Ferka i tako to

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

was

Primećen član
Poruka
888
Sta mislite o likovima koji su u fazonu da idu da se peglaju, da se biju sa policijom i tako to? Ja ih nesto posebno ne volim, ali ima nekih dobrih likova, iako je vecina njih bolesna u mozak.
 
pa ja sad imam 24 godine,ali kad sam bio mali u vremenu izmedju 13-18 godina bio sam na tucama!Prvo je u osnovnoj bilo da idemo skola na skolu i tako to!A kad sam otisao u gimnaziju upoznao sam neke likove koji su bili ekipi GROBARI VRACAR,i ja sam se bio dokazao u nekoj tuci i primili su me u ekipu!Posle gimnazije izasao sam iz nje!To je bilo kad sam imao 18!
 
Ja sam se jedno vrijeme družila s likovima koji su se svaki vikend kad izađu lemali sa nekima iz drugog naselja...što se mog mišljenja o tome tiče u neku ruku sam neutralna njihov problem nek se tuku ako hoće a ako neće ne moraju, u glavnom JA neću :D:D:D:D:
 
u mom kraju su mene i moje drugove stariji chelili,dok nisam otisao u gimnaziju tipa:Sakupi mi 200-300 dinara do kraja skole,idi na slaviju da kupis pljeskavicu,uradi 40 sklekova,udari me ali ak ome udaris otkinucu te od batina a i ako me ne udaris...dok nismo stali na svoje noge!E tek onda smo dobili nekakav njihov respect!
 
Ja sa takwima ziwim,i idem u shkolu i vidjam ih i poznajem ih...Ipak su to blokovi :D
Ali meni je sve to smeshno i retardirano...kao ''Young Hooligans''-i su bajitji i onda oni ''cheliche'' ove klince,teraju ih da rade sklekove,pa idu na tekme,i na pegle...Pa pegle protiv grobara,pa pegle protiv druge shkole (Uzichke)...Po meni GLUPOSTI.
 
tommy gun:
u mom kraju su mene i moje drugove stariji chelili,dok nisam otisao u gimnaziju tipa:Sakupi mi 200-300 dinara do kraja skole,idi na slaviju da kupis pljeskavicu,uradi 40 sklekova,udari me ali ak ome udaris otkinucu te od batina a i ako me ne udaris...dok nismo stali na svoje noge!E tek onda smo dobili nekakav njihov respect!


sto bih ja nekome je.bo mater da mi tako neshto kaze ... i sad i pre ...
 
da se peglaju bez razloga to nije u redu... u stvari meni je jadno da se bio ko spusta na taj nivo da se tuce! stvari se resavaju razgovorom... ako ta osoba nema mozak za razgovor uvek pomognu 2 samara... o'ma propeva! a sa policijom se ne treba tuci... ako nisi siguran da si jaci, i obavezno se postarati da te ne prepozna kasnije...
 
Brate to je sad normalno znaci neko ti se namrsti na ulici dovoljan ti je razlog da mu pridjes i lupis samar i popeglas se sa njim zato sto ti se namrstio :mad: jbg najjace su pegle na splawowima tj ispred mmmmm kako je to extra hahahahhahahahaha :lol: :lol: :razz: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top