Ljubav ne postoji....

IX

Obećava
Poruka
71
Da, ljubav ne postoji.
Postoji samo pohlepa i sebicluk. Odanost i osecanja ne znace nista ljudima, jer je lepse kockati se njima...
I koliko jos puta moraju da se dese neke stvari da bi svet shvatio da ga ne pokrece ljubav, nego mrznja?
 
Mrznja ... postoji
ali i ljubav postoji !
U svima nama postoji ljubav treba je otkriti,odanost i osecanja nekima ne znace a nekima
znace ,nisu svi prsti isti a tako ni ljudi.To govori iz tebe povreda neka a sasvim je normalno da ih u zivotu bude ,proci ce - Oprosti bice i tebi oprosteno i lakse .
-da zainteresovana u pravu si ;)
 
citiracu deo jedne reklame za Kokisku...

"...ZA NEKOG JE CASA UVEK DO POLA PUNA..." ;)

zavisi iz kog ugla gledas... ne ocajavaj...
ljubav je pogled, osmeh, dodir, a ne samo cuveno "volim te"...
ma kakva mrznja, furaj svoj fazon, ljubav ce doci...
i onda je prava... :)

p.s. samo ne znam gde je meni ?? :)
ali verujem da je ima... nemam sta da izgubim ...
veruj i ti... ;)
 
IX:
Da, ljubav ne postoji.
Postoji samo pohlepa i sebicluk. Odanost i osecanja ne znace nista ljudima, jer je lepse kockati se njima...
I koliko jos puta moraju da se dese neke stvari da bi svet shvatio da ga ne pokrece ljubav, nego mrznja?

Siguran sam da grešiš. Ljubav postoji samo te još nije opaučila po lobanji. Ili jeste pa sad misliš tako negativno.

Da bi neko mrzeo morao je prvobitno da voli jer između ljubavi i mržnje granica je gotovo neprimetna, ali se uvek zna kad se ona pređe a sva ljubav koju si osećao u momentu izbledi. Tu ponovne ljubavi nema. SAMO MRŽNJA.
 
IX:
Da, ljubav ne postoji.
Postoji samo pohlepa i sebicluk. Odanost i osecanja ne znace nista ljudima, jer je lepse kockati se njima...
I koliko jos puta moraju da se dese neke stvari da bi svet shvatio da ga ne pokrece ljubav, nego mrznja?
Lekcije se ponavljaju dok se ne savladaju,a onda dolaze nove-teze...Razocarenja postoje da bi padali i uzdizali se ali i kretali ka homo spiritualisu...Besmislica je negirati Ljubav-jer ona je u nama uvek i vecno kao neprolazna sustina,kao esencija Univerzuma...Oduvek i zauvek u Nama prebiva Jedno-koje je sve...
 
kakva bre ljubav, šta lupate, što se pas ne zaljubi u ženskog psa??
cilj svakog živog bića je REPRODUKCIJA. i one fore sa devojkama da vole romantiku su mi se popele na glava, kad se riba napije vidiš da je 7puta gora od muškarca
 
turbo-ajvar:
kakva bre ljubav, šta lupate, što se pas ne zaljubi u ženskog psa??
cilj svakog živog bića je REPRODUKCIJA. i one fore sa devojkama da vole romantiku su mi se popele na glava, kad se riba napije vidiš da je 7puta gora od muškarca

Pod pretpostavkom da si trezan ovo pisao, samo da ti kazem, da se i psi zaljubljuju medjusobno...znam, vidim...i sama imam psa i to je lako dokazivo...pa ti vidi... :wink: :lol:

A sto se tice pijanih devojaka...bljak i ja kazem... :?
 
ljubav postoji. čak i kad ne postoji u jednom partneru, možda postoji u drugom. čak i ako ja volim i obožavam mog momka i kujem ga u zvezde, a on me iza leđa vara, vređa, smeje mi se,... da ja to ne znam - ljubav postoji u meni, jer je ja osećam.
 
blpd_girl:
ljubav postoji. čak i kad ne postoji u jednom partneru, možda postoji u drugom. čak i ako ja volim i obožavam mog momka i kujem ga u zvezde, a on me iza leđa vara, vređa, smeje mi se,... da ja to ne znam - ljubav postoji u meni, jer je ja osećam.
I to je sad kao neka ljubav?!
To je "samo" zaljubljenost.
A "Prava" ljubav sa jednakom i najiskrenjom obostranom privrzhenoshcu - NE POSTOJI. Kao ni Deda Mraz...
 
SANDRINAbg:
Pod pretpostavkom da si trezan ovo pisao, samo da ti kazem, da se i psi zaljubljuju medjusobno...znam, vidim...i sama imam psa i to je lako dokazivo...pa ti vidi... :wink: :lol:

A sto se tice pijanih devojaka...bljak i ja kazem... :?


pa zaljubljuju se psi kad ti muškom kupiš ženskog, i onda su samo njih dvoje u dvorištu, boksu i opet mužjak radi reprodukcije naskače na ženku.
 
Ma postoji ljubav, lubav je svuda oko nas, samo se skriva i mi treba da je prepoznemo i razotkrijemo. Naravno za to nam je potreban, kako bi nas narod prosto rekai, "instikt". Svakome je negde zapisano kako ce u zivotu proci i kada ce otkriti svoju pravu ljubav. Neki, na zalost moraju duuuuugo cekati... :-(
 

Back
Top