acina tema..
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 171

Tema: acina tema..

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Podrazumevano acina tema..

me podsetila na nesto od pre 3-4 nedelje.
    bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
    ja sva zbunjena bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
    a on meni, steta sto si tako lepo vaspitana :shock:
    e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
    sta imate da dodate?

Aktivan član Iivija (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: acina tema..

nishta mene je deda od 70 god probao na silu da poljubi.....
    ali zhivim u drugachijoj sredini..... ovde je to k'o dobar dan..... ako imaju lovu.....

Učlanjen
    30.10.2006.
    no actual people were physically harmed or emotionally damaged in the making of this profile.....
    Reputaciona moć
    0

ja sam izlazila sa chovekom koji je bio tako drastichno stariji od mene.... miss'm... nije to tako strashno ako niste u istom komshiluq.... i ako nije prijatelj tvojih roditelja... il sad vecj

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Sta, privalio vam se za sto tek tako? :shock: Bezze malo

A to sto je pokusao da te startuje...pa ako on u tim godinama obitava po kaficima i prilazi devojkama...nisi ti ni prva ni poslednja koju je startovao...verovatno je imao prodju ranije...voli covek piletinu

Ja to ne bih toliko uzimala k srcu...danas je sve normalno, a i nije normalno... :smile:

Nista jednostavnije, nego na fin i kulturiska nacin, iskulirati nekoga, a da nikom ne bude neprijatno...bar moja iskustva... :smile:

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

ja bih samo dodao da mi se dopada acina tema.. i kako aca peva.. tolko zasad
    gde te stignem, tu ti noge dignem

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

To je naj rad....kad dodjehsh u te godine...sredovechna kriza...obuchesh neko shmekersko odelo,stavish neki fency shal oko vrata,podignesh kragnu i spopadash maloletnice po kafitjima.....tako cu i ja za 20-25 godina.

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iivija
    nishta mene je deda od 70 god probao na silu da poljubi.....
    ali zhivim u drugachijoj sredini..... ovde je to k'o dobar dan..... ako imaju lovu.....
    Da i to...ako imaju lovu...ni ovde to nije nista cudno...cudnije je kada ga u tim godinama vidis sa njegovom vrsnjakinjom, a ne bar sa troduplo mladjom cicom...

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

ma bre dede treba da idu da gledaju tv. neka cuvaju unucice. bas mi je fuj i da pomislim....neka ide da igra domine negde
    nekad se znalo gde dede treba da idu i sta da rade

Zainteresovan član Superior (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Reputaciona moć
    40

Ja imam taj problem sa komsijom. Tako negde 45 godina, dva sina, jedan moje godiste, zena mu lepa k'o slika, al' on bi izgleda nesto mladje... Svaki put kad se sretnemo u hodniku, a sami smo, ne da mi da prodjem i prica neke budalastine. Toliko je jadan, da mi se gadi. A inace, covek izgleda odlicno za svoje godine...

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

grozim se, pa kako god da izgleda..a mislim d aje ta kategorija od 45 pa na gore najgora. poremeti im se nesto u glavi, kriterijumi se poremete, ne znam. kao da im je poslednje pa jure okolo ko idioti sve sto stignu

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovde, mislim na Beograd je to toliko normalno da sredjeni, lovarni tipovi od cetiri-pet banki setaju ribe od 20- 25 godina, tako da se ja uopste ne iznenadjujem///to dodje kao deo kolorita...

Robo-novcana razmena...on lovu, ona mladost...e, sad ko je tu na dobitku...bice da je ona, cim pristaje na taj odnos...

A tek kako se ponasaju prema njima...grozno...pa da ju je s ulice pokupio bio bi kulturniji...al' k'o kaze covek, platio je...

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

ja sam izlazila sa chovekom koji je bio tako drastichno stariji od mene.... miss'm... nije to tako strashno ako niste u istom komshiluq.... i ako nije prijatelj tvojih roditelja... il sad vecj
    E, tu te čekam, ptico !!! :-D
    'aj' sada malo razradi i proširi to : " ... il' sad već ... " !!!
    član javne grupe

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

ako nije krvolok! krvolok ima svog gazdu.... mene! a ja sam strashna kad sam ljubomorna.... shto je odprilike stalno....
    al eto... da se zna....

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

ako nije krvolok! krvolok ima svog gazdu.... mene! a ja sam strashna kad sam ljubomorna.... shto je odprilike stalno....
    al eto... da se zna....
    ... zbog love, ili već ... ???
    član javne grupe

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

pa sad kad si vecj pomenuo.....

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Citat Original postavio NovaIsta
    bila sam sa drugaricom u jednom kaficu, rano uvece. i prisao mi je tip stariji od mene mozda 20 godina znaci, ima oko hm..pa ima od 46-49 godina, tesko je bas reci precizno dosao je do naseg stola i rekao: izvini, devojko, ali tako si slatka! morao sam to da ti kazem i morao sam da se upoznam sa tobom..
    ja sva zbunjena bilo mi je i simpaticno i mnogo glupo. mozdami ne bi bilo uopste glupo da covek nije toliko stariji od mene. jos procelav, prosed.. ja mu se zahvalila i u daljem razgovoru(nekoliko recenica) sam mu persirala, na sta je on rekao- pa devojcice, jesam ja dosta stariji od tebe, ali zar je to razlog da mi persiras. ja kazem, pa jeste, to jeste razlog,
    e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
    sta imate da dodate?
    Znaci da je izgledniji (da ima to "ogledalo") ne bi bilo toliko "drsko"?

Učlanjen
    30.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

jao.... e jesu ljudi bezobrazni kad predju tridesetu.. chudo jedno....

Aleksej_BASO
    Guest

Jao ribe sve vam je kao fuj a kada izvade kesh onda su odlicni, nema veze sto su matori debeli i masni.....

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....:
    sta imate da dodate?
    ja bih se odmah setila svog starog i zivot bi mi se smucio.
    stvarno me nerviraju te cike sa iskrivljenim pogledima na svet
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

sta imate da dodate?
    Šta te briga za godine,nećeš da se udaješ..
    En ćeš nešto naučiti od čoveka em može pasti neki evrić..

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

.....mislim da je sve moguce....pa i to da se devojka od 25 zaljubi u coveka od 50...imam primer u blizoj okolini...oboje su zaljubljeni, on nije bogat pa da se kaze da se zalepila za njega zbog toga, naprotiv...ali, jedan psihijatar mi je pricao da je nezdravo takv zaljubljivanje, kad su tako velike razlike u pitanju....rekao mi je da postoje dve opcije: 1) ili je devojka Elektra ( zaljubljena u oca, pa trazi zamenu 2) ili je fuks-delux...i eto, ja sam imala to da dodam!

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Enfroz2891.
    To je naj rad....kad dodjehsh u te godine...sredovechna kriza...obuchesh neko shmekersko odelo,stavish neki fency shal oko vrata,podignesh kragnu i spopadash maloletnice po kafitjima.....tako cu i ja za 20-25 godina.
    ali... ali... zar ti već nisi podogao kragnu? Videla ja u profilu...
    tema
    Meni jednom jedan deda (70+) nudio 100 marke (tim rečima) Ne ljutim se ja, bio dementan (:

Zainteresovan član Dario85 (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2006.
    Reputaciona moć
    42

neznam meni je to odvratno,pa to su klasicne sponzoruse koje izlaze sa toliko starijim likovima,ali jbg takva nam je zemlja,tebi svaka cast sto tako razmisljas.A zamisli te da je jedan mladji sladak lik izasao sa nekom izboranom babom,pa prve bi te sponzoruse kenjale kao jao vidi ga ovaj,vidi babu navatala piletinu,a ako bi lik bio stariji on je kao matori smeker...uzas-

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hoce deda malo meda

Bez starca nema udarca

Zato chuvaj me se mala ja sam stari morski vuk

Ti si premlada, a ja sam prestar za cjekanje.. miris na Krsti mekan je '-)

Samo sam vam naveo neke primere .. Da se omladinke ne kre$u sa dedama iz raznih pobuda ne bi te pojave bile ni opevane u narodnim pesmama. Uostalom, imate kr$ sajtova gde dede cepaju tinejdzerke i prskaju im po fazi dok im ove lizhu anus etc.... oldje.com recimo

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Imam da dodam da ljubav i privlacnost ne pitaju koliko ko ima godina.

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Tema ova, tema ona, zasto verujete u Boga?
    Autor Svabov u forumu Religija
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 10:31
  2. Tema,
    Autor Taisa u forumu Žene
    Odgovora: 522
    Poslednja poruka: 07.10.2008., 12:11
  3. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.11.2007., 18:57
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.05.2007., 16:12

Pravila za slanje poruka