Carrier Days 2007
Prikazujem rezultate 1 do 1 od 1

Tema: Carrier Days 2007

Aktivan član DRVOSEČA (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Carrier Days 2007

Vreme ide, godine prolaze... Evo pri kraju sam studija, vreme mi je misliti na buducnost. Trebalo bi se zaposliti negde... Videti nesto za stan... I tako... Zasnovati porodicu i slicno...

Da bih lakse resio svoje probleme resio sam se uclaniti u neku od partija i tako olaksati sebi muke. Znate svi da u ovoj zemlji po partiskoj liniji odlucuje o kadrovskim resenjima od mesta direktora obdanista pa do ministarstava... Da ne tupim dalje... Problem koji imam je kako izabrati pravu partiju. Znaci sta ja ustvari zelim da vas pitam. Gde je najbolje da potrazim uhlebljenje.

Imam na umu sledece varijante

DSS - fina partija... Uvek ce biti tu negde na vlasti, dobri su na lokalu... Imaju kadrove neke bez mozga tako da cu ja sa prosecnom pamecu da imam prostora tu.

DS - Ovi su jaki i perspektivni onako... Ali im u omladinu dolaze ovi mnogo pametni, ubi boze ambiciozni karijeristi... Ne mogu ja da se yebavam tu s njima...

G17 - Ovi su slabasni nekako... Mislim da se uclanim i sta posle ako ne predju cenzus yebiga menjaj partiju...

NS - isto tako jos i gore...

SRS - ovi nisu mogli da mi naprave parce papira ( clansku kartu ) yebenih 6 meseci pa sam ih iznapusavao. Kilava stoka... i to ne u nekom seoskom mesnom odboru nego ovde u gradu

Treba mi neko razuman ko nije clan ni jedne partije da mi kaze svoje misljenje. Gde da se uclanim?
    Poslednji put ažurirao/la DRVOSEČA : 21.05.2007. u 17:35

Slične teme

1. 3 DAYS GRACE
    Autor DNAge u forumu Muzika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 30.08.2010., 13:16
  2. 28 Days/Weeks Later
    Autor markoca u forumu Film i video
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 07.09.2009., 02:10
  3. Carrier AirWing
    Autor lolo u forumu Video igre