Za sve nove i stare koji jos nisu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Za sve nove i stare koji jos nisu

Obećava
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Za sve nove i stare koji jos nisu

Palo mi nesto napamet. Mozda bi bilo lepo da svako ko ucestvuje na forumu (mislim na one redovnije) ovde napise ko je i sta je. Ono, malo o sebi... Mislim, ovde smo svi neka vrsta drugova pa bi bilo lepo da se poznajemo bolje... Mozete da pisete sta volite, sta biste voleli, sta planirate da radite u zivotu...

PS Od skoro sam na forumu pa ako je bilo ovakvih tema ranije, nemojte se ljutiti... :wink:

Obećava
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Evo da i ja odgovorim

Ja sam Sasa. Imam 18 godina, ucim u gimnaziji u Cacku(prirodni smer). Cinjenica da se na prirodnom vise radi matematika me ranije nije pogadjala ali vec od druge godine ne prodje dan a da se ne pitam "Pa mentalcu sto nisi mislio na vreme? ". Inace spremam prijemni za medicinu. Voelo bih da budem lekar (ocigledno), hirurg naravno, posto svi koji hoce na medicinu mastaju o tome, ali se ubrzo predomisle tako da cu se i ja verovatno predomisliti. Volim da se izlezavam, a prirodno ne volim da radim mnogo. 8)
    Bracno stanje: Neozenjen

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

e moj dechache,razmisli dobro za tu medicinu...oticji cje ti bar 12 godina zivota dok ne postanes hirurg...
    inace ja sam rodjen tamo kod tebe,blizu Chachka tj u Milanovcu.Al zivim u Bg-u skoro 10 godina...
    Al ako te vec interesuju neciji licni podaci mislim da treba da pitas tog cvoveka licno,a ne da kacis temu za tako nesto...al ajd...bolje ovo nego nesto drugo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

jao Stefane, ceo zhivot je teorija zavere
    Na osnovu ovakvih tema mozhe da vidi ko mu vishe odgovara za druzhenje.

I da, da je svaki lekar razmishljao kao ti, josh uvek bismo umirali od kuge...

Inache, ja sam Stasha, idem u II razred Filoloshke gimnazije, nameravam da studiram svetsku knjizhevnost. Zhivim u BGu..... i tako....

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

moje ime je Keeper, imam 19 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHI MIIIIIII

cool_girl
    Guest

Podrazumevano

Ja sam Hana,ali potpisujem se sa Hannah.`90 sam godiste,volim forum,chat,dopisivanje,stranu muziku i druzenje,a mrzim ulizice,folere i seljanke(u smislu ponasanja,a ne porekla) 8) 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Moje ime je totalno ne bitno,kao i godiste.Komentari o meni su sasvim razliciti.
    Moja zivotna pravila su:AKO NISI SAMNOM,PROTIV MENE SI.
    *JA MOGU SVE SHTO HOCU.
    Nekada sam trenirala padobranstvo,ali zbog nekih zdravstvenih problema nikada vise necu moci da skocim.
    Sada mi je jedina uteha brisanje prasine sa trofeja i sanjanje....o jos samo jednom skoku.
    Lek mi je voznja kartinga s' vremena na vreme,ostajem na istom za mene je brzina i lek i opsesija.
    I sutra mi je rodjendan!
    Bicu politicar ili glumica,doktori su me osudili na snove o letenju....

devojchurak
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    moje ime je Keeper, imam 19 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHI MIIIIIII
    moje ime je medic, imam 17 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

PISHIIIIITE MIIIIIIII))))))))

HIHIHIHIHIHIHIHIHIHPPPPPPPPPPPPP

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio devojchurak

PISHI MIIIIIII
    moje ime je medic, imam 17 godina i volim da se dopisujem sa ostalom decom. volim sve sto vole mladi. skupljam salvete i slichice fudbalera. volim druzenje, izlaske, shoping, i volim da sam "cool".

uuuuuu, medic, pa ti si prava za mene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio devojchurak

PISHI MIIIIIII

uuuuuu, medic, pa ti si prava za mene
    "Bash smo se nashli..."(samo me ne pitajte odakle mi ovo!) :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima...

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio Extreme_Girl
    Pa dobro svidja mi se tema,ok,sta znam moje ime za sada nije bitno jer ipak mislim da se ne znamo toliko dobro,kao ni godiste,ali dobro.Sta znam jos nesto,volim dobru muziku,bavim se sportom,treniram padobranstvo,mada nekima smeta da se to pomene,tako da prelezim na sledece.Na forumu msilm da se licno znam samo sa Miss Worms,i to je to...Obozavam da putujem...po oblacima...
    Ako mislis na mene... Ne smeta mi... :?
    Ne mogu vise da objasnjavam... Kad budes shvatila poentu onoga sto sam rekla,pricacemo...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Ne mogu vise da objasnjavam... Kad budes shvatila poentu onoga sto sam rekla,pricacemo...
    Ma shvatam ja, nego najcesce shvatim nesto onako kao mi to ljudi kazu,ali nema veze vec smo rascistili ovo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Ma shvatam ja, nego najcesce shvatim nesto onako kao mi to ljudi kazu,ali nema veze vec smo rascistili ovo.
    OK ili cemo da batalimo pricu o padobranstvu(zivotu)ili necemo da posecujemo tinejdzere!

Obećava
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

CaO!!!Ja se zovem Jelena.Imam 16 godina i drugi sam razred Gimnzije,drustveno-jezickog smjera.Moj nick *foolish* govori o meni...znaci luda sam,blesava,volim da se zezam...ali takodje da neke stvari radim nepromisljeno,impulsivno i tako to bla,bla...vec tri godine se bavim plesom.Odakle sam nije vazno...bracno stanje:single....

Slične teme

1. U Srbiji stare gaće za nove uz doplatu
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.04.2009., 17:40
  2. Stare,nove fraze!!
    Autor dvr u forumu Humor
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2007., 22:35
  3. Koga vidite kao nove/stare ministre?
    Autor _Milanche_ u forumu Politika
    Odgovora: 2