Ciganski

Resio Ciganin da unese neke novine u svoj seksualni zivot i kupio prezervative sa raznim ukusima, pa kaze ciganki:
Mileva, ja cu sad da ugasim svetlo a ti pogadjaj koji je ukus.
Ajde kad mora.
Stavi ciga a Mileva se baci na posao i kaze:
JAGODA!
Bravo Mileva, pogodila si, aj sad..
COKOLADA!
Bravo Mileva..
SIR!
Cek bre Mileva da stavim sledeci!
 
Pitali Ciganina:
Koliko vas živi u onoj maloj sobi?
Nas osamnaest! odgovori Ciga.
Je li, pa kako ono sa sexom kad vas ima toliko?
Pa znaš kako, kevi okačimo zvonce, a onda karamo sve što ne zvoni...
 
Sjede postarija Ciganka i Cigancic pored vatre. Ciganka je cucnula i nema gaca. Pita je mali Cigancic:
A sta ti je to crno medu nogama?
Vuk!,odgovori mu ona.
Mali se trgnu pa rece:
AAAAA, vidi ga ala zijeva, **** mater svoju.
 
Otišla dva ciganina na bazen, pa se jedan popeo na skakaonicu od 10m, a drugi na 5m. Ovaj sa petice pogleda na gore i rece:
- Au, bre Asime odavde izgledaš ko orao.
- Što, jel zbog gradje?
- Ma ne bre budalo, nego zbog noktiju.
 
Sta radi cigan u pecini
Smrdi ko zmaj
******************************
Sta radi cigan na raskrsnici
Smrdi na sve strane
******************************
Sta radi cigan kad pada sa 10-tog sprata
Rominja
******************************
Sta radi cigan u kutiji
nista ... zivi

:)))
 
Švercovao Ciga robu sa ženom na železničkoj stanici, pa naiđu dva čuvara reda i zakona, a Ciga ni pet ni šest pa ženi pod-suknju! Otišla murija, a Ciga sav kiseo
izlazi ispod suknje, pa će:
- Jeli ženo, koji to ono parfem koristiš?!?
- "CRNA MAČKA".Š'o??
- Ehh, bojim se da ti je crkla ta mačka!
 
Pita uciteljica decu da li znaju kako su dosli na svet. Ustaje Perica i kaze:
- Mene je donela tetka iz Holandije.
- Dobro- kaze uciteljica. Ustaje drugo dete i kaze:
- Mene je donela roda iz Amerike.
- Dobro- kaze uciteljica- a ti Cigo?
- Pa uciteljice, mi smo mnogo siromasni, mi nemamo para za tako nesto, nas tata pravi sam...
 
Dosao Ciga kucji i zali se zeni:Auuuuuu bre zenooooo sta mi se desilooo!Sta to jadan ti?Ma ustopo neku babu sa Ferari,pichi baba ko looda,mi u krivinu i ja vrisnem:Baba bem ti mater,ako izadjemo iz ove krivine zivi ima ti polizem!I sta bilo?-pita zena.A Cigo cje:Pu sto baba vozi!!!!
 
polaze ciga ispit za zavrsetak vecernje skole i pita ga nastavnik :
"mozete li mi navesti jednog savremenog pisca?"
"ivo andric ", odgovara ciga.
"ne njega, covek je umro pre 20 godina!"
"pa, ko je onda pisac?"
 
Bio ciga kod doktora, i ovaj mu rekao da sutra donese stolicu....Dolazi ciga sutra dan i donosi stolicu(onu za sedenje)..."pa nee to cigo...stolicu...pa znas sta je stolica...stolica brate...pa g**na!.."vraca se cigo sutra-dan i donosi kesu g**ana a doktor ce "pa breee cigo to treba malo...malkice...ne puna kesa!!!!" " pa sta me zezas doktor bre???!!! sto mi odma nisi rekao nego me shetash ...mogao sam odma da skinem sa gaca!"
 
Kako se zove elegantni ciganin?
-Eleganci.
Kako se zove super elegantni ciganin?
-Ekstravaganci.
A kako se zove naj,naj elegantniji ciganin?
-Keba.


Pita uciteljica cigu:Sta ti doruckujes?
-Pasulj.
A sta rucas?
-Pasulj.
A sta veceras?Pasulj.
Pa kako stalno pasulj?
-Ima se,moze se.
 
dosli ljudi koji popisuju stanovnistvo kod cige i pitaju ga kolko ima dece, i ciga ce;imam, imam dece 9 (citaj: DC-9)! uuuuu, imas DC-9?zaprepasceno ce ovi ljidi i pitaju cigu; pa el imas pistu za njega!? a tek ce ciga: imam, imam! od', od', mileva! od', oce da ti vide pi*du!!! (*=z)
 
Svercovali Ciga i Ciganka tvora preko granice. Kad su stigli Ciganka se uspanicila, pa pita muza gde da ga sakrije.
-Pa, stavi ga medju noge!
-Ali, smrdi, kaze Ciganka
-Ma, nek crkne
 
Igrala se deca napolju,izadje jedna zena i vikne:"Bojane,nemoj da trcis,pocepaces patike od 200 evra!"Izadje druga zena i vikne : Milose nemoj da trcis,pocepaces trenerke od 500 evra!"I onda izadje ciganka i kaze : "Ramadane,nemoj da trcis ,ogladneces!" :lol:
 
Zvoni cigi telefon tek sa druge strane :
-'Alooo Fehrete jes ti? De si brate kako si,ovde Amzrija.
- Oooo Amzrija otkud ti sta radis?
-Evo nista...reko da ti se javnem,kako Merima deca,sta ima novo tu kod vas,mi evo bogu fala dobro, svi na broju sto se kaze
-Aaaa evo i kod nas tu smo nista malo tamo malo vamo Merima dobro deca isto.Kako je Fatima?
- Fatima super mogu ti kazem.Nego brate hteo sam da tej pitam...da nemas 1000 dinara na zajam....Fatime mi vracam do subote
-Piiiiipppppp Fehreta ni-je kuci po-sle zv-uc-nog signala ost-avi-te por-ukuuuu :lol:
 

Back
Top