tamna strana foruma

dragojIo:
da li forum ima svoju tamnu stranu?

Slu$aj pazhljivo. Par njih je umrlo. Dvadesetak dobilo neizlechive polne i tropske bolesti. Mnogi su jednostavno nestali. Treci su dobili napad $izofrenije i otvorili po nekoliko nickova. Ucene, fizichke pretnje, sexualno uznemiravanje, p0rn0grafija, niske strasti, preljuba, orgijanja i okupljanja... sve to staje u jednu rech.. pogadja$..

K R S T A R I C A
 
naravno da ima.. ovaj forum sto svi gledamo je samo paravan.. sarena laza.. tu mi nesto kao kenjamo, raspravljamo, ispravljamo krive drine, frljamo se smajlijima.. pravi forum je iza paravana.. sve bitne stvari se desavaju izvan nasih pogleda.. samo daroviti, iskusni i posveceni mogu naslutiti sta se iza paravana krije.. ali nece reci, taj zavet cutanja je neko precutno pravilo, nesto sto neces naci ni u "pravilniku foruma".. cilj ove zamrsene, forumske igre i jeste otkriti sta tamna strana krije.. ko to otkrije ili zanemi, ili ode sa foruma da se nikad ne vrati, ili umre.. zato, ne igraj se sine, grebuckaj malo po povrsini, kezi se glupavim smajlijima, drzi se obale, to ti ja savet za dug i zdrav forumski zivot
 
cLick - OR - Die:
Slu$aj pazhljivo. Par njih je umrlo. Dvadesetak dobilo neizlechive polne i tropske bolesti. Mnogi su jednostavno nestali. Treci su dobili napad $izofrenije i otvorili po nekoliko nickova. Ucene, fizichke pretnje, sexualno uznemiravanje, p0rn0grafija, niske strasti, preljuba, orgijanja i okupljanja... sve to staje u jednu rech.. pogadja$..

K R S T A R I C A

Nego jel si se ti to zezao ili si bio ozbiljan kada si rekao da je 20 -tak dobilo neizlechive polne i tropske bolesti? I o kome se radi?
 
bundeva:
naravno da ima.. ovaj forum sto svi gledamo je samo paravan.. sarena laza.. tu mi nesto kao kenjamo, raspravljamo, ispravljamo krive drine, frljamo se smajlijima.. pravi forum je iza paravana.. sve bitne stvari se desavaju izvan nasih pogleda.. samo daroviti, iskusni i posveceni mogu naslutiti sta se iza paravana krije.. ali nece reci, taj zavet cutanja je neko precutno pravilo, nesto sto neces naci ni u "pravilniku foruma".. cilj ove zamrsene, forumske igre i jeste otkriti sta tamna strana krije.. ko to otkrije ili zanemi, ili ode sa foruma da se nikad ne vrati, ili umre.. zato, ne igraj se sine, grebuckaj malo po povrsini, kezi se glupavim smajlijima, drzi se obale, to ti ja savet za dug i zdrav forumski zivot
Brate, da sam zena, rekao bih ti: OZENI ME!!!
 
Dark_Helmet.jpg

"Keep firing, assholes!"
 
Iivija:
sad cje poqshati civilizovano da reshe nesporazum.... a posle se samo necje gotiviti.....
i bicje jako jako ozbiljne... na sledecje dve strane....
grohot :lol:
iskreno sam zahvalna forumasima koji mi izazivaju ovaj plemeniti osecaj!
ja dokucis samo svetle strane.neiscrpni smeh.ali,onaj zdrav.
 
cLick - OR - Die:
Slu$aj pazhljivo. Par njih je umrlo. Dvadesetak dobilo neizlechive polne i tropske bolesti. Mnogi su jednostavno nestali. Treci su dobili napad $izofrenije i otvorili po nekoliko nickova. Ucene, fizichke pretnje, sexualno uznemiravanje, p0rn0grafija, niske strasti, preljuba, orgijanja i okupljanja... sve to staje u jednu rech.. pogadja$..

K R S T A R I C A
Ma dobro to... A tamna strana?
 
Neva:
Stvarno si kao one pijacarke....imam utisak da pises dear diary ....

Au nevo nisam ovo od tebe ocekivala... :shock:..Jel ovo najbolje shto mozesh? :lol: Nazalost nisi me ni iznervirala...shta da ti kazem..keep trying... :D

Ps. vrlo je jasno ko ovde ima tendencije da zavrshi na pijaci...khm..nije ovo valjda bila neka projekcija... :shock:
 

Back
Top