punjac za nokia - 6230i
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: punjac za nokia - 6230i

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Angry punjac za nokia - 6230i

cao svima,
    imam jedan bas veliki problem. Kupila sam ovde u N.Sadu vec trecu novu bateriju za moju nokia 6230i formirala kako treba (3x12h) i jedva da izdrzi jedan ceo dan. Imam onaj klasican punjac (crni, veliki, kabasti) Dali postoji neki mozda poseban punjac za tu vrstu nokia-telefon ili sta vise da izmislim. Hvala vam u napred svima, ukoliko imate neko resenje za mene ili pitanje, POMAGAJTE. Ko sta radi ja menjam i formiram baterije.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.08.2006.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: punjac za nokia - 6230i

Pa buni se tamo gde si kupovala baterije-reci da ti drzi samo jedan dan-daj im telefon ako je u pitanju servis pa nek vide-mozda ti je otisla i kontrola punjenja (kontrola stanja baterije itd.) u samom telefonu ili su neke fus baterije,odnesi i adapter ako sumnjas na njega.Nek se oni bakcu s tim...

Aktivan član nid (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio gaga-ns
    cao svima,
    imam jedan bas veliki problem. Kupila sam ovde u N.Sadu vec trecu novu bateriju za moju nokia 6230i formirala kako treba (3x12h) i jedva da izdrzi jedan ceo dan. Imam onaj klasican punjac (crni, veliki, kabasti) Dali postoji neki mozda poseban punjac za tu vrstu nokia-telefon ili sta vise da izmislim. Hvala vam u napred svima, ukoliko imate neko resenje za mene ili pitanje, POMAGAJTE. Ko sta radi ja menjam i formiram baterije.
    Ako stalno koristis bluetooth, kameru, MP3 i ostale zezancije ne moze baterija da izdrzi vise od 1-1,5 dan... Ako fon normalno korstis i baterija ti drzi 1 dan tu nesto nije u redu...

Pozdrav!

Aktivan član nid (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio gaga-ns
    cao svima,
    Ako stalno koristis bluetooth, kameru, MP3 i ostale zezancije ne moze baterija da izdrzi vise od 1-1,5 dan... Ako fon normalno korstis i baterija ti drzi 1 dan tu nesto nije u redu...

Pozdrav!

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

mozda je u samom telefonu problem da vuce vise struje. odnesi ga tamo gde si ga kupila, ako ti je jos u garanciji, da ga isprobaju i vide u cemu je problem.

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

probaj s nekim da na neki dan zamenis bateriju pa probaj.
    ako je tvoja baterija ok na drugom telefonu onda menjaj trelefon. ako vredi garancija...

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: punjac za nokia - 6230i

HVALA VAM SVIMA, POKUSACU IPAK DA ZAMENIM ZA NEKI DRUGI TEL. JA GA KORISTIM STRASNO MNOGO ZA SMS. POSALJEM I DOBIJEM DNEVNO I DO 80 PORUKA. MISLIM DA TO JAKO PUNO TROSI BATERIJU. SVAKO DOBRO SVIMA I JOS JEDNOM HVALA

Početnik
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i jos nesto su zaboravili da ti kazu. Li-ion baterije se NE FORMIRAJU, naucno dokazano

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •