STA SE KUVA U BEOGRADU

Sten

Početnik
Poruka
12
Grupa entuzijasta napravila je film o gastronomskoj ponudi beogradskih restorana i materijal prebacila na 3 DVD u 3 kategorije:TRADICIONALNA SRPSKA KUHINJA<INTERNACIONALNA i MEDITERANSKI&RIBLJI SPECIJALITETI.Promocija je bila na Sajmu turizma,i izazvala odusevljenje posetilaca.Na svakom disku se nalaze po 11 restorana.Po prvi put smo zavirili u kuhinje restorana i sniman je nacin pripreme(recept) po 2 jela,specijaliteta kuce.Imao sam zadovoljstvo da probam svih 60-tak jela i mogu Vam reci da sam uzivao :D Posto imam kod sebe sva 3 diska,svaki drugi dan spremam prikazana jela i slasno se oblizujem! :D Ako nekoga zanima gde se u gradu moze lepo najesti,ili probati neki sasvim originalni specijaliteti(kao npr. u restoranu MITOLOGIJA),cene,provod...pitajte!
 
Malo strpljenja...Sutra cu Vam dati recept jednog sjajnog jela iz grckog restorana "ZORBA",simpaticnog imena PAPUCAKIJA,kao i BIFTEK SA GORGONZOLA SOSOM iz "ZLATNOG BOKALA".Prvo sam pitao autore projekta za dozvolu,posto ce prodaja DVD krenuti tek oko 10. juna.
 

Back
Top