Iritirajuće osobine

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Svako od nas ima neke osobine kojima će se neki ljudi oduševljavati, druga će ih prihvatati normalno, a treću će iritirati. Glupo je i besmisleno ikoga menjati i prilagođavati sebi. Ja, kad upoznam neku osobu, gotovo odmah, na osnovu hemije koja prostruji između nas ili na osnovu nekih osobina koje ispoljava, osetim i vidim i znam da li bih mogla ili ne sa njom da produbljujem odnos. Ako mi neko ne odgovara ni po jednom kriterijumu, distanciram se, ali ostajem u kontaktu i uglavnom sam sposobna da sve tuđe osobine podnesem. Čak sam mislila da neću moći da razgovaram sa homoseksualcima bez predrasuda, ali me je život demantovao. Čak mi ne bi smetalo ni druženje sa njima.
Mogu da podnesem i neikrenost, i neodgovornost, i... i sve u određenoj meri...
Samo jedna stvar me iritira maksimalno: iskompleksiranost bilo koje vrste. A ona je baš česta. Čak je uočavam kod nekih ljudi koji su mi postali bliski. I kod onih koji prete da to postanu.
Ne znam kako da se nosim sa tim kompleksašima koji su mi iz nekih drugih situacija postali... da kažem dragi... ali opet ti kompleksi: ''Ja sam bezvredan, jadan'' ili ''Ja sam pametan, ja sam dosta toga pročitao''... kako se sa tim nositi?
I uopše, da li vam to smeta i šta vam smeta kod drugih?
 
Ah da mediokriteti , pa onda licemeri znaci meni u lice sve najlepshe a iza ledja svasta ali obicno su mediokriteti takve osobe...:)

A ovde na forumu mi smeta kad ljudi ne citaju tudje postove , i kad se hvataju za neke delove koji mogu znaciti nesto sasvim levo kad se izvuku iz konteksta....pa onda tako drve o tome nesto sasvim deseto sto u stvari njima smeta,a veze blage nema sa temom....:)

No dobro deshava se svima....

A kod ovih sto si navela , kako se boriti? Hm , ja ih eliminishem,nemam zivaca za takve i to je to....
 
malicioznost ne podnosim...dvoličnost.
zatvorenost i ljubomoru.
ne volim glupe ljude.
darkere ne podnosim.
da ne produbljujem i ne objašnjavam koju vrstu ljudi podrazumevam pod darkerima.
ko razume, shvatiće.
 
Zefirra:
Ah da mediokriteti , pa onda licemeri znaci meni u lice sve najlepshe a iza ledja svasta ali obicno su mediokriteti takve osobe...:)

A ovde na forumu mi smeta kad ljudi ne citaju tudje postove , i kad se hvataju za neke delove koji mogu znaciti nesto sasvim levo kad se izvuku iz konteksta....pa onda tako drve o tome nesto sasvim deseto sto u stvari njima smeta,a veze blage nema sa temom....:)

No dobro deshava se svima....

A kod ovih sto si navela , kako se boriti? Hm , ja ih eliminishem,nemam zivaca za takve i to je to....


Ups..mislim da sam se delimichno pronashla ovde... :lol:
 
dobro milice nisi glupa, ruzna i ostalo :lol:
e sad...osobina koju mrzim...u klonji...napines se iz petnih zila, iskolacis oci.....ono zatvor nece da izadje pa to ti je....onda uvatis kvaku od vrata da imas za sta da se pridrzavasdok se napinjes......i na kraju..............ostane ti kvaka u ruKi :lol:
e to je osobina koju mrzim :mrgreen:
 
Kad neko diže nos kao da je žešći nobles, a ovamo nema to ničim da potkrepi!
Tužno je kad vidiš devojku da se proklamira za nežnu i ženstvenu, a znaš da joj je duša ko krokodil!




@Tyra
Obozavam ti avatar :D ....lizem monitor... :D
bar jedna lepa slika pred spavanje
volim Slasha ko slaninu macak
 
Zikica:
dobro milice nisi glupa, ruzna i ostalo :lol:
e sad...osobina koju mrzim...u klonji...napines se iz petnih zila, iskolacis oci.....ono zatvor nece da izadje pa to ti je....onda uvatis kvaku od vrata da imas za sta da se pridrzavasdok se napinjes......i na kraju..............ostane ti kvaka u ruKi :lol:
e to je osobina koju mrzim :mrgreen:
:shock:
to se meni desilo.Mene pojurila Anchy s metlom da me ubije,ja uletim u vece,zalupim vratima i ostade mi kvaka u ruci kako sam potegnula :shock:
 

Back
Top