight.net/Tower-of-Babel.htm или
    http://www.albatrus.org/english/living/ourtimes/europe_new_babylon.htm
    Poslednji put ažurirao/la Astral-Blade : 23.05.2007. u 21:44 Razlog: пар словних грешака

Zainteresovan član Mlohavi (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Секуларна" ЕУ преплављена окултизмом

Ti si podudaran sa nakrivljenom šajkačom kad veruješ u takve idiotluke.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Astral-Blade
    Скоро сам наишао на неке интересантне фотографије које приказују колико окултна (читај: сатанистичка) симболика игра важну улогу у пројекту званом ЕУ. Нисам досада обраћао пажњу, али рецимо зграда Европског парламента у Стразбуру је саграђена по узору на Вавилонску кулу (познати симбол побуне против Бога), а рецимо испред зграде Савета Европе у Бриселу се налази скулптура жене која јаше бика (звер) што је описано у Откровењу. Такви симболи се могу наћи и на кованом новцу, поштанским маркама и итд. (ко је рекао промоција)
    Међутим, за мене најупечатљивији је било промотивни плакат који је издала администрација ЕУ на коме је представљена Вавионска кула са краном у позадини, а изнад се налази 12 звездица у облику изокренутог пентаграма :shock На слици се налази још и мото ЕУ који гласи: "Europe: many tongues, one voice".

А видим, убило се како тамошње цркве протестују због оваквих ствари. Е сад, ко се ту лажно представља, закључите сами.

Наравно, свака подударност између промовисања општег неморала у ЕУ и разарања основних људских вредности и оваквих симбола је случајна

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=152058

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ovo nije astrologija,ili neki slicni vidovnjacki forum nego politika :?
    u cemu je stvar danas sa ovim pricama :?
    you make me sick because i adore you so

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

"Вавилонску кулу (познати симбол побуне против Бога),"

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Међутим, за мене најупечатљивији је било промотивни плакат који је издала администрација ЕУ на коме је представљена Вавионска кула са краном у позадини, а изнад се налази 12 звездица у облику изокренутог пентаграма :shock На слици се налази још и мото ЕУ који гласи: "Europe: many tongues, one voice".

izvini, ali ovaj post nije sam svoj ( da to nebih rekla za tebe)

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

decko je mozda imao tesko detinjstvo

Iskusan Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Thumbs down Re: "Секуларна" ЕУ преплављена окултизмом

Izgleda da ima satanista i na ovom forumu, evo bas pre dan-dva, je potvrdjeno delovanje slicne grupe koja vec duze vreme siri bolesnu antihriscansku propagandu na Krstarici:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=4258342#post4258342
    Poslednji put ažurirao/la Salvantis : 23.05.2007. u 20:02

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2080

@ tema
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4266610&postcount=1

Јадни јевропљани, искрено их сажаљевам... ове фотке су више него поучне.....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Samo kompletna neznalica il neko veoma mlad može napisati ovakve gluposti. Nadam se da je postavljač ovo drugo i da će otkriri ubrzo da knjige ne ujedaju.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

jes vala prvo ona Strela pocela da stavlja neka vidovita zorka sranja na drugoj temi a sada i ovaj pise o satanistickoj EU i vavilonskoj kuli sacuvaj boze ,mada moguce da to radikali postopucaju na svim frontovima traze resenje sa " one strane "

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    jes vala prvo ona Strela pocela da stavlja neka vidovita zorka sranja na drugoj temi a sada i ovaj pise o satanistickoj EU i vavilonskoj kuli sacuvaj boze ,mada moguce da to radikali postopucaju na svim frontovima traze resenje sa " one strane "
    Кад сам постављала тему нисам имала никакву илузију да ће они сужене и скучене свести и ума скапирати о чему је реч... У текстовима које сам поставила нема ни једне једине речи мржње, расизма, сатанизма нити било чега лошег. Напротив, текст је хуманистички, окренут позитивним вредностима и будућности. Хоће ли та будућност бити таква каквом је описује Пакстон Роби у свом роману Нема времена за карму, или не остаје нам да видимо, у ствари могуће нам је да видимо само делић онога што он предвиђа у Ери Водолије. На тој теми нема места странчарењу нити било чему сличном.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2080

Citat Original postavio Salvantis
    Izgleda da ima satanista i na ovom forumu, evo bas pre dan-dva je samo potvrdjeno delovanje slicne grupe koja vec duze vreme siri bolesnu antihriscansku propagandu na Krstarici:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=4258342#post4258342
    Можда треба за те јаднике да отворимо виртуелну лепљиву тему: ЕГЗОРЦИЗАМ
    (наравно, не мислим озбиљно) ...

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član Astral-Blade (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    "Вавилонску кулу (познати симбол побуне против Бога),"
    Светоличе, не сумњам да ти знаш, али ето поменуо сам то због оних који евентуално не знају о чему се ради, јер је битно да се разуме суштина.

А друга ствар, видим да се неки љуте на мене као да сам ја крив што ЕУ администрација форсира сатанистичку симболику на својим грађевинама, плакатима, скулптурама... и то прилично дрско, нескривено. Ја сам свестан да овакве ствари вређају осећања оно мало преосталих верника, али и атеиста, јер су мислили да живе у секуларној држави, али ту су се прешли, јер је више него евидентно да они на врху власти обожавају бога, али нажалост оног рогатог.

Ако неко мисли другачије, слободно нека напише зашто, наравно аргументовано, ја сам увек расположен за дискусију и признаћу ако сам погрешио. Захваљујем се на пажњи.
    Poslednji put ažurirao/la Astral-Blade : 23.05.2007. u 21:30

Zainteresovan član HUSAR (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Gazdarica ("foruma"istorije) :
    "Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
    "@Lj, dacu vam kame..." (претња смрћу)
    (ја сам Србин мета тог "разговора")
    (у под-форуму: "везе с Италијанима")
    СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Светоличе, не сумњам да ти знаш, али ето поменуо сам то због оних који евентуално не знају о чему се ради, јер је битно да се разуме суштина.

А друга ствар, видим да се неки љуте на мене као да сам ја крив што ЕУ администрација форсира сатанистичку симболику на својим грађевинама, плакатима, скулптурама... и то прилично дрско, нескривено. Ја сам свестан да овакве ствари вређају осећања оно мало преосталих верника, али и атеиста, јер су мислили да живе у секуларној држави, али ту су се прешли, јер је више него евидентно да они на врху власти обожавају бога, али нажалост оног рогатог.

Ако неко мисли другачије, слободно нека напише зашто, наравно аргументовано, ја сам увек расположен за дискусију и признаћу ако сам погрешио. Захваљујем се на пажњи.
    Realno da nisi video na sajtu plakat sa svim tim besmislenim objašnjenjima da li bi ikad pomislio da je inspirisan satanizmom? Ja ne bih, a garantujem da ne bi ni makar 90% ljudi ovde na forumu. Dakle, veoma je dobro skrivena ta misteriozna poruka... sve i da postoji...

A čisto da vidite da u ovome nema ničega satanističkog
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tower_of_Babel
    http://en.wikipedia.org/wiki/Pentagram

Obećava
    Učlanjen
    11.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

POOOOO...........

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила