KOSOVO NIKAD NECE BITI SAMOSTALNO ZBOG OVOGA !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Naciona|demokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
132
Evo vam odgovora na sva vasa pitanja. Zasto Kosovo nikad nece dobiti samostalnost, zasto nema potrebe da Srbija ratuje za Kosovo i zasto ni Amerika ni citav zapadni svet ne mogu otudjiti Kosovo na silu od Srbije.

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/P07052001.shtml

Covek vam je sve lepo objasnio sa pravne osnove, i zato oni toliko ucenjuju Srbiju da mi pristanemo na nezavisno Kosovo, jer znaju da ga drugacije niko i nikad nece priznati.


p.s. jedini je problem sto siptarski divljaci mogu da pokrenu ratne sukobe, ali ni to im ne garantuje nezavisnost, sve da Srbija odluci da udje ili ne udje u novi sukob sa njima.

KOSOVO je Srbija, sve dok mi ne kazemo drugacije !!!

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/P07052001.shtml
 
Daj bre ustaso ko te pita sta, magarce iskompleksirani trpas se na svaku temu a nisi imao vremena ni artikal da procitas. Slepcino jedna prvo procitaj pa mi onda daj jedan normalan i razuman argument i da prokomentarisemo kao ljudi, ali rekao sam ja davno, vi ste debilan i degenerican narod koji ujedinjuje samo mrznje prema srbima, bilo za to razloga ili ne.

Ae odyebi sada lepo u poskocima i ne drk@y svaku temu sa svojim imbecilnim komentarima.
 
pumps:
Ovo je vec, za podforum - HUMOR !

Nema mesta, tamo je sve popunjeno sa vicevima o crnogorcima i njihovom junastvu. Isto vazi i za tebe kao za brata ti po krvi ovog iznad. Koje vi ljudi imate komplekse od srba pa to je strasno, vi ce te jos coveku i da osporite doktorat i strucnost o onome sto prica bez i jednog argumenta. Vas mentalni stav je tako istreniran i izdresiran protiv svega srpskog da vi i ne slusate i ne gledate, vec samo na spomen "srbi" odgovor je automatski negativan. Kompleksi su cudo kod malih naroda, a mi iako mali smo i dalje veliki za vas.
 
Naciona|demokrata:
Evo vam odgovora na sva vasa pitanja. Zasto Kosovo nikad nece dobiti samostalnost, zasto nema potrebe da Srbija ratuje za Kosovo i zasto ni Amerika ni citav zapadni svet ne mogu otudjiti Kosovo na silu od Srbije.

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/T07051901.shtml

Covek vam je sve lepo objasnio sa pravne osnove, i zato oni toliko ucenjuju Srbiju da mi pristanemo na nezavisno Kosovo, jer znaju da ga drugacije niko i nikad nece priznati.


p.s. jedini je problem sto siptarski divljaci mogu da pokrenu ratne sukobe, ali ni to im ne garantuje nezavisnost, sve da Srbija odluci da udje ili ne udje u novi sukob sa njima.

KOSOVO je Srbija, sve dok mi ne kazemo drugacije !!!

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/T07051901.shtml

Ето, како је лепо овај Грк провалио ЗЛУ НАМЕРУ У ПРИЧИ О ЕВРО-АТЛАНТСКИМ ИНТЕГРАЦИЈАМА И УОПШТЕ О УЛАСКУ У ЈЕВРОПУ - зато ове две речи и не ваде из уста ови наши плаћеници јер је потпуно очигледно да УН жели да све пренесе не ЕУ и тако да ИСТИСНУ РУСИЈУ ИЗ РЕШАВАЊА ОВОГ ПИТАЊА. Е, Тадићи, Тадићи... нећеш мајци лако проћи... :evil:
 
Naciona|demokrata:
Daj bre ustaso ko te pita sta, magarce iskompleksirani trpas se na svaku temu a nisi imao vremena ni artikal da procitas. Slepcino jedna prvo procitaj pa mi onda daj jedan normalan i razuman argument i da prokomentarisemo kao ljudi, ali rekao sam ja davno, vi ste debilan i degenerican narod koji ujedinjuje samo mrznje prema srbima, bilo za to razloga ili ne.

Ae odyebi sada lepo u poskocima i ne drk@y svaku temu sa svojim imbecilnim komentarima.[/QUOT


zasto vrijedjas buraz?

opusteno!

izgubili smo mi puno veci zalogaj...hercegbosnu,oli tzv.bee i haa,srijem,boku...........

vi ste dobili pola Hrvatske hercegbosne..
valjda je red da i vi nesto izgubite..
 
Kako Kosovo nema pravne osnove za nezavisnost :confused: .Pa to je najeklatantniji primjer područja koji treba imati nezavisnost.
Kao prvo ima 95% posto stanovništva koje je za nezavisnost, kao drugo ima povijesno-pravnu podlogu za to jer je ono u SFRJ imalo status faktički kao i ostale republike sa nešto manjim ovlastima, i kao treče najvažnije mora dobiti neku satisfakciju za grozote koje je taj narod preživio.
 
Naciona|demokrata:
Evo vam odgovora na sva vasa pitanja. Zasto Kosovo nikad nece dobiti samostalnost, zasto nema potrebe da Srbija ratuje za Kosovo i zasto ni Amerika ni citav zapadni svet ne mogu otudjiti Kosovo na silu od Srbije.

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/T07051901.shtml

Covek vam je sve lepo objasnio sa pravne osnove, i zato oni toliko ucenjuju Srbiju da mi pristanemo na nezavisno Kosovo, jer znaju da ga drugacije niko i nikad nece priznati.


p.s. jedini je problem sto siptarski divljaci mogu da pokrenu ratne sukobe, ali ni to im ne garantuje nezavisnost, sve da Srbija odluci da udje ili ne udje u novi sukob sa njima.

KOSOVO je Srbija, sve dok mi ne kazemo drugacije !!!

http://glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/T07051901.shtml
Za početak, linkove koje si postavio ne mogu da otvorim.
Svejedno, strogo pravno gledano, nisu imali pravo ni da nas bombarduju, jer nije doneta rezolucija SB u tom smislu. Ipak, bez obzira na sve, jasno je da tamo u najvećem delu nema ničeg što bi govorilo da to pripada Srbiji kao državi (organi vlasti, novac, granice, porez...). Ne vidim kako se u tom pogledu nešto može promeniti. Čak i to ''više od autonomije, a manje od nezavisnosti'' ne bi ništa promenilo u vezi nabrojanog. Da podsetim samo da su za tu platformu glasale sve parlamentarne stranke.
Žao mi je što je sve tako, ali šta je tu je. Ovo je jedna od onih situacija kad bih voleo da nisam u pravu.
 
idot:
Kako Kosovo nema pravne osnove za nezavisnost :confused: .Pa to je najeklatantniji primjer područja koji treba imati nezavisnost.
Kao prvo ima 95% posto stanovništva koje je za nezavisnost, kao drugo ima povijesno-pravnu podlogu za to jer je ono u SFRJ imalo status faktički kao i ostale republike sa nešto manjim ovlastima, i kao treče najvažnije mora dobiti neku satisfakciju za grozote koje je taj narod preživio.

Имала је Крајина 100% за независност. А они су преживели праве страхоте, а не измишљене. Једине "страхоте" које су шиптари преживели је да им је неко узео право да убијају Србе, силују српске жене и пале и руше имовину Срба.
 
Kosovo i metohija je Srbija sve dok to mi ne kazemo drugacije.
U Srbiji ima ljudi koji bi prodali sve za tren, eh ali su u manjini.
Zato galame i ubedjuju nas da i mi to prihvatimo.
Dusmani urlicite, pretite,bombardujte,necu nikad to priznati.
Sve mi mogu uzeti,zapaliti,ubiti,necu prihvatiti, a kad se to zavrsi e onda cemo da malo porazgovaramo sa dusebriznicima koji su to prizivali.
 
idot:
Kako Kosovo nema pravne osnove za nezavisnost :confused: .Pa to je najeklatantniji primjer područja koji treba imati nezavisnost.
Kao prvo ima 95% posto stanovništva koje je za nezavisnost, kao drugo ima povijesno-pravnu podlogu za to jer je ono u SFRJ imalo status faktički kao i ostale republike sa nešto manjim ovlastima, i kao treče najvažnije mora dobiti neku satisfakciju za grozote koje je taj narod preživio.

Ako bi lepo zamolio i onih preostalih 100.000 nealbanaca da napuste KiM, kao i barem jedno 10 albanaca (ako bi smeli da se izjasne)... onda ne bi imao 95% nego 100% onih koji su za otcepljenje KiM od Srbije.
Ako bi iz Hrvatske otišlo oko 3.5 miliona Hrvata, ja verujem da bi na referendumu koji bi bio tada raspisan, onih preostalih 100% glasali da se Hrvatska pripoji Srbiji.
A od kada se to računa mišljenje onih koji su etnički očistili neko područje?
Uh, al' ti barataš činjenicama, nije ni čudo što te ljudi ismevaju na ovom forumu. 8)
I na kraju, kada ćete vi Srbima koje ste pobili, proterali, pokrstili... dati satisfakciju za sve ono 1941-1945 i 1991-1995?
Možda ne bi bilo loše da dobijemo Republiku Srpsku Krajinu kao treću pokrajinu u Srbiji?
A? Šta misliš?
Ionako niste platili ratnu odštetu 1918. kao zemlja koja je izgubila prvi svetski rat i borila se na strani Austrougarske monarhije, kao ni 1945. kao zemlja (NDH) koja je izgubila i drugi svetski rat jer se borila na strani Hitlera?
Šta misliš o nekoj ratnoj odšteti? O nekoj satisfakciji?
 
xam:
Naciona|demokrata:
Daj bre ustaso ko te pita sta, magarce iskompleksirani trpas se na svaku temu a nisi imao vremena ni artikal da procitas. Slepcino jedna prvo procitaj pa mi onda daj jedan normalan i razuman argument i da prokomentarisemo kao ljudi, ali rekao sam ja davno, vi ste debilan i degenerican narod koji ujedinjuje samo mrznje prema srbima, bilo za to razloga ili ne.

Ae odyebi sada lepo u poskocima i ne drk@y svaku temu sa svojim imbecilnim komentarima.[/QUOT


zasto vrijedjas buraz?

opusteno!

izgubili smo mi puno veci zalogaj...hercegbosnu,oli tzv.bee i haa,srijem,boku...........

vi ste dobili pola Hrvatske hercegbosne..
valjda je red da i vi nesto izgubite..

Koliko je meni poznato, Hrvati iz Hrvatske najvecim delom i ne zele sa bh - Hrvatima da ista imaju, odatle i to "bee i haa", i sretni i zadovoljni su sto Klinton nije dozvolio Tudjmanu da pripoji taj deo BiH, dakle tim ste samo DOBILI a ne IZGUBILI.
A Srijem i Boka... :lol: :lol: :lol: ...gde li je to pitam se...
 
xam:
[
izgubili smo mi puno veci zalogaj...hercegbosnu,oli tzv.bee i haa,srijem,boku...........

vi ste dobili pola Hrvatske hercegbosne..
valjda je red da i vi nesto izgubite..

Ma niste vi izgubili ništa.
Hrvati iz BiH, pogotovo oni iz hercegovačkog kamenjara su se lepo skrasili u srpskim kućama i stanovima u daleko urbanijim područjima nego što su živeli do tada i ne pada im na pamet da se vrate u svoj krš i kamenjar.
Pa mnogo im je lepo po srpskim stanovima i kućama u Zagrebu, Osijeku, Rijeci, Zadru, Splitu, Gospiću, Gračacu, Kninu...
Em dobili kuće, em imanja, em nameštaj i belu tehniku... sve u kompletu...
Zato ne trabunjaj gluposti...
 
DraGo70:
Ako bi iz Hrvatske otišlo oko 3.5 miliona Hrvata, ja verujem da bi na referendumu koji bi bio tada raspisan, onih preostalih 100% glasali da se Hrvatska pripoji Srbiji
I na kraju, kada ćete vi Srbima koje ste pobili, proterali, pokrstili... dati satisfakciju za sve ono 1941-1945 i 1991-1995?
QUOTE]
A znači sad ima 1 milion srba u RH :razz: .Kakvu satisfakciju :confused: ,dobro ovo 1941-45, to priznam da su Hrvati krivi, ali ovo 90-tih pa to što su Srbi radili tada...može da se poredi sa Jasenovcem :idea:
 
idot:
DraGo70:
Ako bi iz Hrvatske otišlo oko 3.5 miliona Hrvata, ja verujem da bi na referendumu koji bi bio tada raspisan, onih preostalih 100% glasali da se Hrvatska pripoji Srbiji
I na kraju, kada ćete vi Srbima koje ste pobili, proterali, pokrstili... dati satisfakciju za sve ono 1941-1945 i 1991-1995?
QUOTE]
A znači sad ima 1 milion srba u RH :razz: .Kakvu satisfakciju :confused: ,dobro ovo 1941-45, to priznam da su Hrvati krivi, ali ovo 90-tih pa to što su Srbi radili tada...može da se poredi sa Jasenovcem :idea:

Srba ima u Hrvatskoj danas sigurno još 100-200.000, ali se polovica od njih tako ne izjašnjavaju da ne bi izgubili posao i da ih neko ne bi kinjio i zlostavljao.
A ukupno stanovnika u Hrvatskoj ima možda malo više od 4 miliona. Ne verujem da ima 4.5 miliona stanovnika u Hrvatskoj...
Dalje, pitanje za tebe? Šta su to Srbi radili 1991-1995 a što može da se poredi sa Jasenovcom u kome je stradalo najmanje pola miliona Srba, Jevreja, Cigana i Hrvata koji su bili antifašisti...
Hajde - konkretno mi reci šta?
 
Ђовани Јоцић:
Имала је Крајина 100% за независност. А они су преживели праве страхоте, а не измишљене. Једине "страхоте" које су шиптари преживели је да им је неко узео право да убијају Србе, силују српске жене и пале и руше имовину Срба.
malo si ga preterao, 22:40 bajku za lako noc si odslusao a jos ne spavas :confused:
 
DraGo70:
Ma niste vi izgubili ništa.
Hrvati iz BiH, pogotovo oni iz hercegovačkog kamenjara su se lepo skrasili u srpskim kućama i stanovima u daleko urbanijim područjima nego što su živeli do tada i ne pada im na pamet da se vrate u svoj krš i kamenjar.
Pa mnogo im je lepo po srpskim stanovima i kućama u Zagrebu, Osijeku, Rijeci, Zadru, Splitu, Gospiću, Gračacu, Kninu...
Em dobili kuće, em imanja, em nameštaj i belu tehniku... sve u kompletu...
Zato ne trabunjaj gluposti...

Pa zato, fašisto jedan, Hrvatsku neće da prime u EU, jer je NDH v2 prodavala te stanove, pa sad ne znaju kako da riješe problem, neće novi stanari da izađu, neće stari stanari nove stanove, već povraćaj starih.
Bio je nekad na TV Srbin u Hrvatskoj koji je napravio u dvorištu kuću na drvetu pored svoje kuće. To je uradio zato što Hrvati koji sada žive u njegovoj kući neće da izađu. E šipak ćete u EU dok ne vratite Srbima njihovo vlasništvo, ako EU ima imalo pravde u sebi.
 
DraGo70:
idot:
Srba ima u Hrvatskoj danas sigurno još 100-200.000, ali se polovica od njih tako ne izjašnjavaju da ne bi izgubili posao i da ih neko ne bi kinjio i zlostavljao.
A ukupno stanovnika u Hrvatskoj ima možda malo više od 4 miliona. Ne verujem da ima 4.5 miliona stanovnika u Hrvatskoj...
Dalje, pitanje za tebe? Šta su to Srbi radili 1991-1995 a što može da se poredi sa Jasenovcom u kome je stradalo najmanje pola miliona Srba, Jevreja, Cigana i Hrvata koji su bili antifašisti...
Hajde - konkretno mi reci šta?
Kao prvo nije pola miljona ubijeno, nego najviše 150 000 tisuća. A to što kažem " Šta su to Srbi radili 1991-1995" zbog toga jer je u ovom ratu poginulo više ljudi( i Srba iBošnjaka i Hrvata) nego u Jasenovcu,jer ubistvo čovjeka je isto bilo u Jasenovcu ili drugdje,, a vi ste počeli ovaj rat...pa ajde zaključi...
 
idot:
Kako Kosovo nema pravne osnove za nezavisnost :confused: .Pa to je najeklatantniji primjer područja koji treba imati nezavisnost.
Kao prvo ima 95% posto stanovništva koje je za nezavisnost, kao drugo ima povijesno-pravnu podlogu za to jer je ono u SFRJ imalo status faktički kao i ostale republike sa nešto manjim ovlastima, i kao treče najvažnije mora dobiti neku satisfakciju za grozote koje je taj narod preživio.

A zašto onda Srbija ne protjera sve Albance sa Kosova, par ljudi se potom preda Hagu i onda 95% stanovnika Kosova želi da ostane u Srbiji?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top