DVOLITRA-Marijan Serifovic

Ni oka da sklopim,
dvolitra prazna ko ruzan san,
a pivo se popi
i nestaje brzo, k'o dlanom o dlan.

K'o razum da gubim,
svakoga duplo primećujem,
još uvek te ljubim,
još uvek ti grlic milujem.

K'o lud sam, ne znam kuda,
prazne case ja se bojim,
a flase, prazne flase,
više ne brojim.

Dvolitra, samo kap na mojim usnama je, dvolitra, toliko puta sam povratio sve.

Vajferta, tuborga,
koliko puta sam te kupio,
jelena, amstela,
jer je ime tvoje moja jedina
dvolitra.

Al Bogu, ja jos mogu
u grlo da te savijem,
i zelim, stvarno zelim
da te napijem
 
tejchi:
sta je ovde smesno?Smesno vam je da ismevate pesmu, koja sledece godine u Srbiju dovodi pola Evrope.na neki nacin. UOPSTE NE KAPIRAM LJUDE KOJI SE SMEJU OVAKVIM GLUPOSTIMA ,A JOS MANJE LIKA KOJI JE OVO PISAO........................zaista jadno................
OMG...pa ako je donela pobedu jer sada to i treba da mi stvarno bude molitva :shock: :shock: :shock: mislim oprosti mi greshila sam jer sam se smejala na tu pesmu :shock: :shock: :shock: oooooooo Bozhe gluposti :lol:....pa niko nije rekao nishta na taj rachun...ali shto se ne bi smejali tome :?...glupost :roll:
 
saki8050:
OMG...pa ako je donela pobedu jer sada to i treba da mi stvarno bude molitva :shock: :shock: :shock: mislim oprosti mi greshila sam jer sam se smejala na tu pesmu :shock: :shock: :shock: oooooooo Bozhe gluposti :lol:....pa niko nije rekao nishta na taj rachun...ali shto se ne bi smejali tome :?...glupost :roll:[/QUOsmejte se koliko hocete , potpuno mi je svejedno, ali stvarno vas ne kapiram.........................na toliko smejurija vi ste nasli da se smejete ovome :shock:
 
Prvo cestitam Mariji ,svaka cast,dovodi pola evrope pa moze da se kaze i celu evropu,al gde to dovodi u jadnu Srbiju,necemo o poitici,
Muzicar sam i nisam ni u snu verovao,a i sad jos ne verujem da je mogla da pobedi takva pesma,ne da nije dobra vec sto je balada ,a setimo se samo ukrajine,kad sm izgubili kakva je pesma bila ziva i puna ritma.
Svaka catst mislim da treba da se radujemo svi,jer ko zna jos koliko posle voga mozemo opet biti najbolji
 
tejchi:
sta je ovde smesno?Smesno vam je da ismevate pesmu, koja sledece godine u Srbiju dovodi pola Evrope.na neki nacin. UOPSTE NE KAPIRAM LJUDE KOJI SE SMEJU OVAKVIM GLUPOSTIMA ,A JOS MANJE LIKA KOJI JE OVO PISAO........................zaista jadno................
To što je uspela da pobedi je za svaku pohvalu, ali ne mora da znači da Molitvu treba da proglasimo za nacionalnu himnu i padnemo na kolena svaki put kada je čujemo :roll:
Šta fali, ovo je samo zezanje :lol: :lol:
 

Back
Top