PRESUDA..............

Prava istina o inspiratorima i organizatorima ubistva Zorana Djindjica, verovatno ce se saznati kada vecina nas ne bude vise ziva... Ceo ovaj proces, jos od svog pocetka uz brojne ujdurme, pre svega sa svedocima saradnicima, predstavlja najvecu sramotu za srpsko pravosudje.

S obzirom da nisam u potpunosti pratio ovaj proces, ne zelim preterano da se namecem i iznosim neke svoje stavove, ali da su mnoge stvari gurnute pod tepih, svima je jasno....Mozda su Ulemek i Jovanovic zasluzili kazne od 40 godina, mozda su i ucestvovali u svemu ovome, ali sramno je da jedan Zeljko Tojaga dobije tako visoku kaznu, zbog necega sto cak nije ni uradio....Narko dileri koji truju nasu decu dobijaju kazne od par godina, o ubicama da i ne govorim, samo treba pogledati sudsku praksu...Kako niko iz obezbedjenja Vlade Srbije nije osudjen, kako nije osudjena osoba koja je iskljucila kamere 12. Marta, kako nije osudjena ekipa iz GSUP-a, koja pusta Dejana Milenkovica na slobodu. Zasto nije utvrdjeno ko je ubio Siptara i Lukovica. Zasto nije utvrdjeno kako je Milenkovic pobegao u Grcku i ciji su ga obavestajci posecivali u zatvoru. Zasto nije utvrdjeno gde su nestale pare Lukovica i Siptara i niz drugih okolnosti.... Zasto nije utvrdjeno ko je ubio Kuju Krijestorca... Zasto nije utvrdjeno koja je osoba 12. Marta iz Hrvatske usla u Srbiju. Gde se krijo Legija, do predaje......

Mafija ni u jednoj drzavi ne ubija Premijera niti ima nameru da dodje na vlast.... Pa mafija je i dovela DOS na vlast 5. Oktobra, mafija koja je danas zasticena i nastavlja da pljacka Srbiju i njene gradjane....Zalosno je sto prava istina nije utvrdjena...

Bilo je samo vazno da osudjeni budu iz onih struktura koji su cinili aparat sile u vreme Milosevica... Degradacija JSO-a, SDB (ne samo u ovom procesu, vec i u drugima), MUP-a i svega onog sto predstavlja osnovu svake drzave.. Cudno da niko iz Vojske nije optuzen za ubistvo Djindjica....

Dakle, jos jedan nastavak degradacije Srpskog naroda i njegove krivice za sve ono sto se desvalao na ovim prostorima u poslednjih 15 godina.......
 
Torrente BG:
Pa rece Boza sinoc da ce to biti reseno i da ce se naci resenje sa kojim ce i oni koji nisu koristili foru sa CG tablama vec regularno uvozili kola biti zadovljni tj u prevodu ima da vas oderu za preregistraciju.
od svega ajd da iskoristimo rupe u sistemu da se mi ovajdimo a? E tugo tugo ,tachno mi je jasna vasa tuzna stvarnost.

Ti choveche nebi trebao imati pravo glasa.
 
Sirote male ubice...

Sam ovaj slučaj je bio besprekoran, problem je što se nije išlo dalje i dublje u istrazi.

O predaji Ulemeka

Na kraju obrazlaganja presude, ona je rekla da joj nije potrebna rekonstrukcija ubistva Đinđića, jer su saglasni izveštaji domaćih veštaka i stručnjaka iz nemačkog instituta u Vizbadenu.

Sudija je izrazila čuđenje što nije više istraživana predaja prvooptuženog Milorada Ulemeka u maju 2004.

"Ko je sa njim razgovarao je možda trebalo istražiti u nekom drugom krivičnom postupku, a zadržavanje Ulemeka u MUP-u posle predaje nije predmet istraživanja ovog veća", rekla je ona.
 
Corto Malteze:
da, dobro su prosli....ali nije jos gotovo ! ;-)

да док дебела не отпева свој форшпил!
и ја мислим да није све готово у наредних пар сати или дана услердиће одговор ових фанатика на пресуду и то ће бити по мом скромном мишљењу и знању а и склоности као предвиђању неки атентат! на кога? па ко сада смета нај више и коме и зашто па ће то да упакују под осветом за пресуду ...а интерес увек извлачи зна се ко ? па снајка ЦИА!
 
Torius:
JOMINI BAN OVDE ili cu te prijaviti, da ne sprecavas fasisticke metode razracunavanja sa neistomisljenicima, iste koje je Hitler koristio za Jevreje. A da ne pominjem da ovo predstavlja pretnju nekom ''Trutu'' ubistvom.


A tebi mlohavi ***** ja malo mater! izadji na ulicu da vidim koga ces ti da cistis metlom i da vesas.

Pa posle se čudite ko debili što nas svet neće. Ovde se opstruira rad foruma sa sugestijama kao u Skupštini koju kontroliše trut. Kada MI dođemo na vlast znaće se red. Pretnje nasiljem kao ova biće prošlost. Srbende i mantijaši će biti lustrirani jednom zauvek. ZA Čedomira! ZA Budućnost!
 
ПРЕСУДА ЈЕ НЕ ПРАВЕДНА !!!
Ко су налогодавци,ко су инспиратори КО ЈЕ ИМАО НАЈВЕЋИ ИНТЕРЕС?
На вешала са ЛЕГИЈАЛИСТИМА !
 
nije gotovo zato sto u danasnjoj vladi sede pojedinci umesani u atentat, eto zato nije gotovo....gotovo je za ovu finu gospodu koji su dobro i prosli sta su sve radili i koliko oholi bili poslednjih 15 godina, paljenje diskoteka, maltretiranje gostiju i radnika po raznim bg kaficima, o ubistvima i osakacenima posle njihovog besa da ne pricamo...izvrsioci su odlicno prosli za sve ono kako su ludo i brzo ziveli...a sada ostatak ekipe, onaj sto se krije u senci.
 
Sud je doneo presudu.Posle tri ipo godine - mashala,svaka cast.Ocigledno je da su sve temeljno ispitali i sigurno dosli do nepogresive presude.Ipak se ja posle izricanja ove presude osecam nepotpuno uveren u to da pravda ipak postoji.I dalje mi nije jasno ko je ustvari naredbodavac ubistva premijera,ko je iskljucio kameru ispred ulaza u zgradu vlade Srbije,ko je Dejana Milenkovica Bagzija pustio na slobodu posle prvog pokusaja atentata na Zorana Djindjica uz smesnu i sramotnu objavu da je covek vezbao da vozi kamion,sta su radile sluzbe bezbednosti na otkrivanju pocinilaca pokusaja atentata,zar DB nije imala informaciju o pripremi atentata na premijera,zar ljudi oko premijera nisu ga obavestavali da mu se sprema ubistvo,sta su preduzeli da sprece ubistvo?I dan danas pokusavaju da na ime pokojnog premijera dobiju jos koji politicki poen tako sto ce napraviti tuznu facu i reci neki hvalospev o Zoranu.Cak i njegovu udovicu vodaju na mitinge i tako pokusavaju da uzmu koji poencic.Sve mi je to jako tuzno i jadno.Ipak je to presuda suda i to specijalnog.Videcemo kakav ce sud istorija doneti.Cini mi se da ce nam se unuci zapaniti.Ali koga briga za unuke.Zivela Srbija-zemlja velikih mogucnosti!!!!
 
Eraserhead:
Sirote male ubice...


Цитат:
O predaji Ulemeka

Na kraju obrazlaganja presude, ona je rekla da joj nije potrebna rekonstrukcija ubistva Đinđića, jer su saglasni izveštaji domaćih veštaka i stručnjaka iz nemačkog instituta u Vizbadenu.

Sudija je izrazila čuđenje što nije više istraživana predaja prvooptuženog Milorada Ulemeka u maju 2004.

"Ko je sa njim razgovarao je možda trebalo istražiti u nekom drugom krivičnom postupku, a zadržavanje Ulemeka u MUP-u posle predaje nije predmet istraživanja ovog veća", rekla je ona.
Sam ovaj slučaj je bio besprekoran, problem je što se nije išlo dalje i dublje u istrazi.


Моје лично мишљење у вези овог случаја:

1. Зорана Ђинђића су школовали НЕМЦИ.

2. Зорана Ђинђића су ангажовали и платили ради пуча у СРЈ - НЕМЦИ !

3. Зорана Ђинђића су на власт инсталирали - НЕМЦИ !

4. Када је отказао послушност - Зорана Ђиђића су ликвидирали - НЕМЦИ !

5. Када је суђено за тај злочин - пресудну улогу у осуди људи за које
нисмо сигурни КО их је ангажовао и ДА ЛИ СУ они заиста извршили
злочин (јер нису признали) - опет су НЕМЦИ !


Мислим да ће ВРЕМЕ показати да у овим мојим тезама има истине ! 8-)
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..." (претња смрћу)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top