visoke ili niske devojke???

O tome se ne treba raspravljati, neko voli niske neko voli visoke, sve je stvar ukusa!
Mozes biti i visok i nizak, ali bitnija je gradja tijela, da li je skladna. Evo ja sam niska 1,60 i zgodna sam za svoju visinu, ali znam djevojaka neskladno visoke ali i niske koje zbog svoje gradje izgledaju jos nise, bilo da je to debljina ili drug.
Pa na vama je stvar da procijenite sta je bolje!
 
tito:
velike devojke nisu zgodne zato sto su visoke i imaju sve po malo malo grubi malo zadnjica ali zatomale izgledaju kao boginje sve sto im je majka priroda dala imaju elegantno rasporedjeno zato male vladaju 8)

To si u pravu goste "tito". Ali kada pogledamo malo svjetske poznate zene vecinom su niske zene kao Madona, slatka Kajli Minog, sirokogrudna Samanta Foks i ostale za kojima muskarci lude. Ili pak, u vecini slucajeva visoki muskarci imaju niske djevojke, a i znam da pojedine visoke djevojek imaju nize mladice od sebe.
Neko voli visoke, a neko niske djevojke, bitno je da je djevojka skladno gradjena i da ima svoj stil! :wink: :roll:
 
tito:
velike devojke nisu zgodne zato sto su visoke i imaju sve po malo malo grubi malo zadnjica ali zatomale izgledaju kao boginje sve sto im je majka priroda dala imaju elegantno rasporedjeno zato male vladaju 8)

A sta bi rekao na to da sam ja visoka oko 173(moze da se kaze da sam visa), jos ako stanem na stikle..... da su mi proporcije 95-66-100 Kakva je to devojka? Tacno ono prsata, guzata,a lomna u struku? :wink:
 
sara:
tito:
velike devojke nisu zgodne zato sto su visoke i imaju sve po malo malo grubi malo zadnjica ali zatomale izgledaju kao boginje sve sto im je majka priroda dala imaju elegantno rasporedjeno zato male vladaju 8)

A sta bi rekao na to da sam ja visoka oko 173(moze da se kaze da sam visa), jos ako stanem na stikle..... da su mi proporcije 95-66-100 Kakva je to devojka? Tacno ono prsata, guzata,a lomna u struku? :wink:

A da..pritom kada jos stane na stikle racuna se da je VISOKA
 

Back
Top