Uz jominija potreban nam je još jedan moderator a taj neka bude:

izbor za drugog moderatora

  • eremita

  • torrente_bg

  • filatelista, pa šta?

  • Jerry Ropero

  • Salvantis

  • misoni

  • Laci_bg

  • alergična

  • adem_ks

  • moja malenkost tokyo;)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tokyo:
...ja glasam za alergičnu

1. Да ли ти имаш утисак да си на овом пдф гост из суседне државе. А ако немаш
морам да те потсетим да са том државом моја држава и није баш у неким
пријатељским односима. Зато је крајње неумесно да не кажем безобразно
да ти себи дозвољаваш овакве теме - али није ни чудо, прокужио си шта се
дешава на нашој политичкој сцени па ко велиш - хајде да пробам.

2. С којим правом си ставио мој ник на лицитацију без мог знања и без моје сагласности. Одмах да си уклонио из анкете ник ЕРЕМИТА......
 
tokyo:
nemoguće je menjati anketu kad se već jednom postavi, nažalost...
izvini
(stavio sam te jer imaš jako mnogo postova i obožavaoca)

Ти си бре један кретен - одмах уклони мој ник . а ако не умеш да измениш анкету ПИШИ ЈОМИНИЈУ НА ПП ДА ЗАКЉУЧА ОВЕ ТВОЈЕ УСТАШКЕ ГЛУПОСТИ! :evil:
 
eremita:
Ти си бре један кретен - одмах уклони мој ник . а ако не умеш да измениш анкету ПИШИ ЈОМИНИЈУ НА ПП ДА ЗАКЉУЧА ОВЕ ТВОЈЕ УСТАШКЕ ГЛУПОСТИ! :evil:

nisu gluposti...
već su Salvantis, misoni i mnogi drugi došli do zaključka da je potreban još jedan moderator na podforumu Politika
 
tokyo:
nisu gluposti...
već su Salvantis, misoni i mnogi drugi došli do zaključka da je potreban još jedan moderator na podforumu Politika

Па нису само ти које наводиш чланови овог пдф - КО ЈЕ ОДЛУЧИО ДА НАМ ТРЕБА ЈОШ ЈЕДАН МОДЕРАТОР, срам те било... где ти је та анкета и шта ти имаш
овде да постављаш било какву анкету ???
 
eremita:
Па нису само ти које наводиш чланови овог пдф - КО ЈЕ ОДЛУЧИО ДА НАМ ТРЕБА ЈОШ ЈЕДАН МОДЕРАТОР, срам те било... где ти је та анкета и шта ти имаш
овде да постављаш било какву анкету ???


jao čoveče, oladi malo...
OK ja sam niko i ništa al sam jako radoznao koga forumaši najviše vole za moderatora pa postavio ovu anketu

Zadovoljan?
 
О томе колико модератора треба,одлучује газда ''Крстарице'',а то нема везе са нама...Ако је за*ебанција може да буде донекле занимљиво.Иначе,намножили су се спамери,који дискутују само о себи и својим его триповима,па бомбардују теме глупостима!
 
Заборавио си да ставиш Обера,пошто је он већ мод,и најреалнији у тим варијантама.Мене би само у том случају бринуло како спречити да Џери не постави све дневне теме на форуму,пошто би био повлашћен зато што Обер воли да се свађа са њим!:lol:
 
misoni:
Заборавио си да ставиш Обера,пошто је он већ мод,и најреалнији у тим варијантама.Мене би само у том случају бринуло како спречити да Џери не постави све дневне теме на форуму,пошто би био повлашћен зато што Обер воли да се свађа са њим!:lol:


na žalost kod postavljanja ankete ograničen si na max 10 opcija...tako da...

nego žao mi Irona što ga zaboravio staviti evo umjesto eremite pošto se eto njemu nije dopalo što ga stavih...

a što se tiće Obera....u pravu si

ipak trebao bi bit moderator kako kažeš netko ko je umeren u svojim stavovima a takvih baš ovdje nema...
 
eremita:
Па нису само ти које наводиш чланови овог пдф - КО ЈЕ ОДЛУЧИО ДА НАМ ТРЕБА ЈОШ ЈЕДАН МОДЕРАТОР, срам те било... где ти је та анкета и шта ти имаш
овде да постављаш било какву анкету ???

Eremitra, matora majmuncino, daj se skinut ljudima sa kûrca, hoces li? Ako nemas nista pametno da kazes, odjêbi zajedno sa magarcem na kome si dojahao. Ne moras turati nos u svaku temu, molim te, nauci malo da se kontrolises. Inace, ko glasa za Eremitru je zasluzio da gori u paklu, po svim pravilima svih foruma. Posalji ovo dalje 4 puta, inace ce ti crci krava.:lol:
 
Obersturmfuehrer:
tokyo je korisnik foruma kao i ti, prema tome on isto kao i ti moze da se pita ko ce da bude moderator
nigde u pravilniku ne stoji da neko iz druge drzave ne sme da pise po forumu ili izrazava zelju za moderatorom.
stavise, ti sad krsis pravilnik i to u nekoliko prvih tacaka.

Ма шта ми наприча... то ћеш ти да ми замераш, ти који си са својом групом нападао сваког Србина који се огласио да је из Републике Српске Крајине или
из Републике Српске или ако је негде на раду у иностранству, није те срамота -
и сваког од њих си заједно са друштванцетом терао са овог подфорума. и вређао
на врло низак начин ! :evil: :evil: :evil:

А ујке и шипоси вам одговарају, нормално !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top