Serija:PLEME

Ja sam plakala kada je poginuo onaj tip Zejn,ili tako nesto,on je bio Brajanov(ili kako vec bese ime) brat.
To je epizoda kada on upadne u Centar samo da bi video Brejdi(svoju bebu).
Kako bese:
Look into the future
Wath do you see
I realy need to know now
Is there a place for me
Tell me whereshould we go from here...tako nesto
 
jaooooj kada sam ja to gledala.........hehe kako ste se toga setili-SUPER SERIJA, ali ja je u opste nisam redovno gledala jer nisam znala termine, nego kada nabodem-jel moze neko plizz da mi kaze sta je na kraju bilo, jel su se pojavili odrasli, e a jel su odrasli pomrli ili sta se desilo sa njima u pocetku...jedva se icega secam....??
naravno da bih volela da imam priliku da je gledam ;)
 
Bilo bi lepo kada bi ponovo aktivirali ovu temu... Siguran sam da ima fanova koji su na forumu... Seriju obožavam, čak sam i preveo neke epizode....
Najbolja je druga sezona, to je, ja mislim, i jedina u kojoj mallratsi nisu u robstvu... prva mi se ne sviđa jer je previše "prazna", treća je smorna jer se ništa ni ne dešava, a četvrta je extra, petu tek treba da gledam...
Od likova, omiljene su mi Tai San, Ebony i Jack!!!
 
jaooooj kada sam ja to gledala.........hehe kako ste se toga setili-SUPER SERIJA, ali ja je u opste nisam redovno gledala jer nisam znala termine, nego kada nabodem-jel moze neko plizz da mi kaze sta je na kraju bilo, jel su se pojavili odrasli, e a jel su odrasli pomrli ili sta se desilo sa njima u pocetku...jedva se icega secam....??
naravno da bih volela da imam priliku da je gledam ;)

odrasli su mrtvi! a kraj tj. sesta sezona nije ni snimljena. Inace peta sezona je mnooOogo glupa jer su poubijali skoro sve dobre likove!!! Tako da ni petu nisam odgledala do kraja..... Iznervirala sam se hehe... ma bzv...
 
hehe, kolega z:) ja sam prevele prvih 10-ak epizoda... nalalost nemam vise vremena zbog ispita z:( a bas mi je zao.... volela bih kada bi smo uraili prevod za celu seriju!!

To si bila ti??? To su onih tri epizode iz prve i devet iz druge sezone??? Ja sam preveo u prvoj sezoni od treće do jedaneste i u drugoj sezoni od devete do šesnaeste i 24. i 25. epizodu...
I ja sam sebi rekao da moram prevesti, ako ne celu seriju, bar drugu sezonu, ali eto, to će morati da čeka do daljnjeg...
Pozzz
 
To si bila ti??? To su onih tri epizode iz prve i devet iz druge sezone??? Ja sam preveo u prvoj sezoni od treće do jedaneste i u drugoj sezoni od devete do šesnaeste i 24. i 25. epizodu...
I ja sam sebi rekao da moram prevesti, ako ne celu seriju, bar drugu sezonu, ali eto, to će morati da čeka do daljnjeg...
Pozzz

da, to sam bila ja :D
to sam prevodila sa spanskog i finskog..... a posle nisam imala prevod pa sam sama morala da radim... matrice ili kako se vec to zove :S ali to si i ti radio heeh
 
To si bila ti??? To su onih tri epizode iz prve i devet iz druge sezone??? Ja sam preveo u prvoj sezoni od treće do jedaneste i u drugoj sezoni od devete do šesnaeste i 24. i 25. epizodu...
I ja sam sebi rekao da moram prevesti, ako ne celu seriju, bar drugu sezonu, ali eto, to će morati da čeka do daljnjeg...
Pozzz

da, to sam bila ja :D
to sam prevodila sa spanskog i finskog..... a posle nisam imala prevod pa sam sama morala da radim... matrice ili kako se vec to zove :S ali to si i ti radio heeh
 
To si bila ti??? To su onih tri epizode iz prve i devet iz druge sezone??? Ja sam preveo u prvoj sezoni od treće do jedaneste i u drugoj sezoni od devete do šesnaeste i 24. i 25. epizodu...
I ja sam sebi rekao da moram prevesti, ako ne celu seriju, bar drugu sezonu, ali eto, to će morati da čeka do daljnjeg...
Pozzz

da, to sam bila ja :D
to sam prevodila sa spanskog i finskog..... a posle nisam imala prevod pa sam sama morala da radim... matrice ili kako se vec to zove :S ali to si i ti radio heeh
 
To si bila ti??? To su onih tri epizode iz prve i devet iz druge sezone??? Ja sam preveo u prvoj sezoni od treće do jedaneste i u drugoj sezoni od devete do šesnaeste i 24. i 25. epizodu...
I ja sam sebi rekao da moram prevesti, ako ne celu seriju, bar drugu sezonu, ali eto, to će morati da čeka do daljnjeg...
Pozzz

da, to sam bila ja :D
to sam prevodila sa spanskog i finskog..... a posle nisam imala prevod pa sam sama morala da radim... matrice ili kako se vec to zove :S ali to si i ti radio heeh
 
Našao sam sajt na kome su se nalazili transkripti razgovora, i to mi je pomoglo kada ih nisam ništa razumeo (pogotovu Jacka), ali naravno da je lakše sa "podlogom"... Jako volim ovu seriju i nije mi bio nikakav problem...
E, nerazumem ovu tvoju rečenicu, jesi li ti radila još prevoda sem onih dvanaest???
 
Našao sam sajt na kome su se nalazili transkripti razgovora, i to mi je pomoglo kada ih nisam ništa razumeo (pogotovu Jacka), ali naravno da je lakše sa "podlogom"... Jako volim ovu seriju i nije mi bio nikakav problem...
E, nerazumem ovu tvoju rečenicu, jesi li ti radila još prevoda sem onih dvanaest???

E iskreno, ne secam se tacno koliko sam prevoda uradila.... davno je to bilo hehe... radila sam neke i za South Park. Ali ne verujem da je neko osim nas dvoje prevodio....
Jaooo i ja sam imala problema sa Jackom!! Meni je aministrator foruma pomagao kada ga nisam nista razumela.... znas li koliko sam davila coveka hahaha...
Eh... sad mi se opet prevodi.... mozda ti se pridruzim kada mi prodju ispiti... zabavno je z:)
 
Evo šta je izašlo nedavno u Novozelandskom Tv vodiču, ali serija se završila još 2003, i šanse da se nastavi su 1:1000
Series 6
In a recent New Zealand TV Guide an interview with Raymond Thompson was published in which he stated Cloud 9 had faced difficulties obtaining a broadcasting company to promote The Tribe, he said this obstacle had been overcome and that a new series will start filmimg in the summer/autumm of 2008 and that a lot of work had to be done before they could start shooting. When asked if the series would pick up where it left off he answered "Well, that would be difficult as nearly 5 years have passed since we finished filming for series 5 and a lot of the cast have moved on. We will keep our options open but at this moment I really cannot say until I speak with the writing team; who have already started planning by the way. We plan to make annoucements early in the new year on the website." He later wanted to thank the fans for the continued support.
 
Prepoznajete li nekoga???
11233035_tml.jpg

Caleb_Ross.jpg

Ari_boyland.jpg

michelle_ang4.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top