Drugarice moja draga...

Tauren_Chieftan

Zainteresovan član
Poruka
123
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica, nastavljaju normalno da se druze bez posledica po dechka ili devojku... sve cesca pojava medju danasnjom omladinom... Kakva su vasa misljenja povodom ovoga???
 
Jasno mi je da se dešava, nemam ništa protiv toga ali ja prave drugove gledam ko na braću ... niko me tako nije učio znam da ne mora, ali jednostavno tako ih doživljavam.... nadam se da vam je zaključak jasan :D
 
I meni je ta pojava poznata, ali mi je neshvatljiva i ne mogu da je podrzim. Nemam nista protiv sexa sa nekim sa kim niste u vezi, ali upravo pod uslovom da ne postoji nikakva druga relacija medju nama, a pogotovo ne drugarska. Tvoja definicija " savremenog prijateljstva " suvise odstupa od mog pionirskog shvatanja prijateljstva, i ja tome dajem negativan glas!
 
Tauren_Chieftan:
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica, nastavljaju normalno da se druze bez posledica po dechka ili devojku... sve cesca pojava medju danasnjom omladinom... Kakva su vasa misljenja povodom ovoga???
Ne bih da ti kvarim ugodjaj ali....ova tema je bila na forumu...BILION PUTA.......Prelistaj malo....i uverićeš se i sam(a)....
 
Tauren_Chieftan:
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica, nastavljaju normalno da se druze bez posledica po dechka ili devojku... sve cesca pojava medju danasnjom omladinom... Kakva su vasa misljenja povodom ovoga???

Mozda me je pregazilo vreme, ali kad imam decka, samo se s njim kresem. Ali zato kad sam sama, kresem se sa svima, nebitno da li mi je prijatelj ili nije. :oops:
Salu na stranu, nikad ne bih mogla sa drugom. Mozda se zato niko ne druzi sa mnom... :shock:
 
ali se plasi od misa... jel ste igrali vi tu igru? kao, jel se plasis ti od ovolickog misa? pa, kao, rukom krenes na nekoga... i on trepne... i posle... aaaaa... uplasio si se...
'ajde da se igramo: kome se vide beli zubi, ciganku u dupe da poljubi... 'ocete? pa sta sad? povezano je sa seksom...
 
Tauren_Chieftan:
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica, nastavljaju normalno da se druze bez posledica po dechka ili devojku... sve cesca pojava medju danasnjom omladinom... Kakva su vasa misljenja povodom ovoga???


Kretenizam..." Ti bi da se yebesh a da ti ne udje "... :roll:
 
Valjda kad ti je do nekog stalo ne radis stvari koje bi ga povredile!
Ne bih mogla da prevarim decka sa drugom iz vise razloga!
Prvi i osnovni je cinjenica da se druzim samo sa muskarcima prema kojima ne osecam seksualnu privlacnost, a drugo , krajnje bih se jadno osecala da se kresem s drugom koji ce posle s tim mojim deckom piti pivo i caskati o fudbalu! Mislim, jeza...

To mi se ni generalno ne dopada, ali ok, seksualna revolucija je u toku, sve je jasno...
 
Tauren_Chieftan:
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica, nastavljaju normalno da se druze bez posledica po dechka ili devojku... sve cesca pojava medju danasnjom omladinom... Kakva su vasa misljenja povodom ovoga???


SVE NAJBOLJE !!!!
Ja sam dete modernih shvatanja!!!
 
Tauren_Chieftan:
Naravno... valjda je i logicno... da se ***** da mi ne udje... pa ja sam taj koji uletje :)))) Valjda je tako majka priroda odredila...mada ima izuzetaka...:)


Ovo je naravno bilo metaforichno receno. Sta da ti kazem...Takvim pristupom teshko da cesh ikoga osvojiti..Mada ko zna...mozda sam ja previshe konzervativna oko nekih stvari...
 
Butterflies And Hurricane:
Ovo je naravno bilo metaforichno receno. Sta da ti kazem...Takvim pristupom teshko da cesh ikoga osvojiti..Mada ko zna...mozda sam ja previshe konzervativna oko nekih stvari...

Ma znam, bre naravno... ali prilika je bila idealna nisam mogao da odolim :)
Nemoj da se ljutish, naravno ne trudim se ja ovde nikog da osvajam... ima dosta toga u rl...ovo mi je samo jedan od ventila, za izbacivanje stresa sa posla :) naravno, i ubijanje dosade koja nikako da umre :)
 
Ja ne mogu nikako drugarski da se kresnem i ne zelim, jer kod mene moraju postojati neka jaca osecanja od drugarskih da bi do toga uopste doslo, a posle sexa ta osecanja i dalje ostaju i ne mogu da ih izokrenem na drugarska...a i ne zelim.
Nemam apsolutno nista protiv tih "drugarskih" varijanti ako to nekom odgovara.
Ja ne mogu da se drugarski napalim...
 
Tauren_Chieftan:
Savremeno prijateljstvo, prijatelji koji osecaju sexualnu privlacnost medju sobom, ponekad se kresnu uprkos tome shto imaju dechka devojku, ako im dodje, posle toga oboje shvataju da je to cisto prijateljski, i da nema posledica
ne volim da radim stvari koje ne ostavljaju posledice :) a i ne varam.
a i prijateljstva su mi odvojena od seksa (to mi dodje ko neki incest, pu-pu)

a ko voli nek izvoli.
 

Back
Top