Seci malog, vadi daljinac...

Que?

  • Mene su isti kao i Mozambik, Nikaragva i Istočni Timor...

  • Žao mi je...

  • Biće to SrBsko jopet!

  • Čoče, mi smo junaci kakijeh nema. Oj svijetla Majskaaaaaa zorooooo...

  • Drago mi je...

  • Bitno je da je nama dobro, za njih me boli q*****...

  • Crni Gori Aljbanija, biće sestra najmilija...

  • Ih, srpska je to država još uvijek, čoče, bolje dva no jedno...

  • Ja bum rekel da Crnagora je na dobrom putu ka Evropskim integracijama...

  • Koga boli briga za njih...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Pre godinu dana održan je referendum kojim je Srpsko oko (i to ono desno) odlučilo da ne želi više biti sa nama i otisnulo se na put bratstva i jednistva sa ostalim "Južnoslovenskim" narodima i narodnostima (tako oni kažu). Eh, slučajno ili ne, ali za tih godinu dana Srbija je napravila veliki napredak, po kvalitetu života, broju investicija i da imamo normalne političare, a ne kleptomane i ludake kojima je mesto u ludnici/zatvoru, verovatno bi nam danas bilo bolje nego sad, ali hej, ne bunimo se. Polako napredujemo i to je ono što je bitno. Opametili smo se i umesto organskih delova koji su imali naviku da ispadaju kupili smo sintetičke koji su mnogo izdržljiviji, zdraviji i koji neće tražiti našu krv na referendumu.

Kod naših južnih komšija (po onome što oni kažu) situacija se takođe znatno popravlja, ono što je poenta ove teme je:

Šta danas, godinu dana posle, osećate povodomm toga? CGoraca, Crne Gore itd?
 
Срећом, из географије сам толико добар да знам где се на карти налазе. Знам и за Мозамбик и Никарагву ...Е за Источни Тимор већ морам да се обавестим. У анкети заправо то и није важно, али сви ови поменути имају нешто заједничко : тип и ниво интересовања - као и за јужне суседе.
 
Bob.....

:roll: :roll: :roll:
50797,1177249544,1.jpg
 
ako je tacno da im je bolje treba da vam je dragu, malo pozitivne "zavisti" je normalno, u smislu "kada mogu oni sto ne bismo mogli i mi" mada i ono "sta me briga" nije katastrofalno ili jeste, ipak je to desno oko a????
 

Back
Top