ROMANTIČAN MUŠKARAC!

ghost in the shell:
O pobogu opet pochinjemo sa melodramatikom...Na ovom forumu ima xzy mushkaraca koji tvrde da su romantichni,Vi zene samo treba da proverite ako nam vec ne verujete na rech....
U potpisu "neizlechivi romantik"

Слажем се са мојим пријатељем ghost-ом. Погледајте мало форум. Само бих додао "непоправљиви романтик" ;)
 
piskaralo:
Ma romantican muskarac... sam rec muskarac me podstice da romantiku trazim kod nekog starijeg i zrelijeg muskarca a kod "klinaca" toga nema.
Kakva mama, takav sin! :lol: U trećem osnovne moj klinac meni na kiosku -Mama, plati Vladi... tol'ko i tol'ko (u dinar zna tačno, ne moš ga prevariti!)...
Dečko prati svoju 'devojku' do kuće, posle škole, nosi joj torbu, i uvek je časti sladoledom, lizalicom... :shock: :razz:
Posle toga sam mu povećala džeparac. :-?
Za osmi mart je nama, ženskim ukućanima, posle škole došao sa onim kineskim cvećem, onim šljašteće šarenim, što leluja na vetru, svakoj po jedan. :) (Muke moje da malo, po malo, to cveće skrajnem u neki ćošak, da ne primeti da sam ga ćušnula iz vidokruga, potrudio se da nas obraduje. :) :roll: )

Romantiku treba prvo prepoznati. Romantiku treba negovati. Romantiku treba prihvatiti. Romantika nema veze sa polom i godinama. Romantični muškarci su pored romantičnih žena. I obrnuto.
 
ghost in the shell:
O pobogu opet pochinjemo sa melodramatikom...Na ovom forumu ima xzy mushkaraca koji tvrde da su romantichni,Vi zene samo treba da proverite ako nam vec ne verujete na rech....
U potpisu "neizlechivi romantik"

VELIKI POZDRAV 'NEIZLECIVOM ROMANTICARU'
Sta li u tvom komentaru ima romanticno...? Ne daj boze da se oslanjamo na tvoju rec...!
Da si napisao, evo me draga, tu sam za tebe svaki put - treba samo da pozelis... ili zar ne osecas da su moje misli permanentno sa tobom... ili... nesto... pa i da se prevarimo da ti poverujemo. Ovako, tesko da bi neku ubedio u svoju romanticnost!
Nasta se zapravo odnosi ono NEIZLECIVI ...
CMOK i veeeliki pozdrav! ;-)
 
ghost in the shell:
ne, mislim-romantichni smo ali ako imamo "protiv koga" :lol:
...a ovakva pitanja tipa"gde se moze naci..."su....uhhhhhh!Evo bash ovde...Puna Krsta romantika a ona pita"gde ih ima"...!!!!

Kao sto vec napisah, tesko bi neku ovakvim odgovorima ubedio u svoju romanticnost...
Drugo, ne radi se o pitanju i mojim (i ne samo mojim) milionskim bezuspesnim pokusajima da nadjem takvog, nego je prilika vama romanticnima da se pokazete! Da mi koje smo (ne bez razloga!) u vecnoj potrazi za romantikom, osetimo tu romantiku bar preko teksta... Sta mislis? :razz: ;-)
 
Боже мили, чуда великога,

када Змају женити се шћаше,

многу он је дјеву погледао,

ал' се беше увијек враћао,

љубав своју прву он је шћео,

али она није њему равна,

лепотица, родила је нана!

Зато Змају форум обилази

На форуму тугу своју точи

Што не види њене снене очи!

'Вако Змају на форум се врати:

«Здраво да сте, виле од Дунава,

древне реке, Јевропу што спаја,

и раздваја срца у љубави.

Здраво биле, лепе снове сниле,

И на јави још лепше ми биле!

Где сте, шта сте, како сте ми, миле,

[font=&quot]Јесте л' с неким своја гњезда свиле!»[/font]
 
Mili Bože, danas se sve može,
I epika jednaka lirika,
I svakoja čuda Romantika!
Brez gusala svi ‘guslati’ znaju
Na Forumu, e ‘ebem ti raju!
Digoše se ale i aveti,
Ponikoše, pod silom nameti,
Gorske vile i ljuti junaci
Pobegoše, nedostade pundravci,
Pa me čisto podilaze žmarci
(Ol’ su samo dosadni komarci?):
-Đe nestade Vila Ravijojla,
-Đe nestade Kraljeviću Marko
-Đe junaci nikom ponikoše,
Đurđeva se dne ne obrekoše;
Nit' uranka, nit' hajdučkog sastanka!
Osećanja u crno se zavila,
Pomračina na usta se izljeva...
Što su riječi no na umu djela?
Đe nestade vaseljena cela?,
Nema druge, no privatit se dela.
Da nesviklo oko primi tu ljepotu,
Da nesvikla dušu osjeti toplotu,
Kad u snove budni uniđemo,
Na ramen’ma glavu svoju uvek pronađemo.
Tad će biti što se mora zbiti,
Ženiće s’ junaci i udavat snajke,
Kad hrabosti nađemo
Ostvarićemo bajke.
A iza svake ostvarene,
Nova na nas čeka;
Tu su neka nova mesta daleka,
A mi uvek isti, u srcu čisti.
To je mudrost drevna
Postanja ljudskog roda,
Naudit joj ne mere
Niti zlo, nit’ nepogoda.
I tad biće da svakome sviće.
Biće gnjezda ko na nebu zvezda.

RP524.jpg
 
HelloDolly:
Kao sto vec napisah, tesko bi neku ovakvim odgovorima ubedio u svoju romanticnost...
Drugo, ne radi se o pitanju i mojim (i ne samo mojim) milionskim bezuspesnim pokusajima da nadjem takvog, nego je prilika vama romanticnima da se pokazete! Da mi koje smo (ne bez razloga!) u vecnoj potrazi za romantikom, osetimo tu romantiku bar preko teksta... Sta mislis? :razz: ;-)
Teshko je na glupo postavljeno pitanje dati pametan odgovor,ili na komplikovano pitanje dati jednostavanodgovor...Kad me neko pita"zashto ne pushish?" ili ne znam,slichne banalne stvari...ili na temi koja pochinje kao na pijaci "dobar dan gde da nadjem..." biti romantichan...Naprosto me je zaprepastilo kak si formulisala pitanje...!Inspirativnije mi je bilo,kad sam prochitao naziv teme,tj na prvom postavljenom postu,neshto tipa"postoji li danas mushkarac koji stvarno zna da voli,i da ceni iskrenu ljubav,prave vrednosti..."E vi'sh to me je privuklo,i pomislio sam "ova je romantichna" -bez obzira shto ta devojka ispade veliko razocharenje al nebitno,a OVO tvoje...Ne kazem mozda i jesi romantichna ali ne zvuchish bash...
A opet prodji pored obale Dunava,prirodom nekuda,kad vidish osobu koja sedi i posmatra reku duugo,dugo,ili chita nehsto a u ochima joj vidish da ej negde daleko,ili naprosto stoji i posmatra izlazak/zalazak Sunca...=chisto neki recepti gde da nadjesh romantichne,mozda Ti se posreci...Na forumu,uz ovakav pristup,teshko...A ja jesam romantichan...Al' time ne treba da se mashe ispred sebe kao neki cirkusant...
 
HelloDolly:
VELIKI POZDRAV 'NEIZLECIVOM ROMANTICARU'
Sta li u tvom komentaru ima romanticno...? Ne daj boze da se oslanjamo na tvoju rec...!
Da si napisao, evo me draga, tu sam za tebe svaki put - treba samo da pozelis... ili zar ne osecas da su moje misli permanentno sa tobom... ili... nesto... pa i da se prevarimo da ti poverujemo. Ovako, tesko da bi neku ubedio u svoju romanticnost!
Nasta se zapravo odnosi ono NEIZLECIVI ...
CMOK i veeeliki pozdrav! ;-)
Ono shto sija u dubini chovekove dushe,ono blago koje se izmeriti ne moze,i koje nema vrednosti ni cene,ne sija za svachije ochi,i ne postoji da se kitimo njime kao ukrasom nekim,kao paun perjem...Nekad je potrebno malo zagrebati ispod povrshine,da bi se videla stvarna priroda nechega...Ponekad je stvarnost koju vidimo,samo maska nechega mnogo dubljeg,slojevitijeg...I upravo zato svima prvo dajem da vide samo spoljashnjost,onu grubu,trdu,hrapavu,neuglednu ljushturu,da vidim hoce li se neko udostojiti da zaviri malko dublje...Ali vrlo retko,vecinom ljudi stvari cene bash po onome shto vide na prvi-spoljashnji-pogled,i nece puno da se zamaraju SUSHTINOM,koja je skrivena...Otvori dushu malecka,otvori srce,da bi primila svetlost,ali nemoj da Te zaboli preveliki sjaj-chesto ljudi cheznu za svetloshcu,za ljubavlju,ali nisu spremni da je prime u onoj meri u kojoj misle da je zasluzuju...Morash biti ljubav,morash davati ljubav-da bi dobio ljubav...morash biti svetlost,morash davati svetlost,da bi dobio svetlost...morash biti romantichna,morash davati nehsto romantike,da bi dobila....romantiku...Evo ja bih tako dobar pa i pored toga shto ne dobih nishta romantichno od Tebe poklanjam Ti ovo...jel'da sam zlatan... :roll:
...E sad od Tebe sve zavisi,jel ima smisla dalja pricha...
 

Back
Top