sbb placeni programi
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: sbb placeni programi

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sbb placeni programi

e ljudi nisu valjda svabe pametnije od nas..zna li neko koji sistem skremblovanja koristi sbb za placene kanale i da li postoji software koji radi dekodiranje tih kanala uz pomoc tv karte? Probao sam moretv, freetv, cablecrypt, xcrypt..ali ne ide ako neko ima neko uputstvo...savet...

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano tv

ja sam uz pomoc exotv dobio sliku koja igra levo desno a adresa je www.exotv.de ali mislim da nemoze on da odradi posao daj javita ako neko uspe

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pod XP ne radi

Pod XP sistemom ne radi EXOtv sa WDM driverima, treba instalirati VFW drivere...

Početnik
    Učlanjen
    25.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano exo

e ovako kako kod mene to funkcionise ja imam pinnacle tv karticu a negledam tv iz njihovog softvera neko dscaler na njemu namestim skremblovani kanal na primer spice i ugasim ga a posle upalim exotv i sa tasterom F2 uklucujem videocript malo ekperimentisi

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano e uspeh delimicno

ovako poskidao sam sve sto ima d u dekodiranju kanala i televizije..uspeo sam al za malo..sa programom HVCplus 1.006 videokript 1 i 2 i HNCplus new kript...slika se prilicno dobro nazire, oba programa imaju mogucnost podesavanja dosta parametara tako da se uz malo zajeb..ancije moze dobiti slika koja se prilicno nazire ali jos uvek putuje ...mora da koriste neki signal koji dodaju frekvenci kanala a koji filtriraju na samom ulazu u kutiju koju daju..treba razvaliti to sranje i videti sta ima unutra...ja nemam ideju...

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano OBJAVLJUJEM USPEH

Sa radoscu objavljujem uspehh. SBB koristi podvarijantu enkripcije video kript..pisao sam svabi koji je napisao pomenute programe i kaze da postoje 4 podvrste ove enkripcije Vcript, Newcrypt, Kudycript *slovenija*, i neimenovane verzije u Bugarskoj i Argentini..Sa programom HNCplus uspeo sam da dobijem stabilnu sliku doduse crno belu sa tragovima boje, uz iskljucivanje odredjenih parametara i korekciju hactive i bordercorelation parametara.poslao sam mu yuy2 uzorke framova a covek obeca da ce modifikovati kljuc da sliku vidimo u full coloru...eto zainteresovani nek se jave

Slične teme

1. Koliko ste placeni?
    Autor sdragana21 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.01.2009., 02:04
  2. hostinzi, ali placeni
    Autor absonic u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.09.2005., 22:02
  3. Dobro PLACENI poslovi za PHP,C++,Perl programere, web-dizajn
    Autor active team u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0