TV ljubavi

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Koga ste voleli kad ste bili mlađi? Možda bolje - ''voleli''?
Ja se sećam da su mi se mnogi likovi koji su se pojavljivali na televiziji dopadali. Imala sam razne faze. Ipak, neki su trajali duže i intenzivnije i ostalih. Leonardo di Kaprio, na primer. Ta ''zaljubljenost'' me je držala više od godinu dana. Još uvek imam preko sto razglednica sa njim...
Sada, iako sam već prešla dvadesetu, još uvek mi se dešava da za nekim sa TV-a na tren ''odlepim''. Recimo, čini mi se da sam malo više '''odlepila'' za Ivanom iz VB-a. To me drži nekoliko meseci. Čak sakupljam i sličice - sa interneta, iz novina... kao tinejdžerka... Drugarice me obaveštavaju kad je u nekoj emisiji... Roditelji su zaduženi za kupovanje novina... :)
Naravno, ovo se ne odražava na moj društveni život. Osim što tražim nekog njemu sličnog... :D I što bih, da mi se ukaže prilika, udala se za njega bez razmišljanja o posledicama... Xe, xe. :D

Koje vam se ''zvezde'' dopadaju i zašto?
 
DennisRodman01.jpg
 
kao klinka tj kad sam trenirala kosarku obozavala sam Rodmana i Jordana.... a i jedno vreme su me zvali Rodmanka... glupo ili ne ali tako je;-)
I da da ne bude da prepisujem od Tyre, ovo je cista slucajnost da imamo nesto zajednicko...
Inace jos mi se svidjaju Danilo Ikodinovic, Kristijano Ronaldo, Kolin Farel, ma dugacak je spisak
 
Ja se ne zaljubljujem u glumce, vec u likove!
Npr. oborio me s nogu lik Hektora iz ''Ahilove pete''- takav mi muskarac treba- odan , hrabar, iskren...
Ili, simpaticna mi je svaka uloga Hju Granta- volim duhovite frajere....
 
a038.gif


Brad Pitt
Orlando Blum
Heath Ledger (Cazanova)
Ross Thomas
Travis van Winkle
Gregory Smith
Colin Farrell
Wesley Snipes
Brus Willis
Marchelo
Cristiano Ronaldo
Ronaldinho
DENZEL WASHINGTON

iiiiiiii.....ah ah ah

NICK CANNON

2519956_nickcannon_200x200.jpg


g102.gif
g102.gif
g102.gif


a060.gif


:inlove:
 

Back
Top