P L A S T E L I N

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Ne volim debele devojke, a pogotovo ako imaju male sise !!!

Bio sam prvi razred srednje shkole. Sa drugarom sam odluchio da se proshetamo i pokushamo da nadjemo neke ribe. Bila je kasna jesen, hladno, a shetamo oko ushca dve velike reke. Mrak, ulichna trasveta nije redila to veche. Jedva prepoznajemo obrise senki, valjda su devojke, jesu. na nash kratki nagovor, pristale su da shetaju sa nama, a ubrzo i da odvojeno sednemo na klupe pored reke. Kao klinac sam voleo velike sise, pa se nisam mnogo ustruchavao da zaronim ruku pod njen dzemper. Uhhhhh, to je to, napokon, pronashao sam je. Velika je, odgovara mi. Tog dana sam u shkoli mesio plastelin za likovno, sada sam zamishljao da je njena sisa veliki komad plastelina i da se igram sa njim.
Posle dobrih pola sata, "riba" (fuj), je odluchila da mi "otvori" ochi i podigla mi shaku za dobrih dvadesetak santimetara.
Kakav shok, kada sam ukapirao da sam gnjavio, mesio, mazio, shtipkao, komad slanine, a ne sisu. Krmacha debela, imala je tri sloja sisa na sebi, nisi mogao da odredish na kojem si nivou.
Eto, od tada ne podnosim debele devojke.
Jedne prilike sam pokushao i dopola uspeo da karam neku debeleu drugaricu, ali kada nisam uspeo da pronadjem "ribetinu", kao konobarski novchanik, zgadila mi se.

Kakvo je vashe iskustvo sa krmachama, a ako ga nemate, neka vam ovaj tekst bude opomena da ne pokushavate. Ko ih je-be, neka nadju slichnog krmka pa neka se pare medjusobno.
 
Male sise i stomachina, pa gde cesh veci hendikep u zivotu.
Devojke,
ako vas je neko u zivotu ubedjivao da nije sve u sisama i vitkom stasu, vec da je bitno ono u mozgu, verujte da vas je zestoko slagao i otrchao da nadje dobru ribu, u chijem ce medjusishju uzivati i ogovarati bash takve kao shto si ti. "Shta ce jadana??? Volela bi i ona da izgleda lepo, ali nije joj se dalo, a lepo sam joj govorila, Milice, nemoj da jedesh ushtipke i kajmak za vecheru "!!!!

Te debelguze treba ismejavati ceo zivot, ko ih je-be, shto nisu ukljuchile mozak, a zachepile guz-icu.
 
Qrchina k'o machija glava, al' ne moze da dodje do izrazaja kada je krmacha zapustila slaninu, pi-chka joj se ne vidi, ne vide joj se ni gace.
Ako uspesh da ga skrash u rupetinu treba je karati divljachki, drzati je za ono cebe od slanine i divljachki je naguzivati da joj prisednui sve one vechere shto nije mogla da se suzdrzi, a trebala je kochanjku da rokne u gu-zicu, danas bi joj bilo lakshe, ali ko je je-be, toliko je divno gradjenih ribica, a krmache neka hvataju alkoholom smorene osobe koje ce da je guslaju po celu noc, a pna ce jadana sutra da se hvali kako je super frajer *****.
 
Banshee:
ti si bas neki frustrirani tip,a? :)
Shto sam isfrustriran??? Je li shto izgledam kao Dzoni Vajsmiler ???
Ili si ti debeo ili debela.
Nikada nisam voleo svinjogojstvo, takave sam u srednjoj shkoli provocirao do suza, ma ko ih je-be, nishta bolje i ne zasluzuju, kada umesto mozga imaju zeludac.
Ide nova tema.
 
Lola 111:
Nikada nisam voleo svinjogojstvo, takave sam u srednjoj shkoli provocirao do suza, ma ko ih je-be, nishta bolje i ne zasluzuju, kada umesto mozga imaju zeludac.
o da.
kao sto rekoh isfrustriran.
jer samo frustrirani ljudi maltretiraju druge zbog necega sto se njih apsolutno ne tice.
i glupi. :)
eventualno zli :)

pa se ti pronadji gde si.
 
Lola 111:
Shto sam isfrustriran??? Je li shto izgledam kao Dzoni Vajsmiler ???
Ili si ti debeo ili debela.
Nikada nisam voleo svinjogojstvo, takave sam u srednjoj shkoli provocirao do suza, ma ko ih je-be, nishta bolje i ne zasluzuju, kada umesto mozga imaju zeludac.
Ide nova tema.
Ček, ček, da li ličiš na Vajsmilera kao Vajsmilera, ili na Vajsmilera kao Tarzana?
 
Znaci, imao si 15 god., bio je mrak, ti si naleteo na debelu osobu, koja te je ubedila da je zensko, da su njegovi slojevi sala sise, i da je normalno da zene imaju adamovu jabucicu...I ti si se zaljubio, on te samo iskoristio, pa sad ti to pokusavas pod stare dane da ispravis i prebrodis...Tesko, ali nastavi da se trudis.
 
love4ever:
Znaci, imao si 15 god., bio je mrak, ti si naleteo na debelu osobu, koja te je ubedila da je zensko, da su njegovi slojevi sala sise, i da je normalno da zene imaju adamovu jabucicu...I ti si se zaljubio, on te samo iskoristio, pa sad ti to pokusavas pod stare dane da ispravis i prebrodis...Tesko, ali nastavi da se trudis.

hahahaha..ovo je nisko...vrlo nisko...ali mi se ipak nekako svida... :wink:

uh mrzim samu sebe sada... :lol:
 

Back
Top