zasto su sve ribe postale materijalisti?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pipi Langstrumpf:
Srbi su stipse!
Sta ste stisli te svoje bedne dinarcice pa mislite da ste face...uzas bre! Niste u stanju ni koka-kolu da platite zato sto nema pas za sta da vas ujede, a ovamo bi da budete big-baje!
a gde ti zivis..na vracaru..???
,,jel to u beogradu..medju srbima...??
...vidim nevolis ''dinarcice''...da ne primas platu u eurima..??...blago tebi... ;-)
 
nego...salu na stranu...nije lepo sto se pljuje...kad smo se ''lepo razveli''..jel'..?
ali ispricacu vam jednu pricu ,ziva je istina ,majke mi moje..nelazem ni jednu rec...

imam dobrog druga koji drzi k*****,javnu kucu,kako hocete,ima 15ak devojaka,mnogo me je zanimalo da vidim kako te devojke izgledaju i kako se ponasaju i molila sam coveka da me odvede tamo da popijemo kafu...prvo nije hteo,al' sam ga toliko smarala da je popustio...i otisla i pila kafu sa njima.To je u jednom iznajmljenom stanu,ima njih 15ak,sekretarica i 3 tipa-drvosece,kao obezbedjenje..telefon zvoni,oni se dogovaraju,one idu kod musterija u kucu/stan,i sve na poziv...kad kad sam ja bila tamo u stanu je bilo njih 8,ne znam ..nisu opasne ribe,a nisu ni grobovi,nekako prosecne,doduse obucene izazovno...pile smo kafu i pricale o svacemu..ustvari ja sam sve zivo pitala kao da radim anketu...i...od njih 15 ,4 je iz bosne-ovde su i to rade zbog para,9 iz cg.i bosne-ovde studiraju i tako se dodatno izdrzavaju,i 2 iz srbije i to ne iz beograda vec iz nekih sela...tako da nevidim ....zasto se Srpkinje,a pogotovo Beogradjanke.,toliko prozivaju za kurvarluk..???
 
posesivac:
a gde ti zivis..na vracaru..???
,,jel to u beogradu..medju srbima...??
...vidim nevolis ''dinarcice''...da ne primas platu u eurima..??...blago tebi... ;-)

hahahah...mnogo ih nesto na Vracaru 'ebo te... :shock:

Pa nema tamo toliko zgrada i kuca... :shock: :lol:

p.s. nema veze...mora da je dosadno na sa.x-u...jedino mi "ovaj" Aca opasno lici na jednu zhabetinu...njena nepismenost je nenad'ebiva... :lol:
 
Aca_Banovani:
CENZURISANO JE: k...u...r...v...e

ja zivim u srbiji
i ko sto rekoh
ili zajebavate covek da se ****** za pare da bi ste mu stale na zulj
ili se stvarno ****** za pare a zna se kako se zovu devojke koje se jebu za pare

BILO BI BOLJE DA GA ZAJEBAVATE
ISKRENO

ne lupetaj...
to sto zivis u srbiji ne znaci nista....
...i eskimi i marsovci,po zadnjem popisu zive u srbiji

jel ti neko od rodbine, srpkinja??
 
posesivac:
nego...salu na stranu...nije lepo sto se pljuje...kad smo se ''lepo razveli''..jel'..?
ali ispricacu vam jednu pricu ,ziva je istina ,majke mi moje..nelazem ni jednu rec...

imam dobrog druga koji drzi k*****,javnu kucu,kako hocete,ima 15ak devojaka,mnogo me je zanimalo da vidim kako te devojke izgledaju i kako se ponasaju i molila sam coveka da me odvede tamo da popijemo kafu...prvo nije hteo,al' sam ga toliko smarala da je popustio...i otisla i pila kafu sa njima.To je u jednom iznajmljenom stanu,ima njih 15ak,sekretarica i 3 tipa-drvosece,kao obezbedjenje..telefon zvoni,oni se dogovaraju,one idu kod musterija u kucu/stan,i sve na poziv...kad kad sam ja bila tamo u stanu je bilo njih 8,ne znam ..nisu opasne ribe,a nisu ni grobovi,nekako prosecne,doduse obucene izazovno...pile smo kafu i pricale o svacemu..ustvari ja sam sve zivo pitala kao da radim anketu...i...od njih 15 ,4 je iz bosne-ovde su i to rade zbog para,9 iz cg.i bosne-ovde studiraju i tako se dodatno izdrzavaju,i 2 iz srbije i to ne iz beograda vec iz nekih sela...tako da nevidim ....zasto se Srpkinje,a pogotovo Beogradjanke.,toliko prozivaju za kurvarluk..???

Ma ok, ima i Beogradjanki kura.va...ovo je tro-milionski grad i ima svega.

Ali nisu sve Beogradjanke Srpkinje...manja uvreda na nacionalnoj osnovi bi bila da kaze da su sve beogradjanke kur.ve...ovako je ciljao na Srbe kao naciju, sto bi trebalo da je zabranjeno...bar je tako na bosanskim forumima...ne znam kako je na ovom... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top