"i jaoj sto si ti lepa"

Ranije bi mi se na to automatski upalila crvena lampica u glavi: Šta hoće, što me farba, qq...
Sad me boli uvce, lepo mi je kad mi neko kaže da sam lepa. To čak i ne shvatam kao pokušaj muvanja, već kao konstataciju tipa: lepa ti je majica ili super je bila svirka sinoć. Prosto. Ali to sam samo ja.
 
Opet neka tvoja taktika za startovanje... hmmm.....
Spontano vam prilazi muska osoba, sa smeskom na licu pogleda vas onako veselo u oci i kaze i zatim lepim barsunastim glasom uz blago ushicenje kaze "i jaoj sto si ti lepa"

vasa reakcija?

Prvo pitam kako se zoves....
- on kaže Aca.... pljaaaaaaaaaaaaaas samarcina da mu izbijem OŠ iz glave...
- on ne kaže ništa samo ponovi opet i jaoj sto si ti lepa.... a ja protrepćem samo i odvrckam :lol: :lol:
 
Ok je da mi kaze da sam lepa, kad jesam, ali zasto mora da razvlaci. Mislim, to "i jaoj.." mi malo debilno zvuci. Inace, bi mi bilo simpaticno, ukoliko ne bi bio napadan. Mrzim napaljene, napadne jadnike. Sto bas i nema veze sa temom, ali ajde...
 
shta biste vi htele da vam kazhe?
kako ste nenadyebivo inteligentne, kako ste gospodarica univerzima il ne znam ni ja shta.
mislim, ovo zvuchi debilno recheno... al ako neko pridje ocharan lepotom.... shto da ne?
zasluzhio je za hrabrost makar da se proveri dal ozbiljno misli il se.renda. 8)

a ove fore sa shamarima, dinarima..... man'te me se. kao vi ste teshke ribe, niste lake. ma ajde. :P

bonus pitanje. shta biste rekle kad bi vam prishao i izrecitovao mesechnu bruto zaradu koja je sedamnaest puta vecja od prosechne? :P
 
Kad bi mi prisao s tim, ijao sto sam lepa...nasmejala bih se...simpaticno je pa i kada mi kaze cigance u tramvaju dok mu dajem sicu posle " lane moje', il' sada " Molitve"... :lol:

Kada bi mu ufur bio sa tim izvestajem o primanjima...pa verovatno bih ga smeknula k'o poslednjeg uz opasku " koji bolid majko moja"... :roll:
 
e da mi pridje neki tako prijatan i duhovit i opushten i domishljat... pa odma' bih ga na silu vodila maticharu.....
e sad.... a da mi pridje aca.....
sa svojim barshunastim glasom......
ne znam.... verovatno bih se ukopala tu u mestu.. jer jel'te.. acu bih po savrshenosti prepoznala..... i onda bih se zahvalila i pognute glave otishla.... ja nemam bash tako barshunast glas.... niti mislim da sam toliko prijatnog izgleda.... najmanje sam duhovita..... ali nije da mi ne bi imponovalo....
 
Aca_Banovani:
Spontano vam prilazi muska osoba, sa smeskom na licu pogleda vas onako veselo u oci i kaze i zatim lepim barsunastim glasom uz blago ushicenje kaze "i jaoj sto si ti lepa"
Ma, proveren recept !!! Ja " radim " kasirke na tu foru : pogledam ih veselo u oči i kažem lepim, baršunastim glasom " pola džigernjače i 'ladno zidarsko pivo ... " i uvek, ali uvek, dobijem popust !!! :-D
 
Keeper:
shta biste vi htele da vam kazhe?
kako ste nenadyebivo inteligentne, kako ste gospodarica univerzima il ne znam ni ja shta.
mislim, ovo zvuchi debilno recheno... al ako neko pridje ocharan lepotom.... shto da ne?
zasluzhio je za hrabrost makar da se proveri dal ozbiljno misli il se.renda. 8)
zato sto je izlizano,i mislio ne mislio - tako ce pola muske populacije da ti pridje...
kao jao sto si ti lepa.
mislim super,kompliment i sve to ali zvuci jako trulo jer ce jednostavno svaki drugi da prospe tu pricu - i to ne zato sto misli,nego zato sto nema sta drugo da kaze.

ali u svakom slucaju sam za to da se na kompliment,pa makar bio i neiskren odgovori kulturno i fino ( slazem se bez samara i ostalo) jer to govori jako mnogo i o primaocu komplimenta i njegovoj (ne)kulturi...

i na kraju krajeva mozda bi se kompliment mogao razlicito protumaciti ili doziveti u zavisnosti kako ti se svidja davalac komplimenta...
 
Aca_Banovani:
Spontano vam prilazi muska osoba, sa smeskom na licu pogleda vas onako veselo u oci i kaze i zatim lepim barsunastim glasom uz blago ushicenje kaze "i jaoj sto si ti lepa"

vasa reakcija?
Je l' mozes to da snimis pa da negde postavis kao onomad sa onom pesmom? Sada imas mogucnost da na Youtube stavis klip, pa mozemo da imamo uvid i u smesak.
Mislim da bi tako mogli namerodavnije da ocenimo sta valja, a sta ne valja u pristupu.
 

Back
Top