Postene studentkinje...

mario80

Legenda
Poruka
59.799
Upoznam je ja, jelte i meni stize mms posle pola sata - ona u donjem vesu, ne vidi se lice! Ja u shoku... Ona jos pita kako mi se cini! Jesam li zadovoljan?!?!?!!??!!??
A ja mislio postena studentkinja...

Sokiran sam kuda ide ova danasnja omladina. Potpuni nemoral.
A sve oce samo kres varijantu na ovu skupotju i glad! Svaka ima decka i oce oma! Jadni ti momci... Prosto mi ih zao al ako necu ja - hebace neko drugi?
Sta da radim u ovako delikatnoj situaciji? Ajmo zenturace... Jos jedna tema za glabanje.
Ae pa pozz svima 8-)
 
Da, da, posteno pa ko koga zayebe.

Onomad bese moto skup na Adi Huji i uvece sam svratio kod jedne postene studentkinje, malo smo gledali evroviziju pa sam je posle posteno izyeb'o :twisted:
Posle joj dosao decko :|
Pa sam ja morao da odem :evil:
Posteno :wink:
 
mario80:
Upoznam je ja, jelte i meni stize mms posle pola sata - ona u donjem vesu, ne vidi se lice! Ja u shoku... Ona jos pita kako mi se cini! Jesam li zadovoljan?!?!?!!??!!??
A ja mislio postena studentkinja...

Sokiran sam kuda ide ova danasnja omladina. Potpuni nemoral.
A sve oce samo kres varijantu na ovu skupotju i glad! Svaka ima decka i oce oma! Jadni ti momci... Prosto mi ih zao al ako necu ja - hebace neko drugi?
Sta da radim u ovako delikatnoj situaciji? Ajmo zenturace... Jos jedna tema za glabanje.
Ae pa pozz svima 8-)

Mislim da ćeš morati da je kresneš - da se ne naljuti. U ostalom, bolje ti, takav dasa, nego da ode kod nekog šmokljana.
 
Pa imao sam krajnje postene namere kad ona gora od mene 100x 8-)
U pitanju je samsung telefon sa rezolucijom 640x480 rekao bih :)))
Inace cvetni dzen ;)
Okacio bih fotku ali me je nekako sramota :)

Samantha, znao sam da si krupna ali ovolko! :lol:
 

Back
Top