Lopovska posla...

Beshla

Početnik
Poruka
3
Od skoro sam počeo da hranim svoju labradorku sa granulama jednog renomiranog proizvođača i uvek sam kupovao džak od 20kg. Kako sada moja Dina ima štenad, došlo je vreme da ih prihranjujem i kupio sam u jednoj prodavnici u Zemunu džak od 15kg odgovarajuće hrane. Posle 2-3 dana u drugoj radnji vidim isti džak koji sam kupio ali uz njega ide i 5kg hrane gratis. Zovnem uvoznike te hrane i oni mi kažu da su prodavci u obavezi da uz džak od 15kg daju i 5kg gratis. Zato, ako ste početnik kao ja, prvo se dobro raspitajte o uslovima kupovine na džak jer i drugi proizvođači daju gratis dodatak!
 
Eh to su ti trgovci... Ja sam imala prilike da vidim u jednom pet shopu da prodaju hranu na kilo iz dzaka na kojem pise 15+3kg gratis, sto ce reci oni ce lepo pare od ta tri kg da strpaju sebi u dzep direktno.
Moj savet ti je da kupujes u diskontima gde prodaju prilicno posteno i to po nizoj ceni. Ima jedan na bulevaru, ali pretpostavljam da ti je daleko (koliko vidim iz Zemuna si). Raspitaj se malo po okolini, sigurno ima i kod tebe negde neka slicna radnja. U tim diskontima prodaju samo na dzakove.
 

Back
Top