visoke ili nize devojke???

Ja sam visoka 173cm i problem je u tome sto mnogi moji drugovi, momci,... su NIZI od mene kada obujem papuce ili cipele.... i najvise mrzim kad su tu negde moje visine....
Zato najvise momci i vole nize, a i lepse izgleda kada devojka je bar za glavu niza od decka... 8)
 
johhnybravo:
vidis a ja se ubi' da nadjem neku malo vislju - kazes da si visoka 173!!!S'obzirom da sam ja okruglo 190 mislim da bi mogli da razmenimo par reci u "gornjim zonama"!!!

O "gornjim zonama"? :roll: Znas, mozda nije u pitanju da ne mozes da nadjes devojku zbog visine, nego zbog takvog recnika.
Sto se tice tvoje visine, sasvim odgovara.
:wink:
 
MARE_:
JENNY AJDE MOLIM TE CUTI.GDE GOD PROCITAM TVOJ ODGOVOR NAJEZIM SE KOLIKO SI LOSA.PREDPOSTAVLJAM DA NISI IZ BGD-A CIM IMAS TAKAV RECNIK A I PO ODGOVORIMA BIH REKAO DA SI NEKA TESKA MUSKARACA

Ne znam zasto ti uopste odgovaram na ovu glupost, ali ajde.....
Kao prvo.. jesam iz BEOGRADA...... kao drugo TI IMAS JAKO LOS RECNIK, a ni GRAMATIKA ti ne ide bas od ruke....a kao trece.... NISAM MUSKARACA, samo ne dozvoljavam da se devojke gledaju kao objekti (bar ja ne dopustam), jer mi je od takvih muskaraca muka (cast izuzecima).... kao cetvrto... ti preskoci ono gde sam ja pisala i ne citaj... a kao peto..... glupo je da se svadjam i raspravljam na forumu.... niti da bilo koga vredjam.......jednostavno nisam zato ovde. :roll:
 
ribica_:
kakve volite?visoke tipa od 175-185 ili nize od 165-175????
Pa vi bre od visine stigoste do seksa.Zar toliko nedostaje?Sto se visine tice, ja sam visok 205cm i imam 105kg, a moja devojka 178cm, pa je razlika vise nego ocigledna.Medjutim posto se volimo, to nam ne predstavlja problem.Muskarac bi trebalo da bude vislji od zene, a nikako obratno, da ne bi bilo kao u vicu kad majmun Je*o zirafu.
 
U je... ja sam ovde izgleda najvisha na forumu.. bar od ovih sto su se javili... ja sam oko 175cm... i imam decka koji je tu moje visine, ali nema veze :) volim ga i uopste mi ne smeta :roll: ... a sebe ne smatram za neku extra visoku, to je po meni bas taman visina :D 8)
 
Ja sam 162-163cm zavisi kako sam raspolozena. :wink: Moji ex-decki su 182-186cm. Sale ubedljivo vodi sa 197cm. Ja sam mu do ramena i moram da se popnem na stepenik i malo na prste da bih ga poljubila ljudski. Ali mi ne smeta. Volim visoke momke, jer kad me stave u krilo i zagrle... Nemate pojma kako je to divan osecaj.
 

Back
Top