acina tema..

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
me podsetila na nesto od pre 3-4 nedelje.
bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina:) znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno:) dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
ja sva zbunjena:) bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
a on meni, steta sto si tako lepo vaspitana :shock:
e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
sta imate da dodate? :)
 
ja sam izlazila sa chovekom koji je bio tako drastichno stariji od mene.... miss'm... nije to tako strashno ako niste u istom komshiluq.... i ako nije prijatelj tvojih roditelja... il sad vecj
 
Sta, privalio vam se za sto tek tako? :shock: Bezze malo :roll:

A to sto je pokusao da te startuje...pa ako on u tim godinama obitava po kaficima i prilazi devojkama...nisi ti ni prva ni poslednja koju je startovao...verovatno je imao prodju ranije...voli covek piletinu :lol:

Ja to ne bih toliko uzimala k srcu...danas je sve normalno, a i nije normalno... :smile:

Nista jednostavnije, nego na fin i kulturiska nacin, iskulirati nekoga, a da nikom ne bude neprijatno...bar moja iskustva... :smile:
 
To je naj rad....kad dodjehsh u te godine...sredovechna kriza...obuchesh neko shmekersko odelo,stavish neki fency shal oko vrata,podignesh kragnu i spopadash maloletnice po kafitjima.....tako cu i ja za 20-25 godina.
 
Iivija:
nishta mene je deda od 70 god probao na silu da poljubi.....
ali zhivim u drugachijoj sredini..... ovde je to k'o dobar dan..... ako imaju lovu.....

Da i to...ako imaju lovu...ni ovde to nije nista cudno...cudnije je kada ga u tim godinama vidis sa njegovom vrsnjakinjom, a ne bar sa troduplo mladjom cicom... :lol:
 
Ja imam taj problem sa komsijom. Tako negde 45 godina, dva sina, jedan moje godiste, zena mu lepa k'o slika, al' on bi izgleda nesto mladje... Svaki put kad se sretnemo u hodniku, a sami smo, ne da mi da prodjem i prica neke budalastine. Toliko je jadan, da mi se gadi. A inace, covek izgleda odlicno za svoje godine...
 
grozim se, pa kako god da izgleda..a mislim d aje ta kategorija od 45 pa na gore najgora. poremeti im se nesto u glavi, kriterijumi se poremete, ne znam. kao da im je poslednje pa jure okolo ko idioti sve sto stignu
 
Ovde, mislim na Beograd je to toliko normalno da sredjeni, lovarni tipovi od cetiri-pet banki setaju ribe od 20- 25 godina, tako da se ja uopste ne iznenadjujem///to dodje kao deo kolorita... :lol:

Robo-novcana razmena...on lovu, ona mladost...e, sad ko je tu na dobitku...bice da je ona, cim pristaje na taj odnos... :lol:

A tek kako se ponasaju prema njima...grozno...pa da ju je s ulice pokupio bio bi kulturniji...al' k'o kaze covek, platio je... :lol:
 
Iivija:
ja sam izlazila sa chovekom koji je bio tako drastichno stariji od mene.... miss'm... nije to tako strashno ako niste u istom komshiluq.... i ako nije prijatelj tvojih roditelja... il sad vecj
E, tu te čekam, ptico !!! :-D
'aj' sada malo razradi i proširi to : " ... il' sad već ... " !!! :lol:
 
NovaIsta:
me podsetila na nesto od pre 3-4 nedelje.
bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina:) znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno:) dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
ja sva zbunjena:) bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
a on meni, steta sto si tako lepo vaspitana :shock:
e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
sta imate da dodate? :)

Znaci da je izgledniji (da ima to "ogledalo") ne bi bilo toliko "drsko"? :twisted:
 
NovaIsta:
me podsetila na nesto od pre 3-4 nedelje.
bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina:) znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno:) dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
ja sva zbunjena:) bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
a on meni, steta sto si tako lepo vaspitana :shock:
e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....:
sta imate da dodate? :)
ja bih se odmah setila svog starog i zivot bi mi se smucio.
stvarno me nerviraju te cike sa iskrivljenim pogledima na svet :neutral:
 
NovaIsta:
me podsetila na nesto od pre 3-4 nedelje.
bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina:) znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno:) dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
ja sva zbunjena:) bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
a on meni, steta sto si tako lepo vaspitana :shock:
e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
sta imate da dodate? :)

Šta te briga za godine,nećeš da se udaješ..
En ćeš nešto naučiti od čoveka em može pasti neki evrić..
 
.....mislim da je sve moguce....pa i to da se devojka od 25 zaljubi u coveka od 50...imam primer u blizoj okolini...oboje su zaljubljeni, on nije bogat pa da se kaze da se zalepila za njega zbog toga, naprotiv...ali, jedan psihijatar mi je pricao da je nezdravo takv zaljubljivanje, kad su tako velike razlike u pitanju....rekao mi je da postoje dve opcije: 1) ili je devojka Elektra ( zaljubljena u oca, pa trazi zamenu 2) ili je fuks-delux...i eto, ja sam imala to da dodam! :)
 
Enfroz2891.:
To je naj rad....kad dodjehsh u te godine...sredovechna kriza...obuchesh neko shmekersko odelo,stavish neki fency shal oko vrata,podignesh kragnu i spopadash maloletnice po kafitjima.....tako cu i ja za 20-25 godina.
ali... ali... zar ti već nisi podogao kragnu? Videla ja u profilu...
tema
Meni jednom jedan deda (70+) nudio 100 marke (tim rečima) Ne ljutim se ja, bio dementan (:
 
neznam meni je to odvratno,pa to su klasicne sponzoruse koje izlaze sa toliko starijim likovima,ali jbg takva nam je zemlja,tebi svaka cast sto tako razmisljas.A zamisli te da je jedan mladji sladak lik izasao sa nekom izboranom babom,pa prve bi te sponzoruse kenjale kao jao vidi ga ovaj,vidi babu navatala piletinu,a ako bi lik bio stariji on je kao matori smeker...uzas-
 
Hoce deda malo meda

Bez starca nema udarca

Zato chuvaj me se mala ja sam stari morski vuk

Ti si premlada, a ja sam prestar za cjekanje.. miris na Krsti mekan je '-)

Samo sam vam naveo neke primere .. Da se omladinke ne kre$u sa dedama iz raznih pobuda ne bi te pojave bile ni opevane u narodnim pesmama. Uostalom, imate kr$ sajtova gde dede cepaju tinejdzerke i prskaju im po fazi dok im ove lizhu anus etc.... oldje.com recimo
 

Back
Top